Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 4.29 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne aldınız?
Sn. Gravis_Pro'nun hediye ettiği fişeklikler elime geçti. Kendisine müteşekkirim; kullandıkça kendisini ve bu forumu hatırlayacağım. Tekrar huzurlarınızda teşekkür ediyorum kendisine Smile
[Resim: vbWMyp.jpg]

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
fbalun, TTD, heisenberg, Gravis_Pro, Mutluay, Mehmet Emin, sparus, şekerlioğlu, alpago, tekoglu, Fruktoz23, ismicey, ŞAMAN
İki adet mora oyma bıçağı. 

[Resim: IMG_20170504_121847.jpg]

[Resim: IMG_20170504_121906.jpg]

picture hosting

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
tirendaz, heisenberg, Gravis_Pro, sem, Mutluay, Mehmet Emin, sparus, şekerlioğlu, 12gauge, alpago, alone61, tekoglu, Fruktoz23, zucchero, ismicey, ŞAMAN
(04-05-2017, 04:50 PM)12gauge demiş ki: Sn. Gravis_Pro'nun hediye ettiği fişeklikler elime geçti. Kendisine müteşekkirim; kullandıkça kendisini ve bu forumu hatırlayacağım. Tekrar huzurlarınızda teşekkür ediyorum kendisine Smile
[Resim: vbWMyp.jpg]
Sn. 12gauge,

Güle güle kullanınız. Tanıştığıma memnun oldum Smile

Selamlar, saygılar...

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
kyucel, 12gauge, Mehmet Emin, fbalun, ŞAMAN
Sn. Gravis_Pro, ben de çok memnun oldum tekrar çok teşekkür ederim. Saygılar, sevgiler.. Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Merhabalar sayın üyeler,

Cuma günü Gunslick Ultrabox Tabanca Temizleme Kiti almıştım ve bugün elime ulaştı. Bundan sonra kendi silahımı kendim temizleyebileceğim. Yardımları için TAC87 firma yetkililerine teşekkür ediyorum. Saygılar.

[Resim: IMG_1388.jpg]

[Resim: IMG_1389.jpg]

free photos upload website

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
heisenberg, fbalun, sparus, demirci57, Ahmet Özalp, Mehmet Emin, şekerlioğlu, harun, 12gauge, tekoglu, Fruktoz23, alpago, ismicey, ŞAMAN
[Resim: image.jpg]
En son efe avdan haftasonu indirimini fırsat bilip vicrorinox spartan çakı aldım.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
batuhanvurall, tekoglu, sparus, Fruktoz23, 1905sss, Mehmet Emin, alpago, şekerlioğlu, ismicey, ŞAMAN
[Resim: 1494327435954.jpg]

[Resim: 1494327453557.jpg]

upload pic

[Resim: 1494407919652.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
rainman, heisenberg, sem, Fruktoz23, 1905sss, batuhanvurall, Mehmet Emin, şekerlioğlu, alpago, Gazanfer, ismicey, ŞAMAN
(24-04-2017, 01:52 PM)alpago demiş ki: Blade Tech Nano kılıfın her Türk erkeğinin sorunu olan bel bölgesindeki kasların artışına dayanamayıp Smile artan baskıyla kılıf ağzını kapamaya başlaması ve kemer klipsinin kopması sonrası MFG taktikal den sivil kullanıma uygun bir adet kydex kılıf aldım.

[Resim: IMG_0496.jpg]

Sn alpago;
Aynı kılıftan bende aldım ve köşelerde namlu ucunda çizikler yaptı çok belirgin değil ama büyümesinden korktuğum için şu an tereddüt yaşıyorum.Sizin tabancanız da aynı sorunu yaşadınız mı öğrenebilir miyim teşekkür ederim .

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin, ŞAMAN
Az önce böyle bir bıçak aldım..

[Resim: IMG_20170510_194010.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
Murata, batuhanvurall, sem, Fruktoz23, asuspc, GullyFoyle, şekerlioğlu, alpago, xeorx, Gazanfer, ismicey, ŞAMAN
Sn.Machete güle güle kullanın. Çok rağbet görmese de (Gerçi saat forumlarında yeri ayrı) Vostok Komandirskie saatler fiyatlarına göre epey güzel saatler gerçekten. Otomatikleri de keza başka markalarda direk 3 hanelilere fırlar eş özelliklerde.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi