Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 2.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne aldınız?
Browning mont ve tüfek kılıfı

[Resim: k_l_f0119_153402.jpg]

[Resim: k_l_fc_170119_153357.jpg]

[Resim: mont119_153506.jpg]

[Resim: mont119_153510.jpg]

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
lupus, heisenberg, Gravis_Pro, cnrabt, 1905sss, rs6, YgtBey, Fruktoz23, şekerlioğlu, ismicey, XXAHMETXX, tekoglu, alpago
Sn. Fruktoz23'den aldığım fiskars x5 balta ve blackfox bıçağım kargocuların evi bulamamakta ki yoğun ısrarlarına rağmen on gün sonra elime geçti.
[Resim: image.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
heisenberg, rs6, Gravis_Pro, Fruktoz23, şekerlioğlu, ismicey, ERTUNGA, XXAHMETXX, tekoglu, fsmy, alpago, lupus
[Resim: IMG_7889.jpg]

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
heisenberg, 1905sss, cnrabt, GullyFoyle, Murata, Fruktoz23, ilksurfer, Gravis_Pro, alone61, fbalun, rs6, ugurucar57, fsmy, alpago, Rangeman, lupus, ismicey, tekoglu, mehmetstar, YgtBey
Sn. Sabri, Howard kulaklık modasına dayanamadınız değil mi? Smile

Güzel günlerde kullanın...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Sabri, fbalun, ugurucar57, tekoglu
Hımm ibret olsun diye barette ki kulaklığın resmini çekip koymak lazım.Madem Howard Leight istediniz. Big Grin

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, ugurucar57, tekoglu
Heider cd3 level2 adı verilen minik dürbün aldım. Fiyatına göre gayet başarılı görüüyor. Malzemelerden pek anlamadığım için ne kullanılmış nasıl kullanılmış bilmiyorum. Gayet kullanışlı görünüyor. Ama tabi profeşonel eller ne der bilmiyorum Smile
Köyden bir fotoğraf çekmeye çalıştım. Bu haliyle 100 metre atışmarda hedefe kadar gitmeden kontrol sağlayabilir.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
rs6, mehmetstar, asuspc, Gravis_Pro, 1905sss, heisenberg, Fruktoz23, ERTUNGA, fsmy, sem, Karacula, Sabri, fbalun, Cem1964

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): tsuba, 1 Ziyaretçi