Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 4.29 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne aldınız?
Merhabalar sayın forum üyeleri,

Trityum Night Sight nişangahım bugün elime ulaştı. Montajdan sonraki fotoğrafları paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Smile Teşekkürler. Saygılar.

[Resim: IMG_1648.jpg]

[Resim: IMG_1649.jpg]

[Resim: IMG_1650.jpg]

[Resim: IMG_1651.jpg]

[Resim: IMG_1652.jpg]

how to upload photos to the internet

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
sem, Arat, lupus, 1905sss, Mehmet Emin, heisenberg, Ruhsuz, Sabri, Fruktoz23, şekerlioğlu, ronin1907, ismicey, sparus, FRD, XXAHMETXX, tekoglu, durango, TuncayK, ŞAMAN
Çok amaçlı paracord. Pusula, termometre, kalemtraş bıçağı gibi bir bıçak, düdük, ateş başlatıcısı ile tornavida uçları barındıran metal bir parça daha.

[Resim: IMG_3901.jpg]

[Resim: IMG_3900.jpg]

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
lupus, batuhanvurall, heisenberg, PersonalDefence, Fruktoz23, şekerlioğlu, 1905sss, DoganSW, ismicey, Mehmet Emin, sparus, FRD, XXAHMETXX, tekoglu, ŞAMAN
Sn. Lenduha'ya sonsuz teşekkürler
[Resim: Whats_App_Image_2017_05_16_at_15_17_30.jpg]

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
Arat, lupus, Fruktoz23, batuhanvurall, lenduha, heisenberg, şekerlioğlu, harun, 1905sss, alone61, Oberon, Ruhsuz, ronin1907, DoganSW, ismicey, Mehmet Emin, demirkağan, Ahmet Özalp, sparus, XXAHMETXX, tekoglu, ŞAMAN
Merhabalar sayın forum üyeleri,

Trityum nişangahımı çok şükür sıkıntısız bir şekilde monte ettim. Montajlama konusunda yardımlarından dolayı Sayın Hasan abiye (Hasso1) çok teşekkür ederim. Fotoğrafları aşağıya ekledim. Teşekkürler. Saygılar.

[Resim: IMG_1677.jpg]

[Resim: IMG_1678.jpg]

[Resim: IMG_1679.jpg]

[Resim: IMG_1680.jpg]

[Resim: IMG_1681.jpg]

[Resim: IMG_1682.jpg]

[Resim: IMG_1683.jpg]

[Resim: IMG_1684.jpg]

Alıntı
23 üye teşekkür etti:
hunter 12, sem, Mehmet Emin, heisenberg, Arat, Murata, Ruhsuz, sparus, şekerlioğlu, FRD, Kıraç Ata, Karakoc, asuspc, Fruktoz23, lupus, XXAHMETXX, tirendaz, alone61, blueokkes, tekoglu, Gazanfer, TuncayK, ŞAMAN
Yeni tüfeğimi (Ata Arms CY Tactical) denemek için çeşitli markalarda tek kurşun.

[Resim: 4PBL9Q.jpg]

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
heisenberg, batuhanvurall, sparus, şekerlioğlu, Mehmet Emin, 1905sss, Arat, Fruktoz23, lupus, blueokkes, tekoglu, Gazanfer, TuncayK, ŞAMAN
BİM marketlerde şu kamp bıçakları 24,90 liraya satılıyor. Normal ve siyah renk vardı, ikisinden de birer tane aldım.

[Resim: IMG_3990.jpg]

[Resim: IMG_3991.jpg]

[Resim: IMG_3995.jpg]

[Resim: IMG_3996.jpg]

[Resim: IMG_3997.jpg]

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
heisenberg, FRD, Sarnav, Yasin06, hymer, rainman, Mechul, Fruktoz23, batuhanvurall, lupus, XXAHMETXX, lenduha, şekerlioğlu, alone61, xeorx, blueokkes, tekoglu, 1905sss, Gazanfer, Pistov, ŞAMAN
Sn. Arat

Mesajınızı gördükten sonra BİM'e gidip bir tane de ben kendime aldım. Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Arat, tekoglu
Ateş başlatıcıyı bıçağın keskin tarafı ile tarif etmiş hatta resim koymuşlar. Ama daha ciddi firmalar tam tersini söyler. Sırt kısmını kullanın bıçağınız körelmesin der...

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Arat, Fruktoz23, Sarnav, kuzeybuzulu, GullyFoyle, lenduha, şekerlioğlu, alone61, sparus, tekoglu
Vallahi bizim mahelledeki bimde tükenmeseydi bende alacaktım

Alıntı

(16-05-2017, 06:19 PM)Sabri demiş ki: Sn. Lenduha'ya sonsuz teşekkürler
[Resim: Whats_App_Image_2017_05_16_at_15_17_30.jpg]

Sayın Sabri,
Load Data'larda Nobel Sports barutlarıyla ilgili bilgi verilmiş mi?
Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
şekerlioğlu, ŞAMAN

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): absobon, 1 Ziyaretçi