Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 4.29 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne aldınız?
Aimpoint H2 Aldım  Uçar av Ethem beyden [img=414x0]http://image.ibb.co/gcj2BQ/IMG_6317.jpg[/img][Resim: IMG_6317.jpg]

Alıntı
19 üye teşekkür etti:
alone61, sem, husrev, Murata, lupus, Xlll, heisenberg, hunter 12, Fruktoz23, Ruhsuz, Gravis_Pro, Gazanfer, şekerlioğlu, alpago, XXAHMETXX, xeorx, xxglockxx, ckenarli, ismicey
[Resim: IMG_6329.jpg]

Alıntı
18 üye teşekkür etti:
kaan han, sem, Mutluay, Murata, lupus, Xlll, heisenberg, hunter 12, 1905sss, Fruktoz23, Ruhsuz, Gravis_Pro, Gazanfer, şekerlioğlu, sparus, XXAHMETXX, xeorx, ismicey
Hayırlı, uğurlu olsun Sn. Gravis_Pro. Allah kaza bela vermesin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
(28-04-2017, 08:04 AM)Mehmet Emin demiş ki: [Resim: IMG_6312.jpg]

Lazer işaretleyiciler genelge ile yasaklanmıştır... Bilginize.

Saygılar.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Xlll, hunter 12, Mehmet Emin, Mutluay, Fruktoz23, Ruhsuz, sparus
Teşekkürler sayın Lupus uyardığın için.

Alıntı

Sevdiğim bir abim, kendisiyle beraber bana da börk yaptırmış Heart

[Resim: 9QzMm5.jpg]

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
kuzeybuzulu, heisenberg, ugurucar57, eraonk, alpago, XXAHMETXX, Mehmet Emin, madenci08, fbalun, Mutluay, Cem1964, lupus, Mr. Knowing, alone61, harun, xeorx, sem, şekerlioğlu, 1905sss, Fruktoz23, ckenarli, ismicey
Zoraki yi dipçik seti ve Wrangler moderatör ile modifiye ettik.
atışlar daha sessiz ve keyifli 

[Resim: IMG_1365.jpg]

[Resim: IMG_1375.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
hunter 12, ugurucar57, Gravis_Pro, heisenberg, rainman, Mehmet Emin, alone61, sem, lupus, alpago, tirendaz, şekerlioğlu, Murata, 1905sss, Mutluay, Gazanfer, TTD, Fruktoz23, evreseli, ismicey
Başından bir türlü kalkamadığım CS:GO'da kamuflaj Benelli M4 aldım Big Grin Gerçi oyunda XM1014 diye geçiyor onun da nedenini anlamadım ama böyle de güzel oldu Smile 

[Resim: W031Q4.jpg]

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
heisenberg, kaan han, Mehmet Emin, sem, talipakil, 1905sss, Fruktoz23, Gazanfer, Gravis_Pro, ismicey
(02-05-2017, 06:02 PM)12gauge demiş ki: Gerçi oyunda XM1014 diye geçiyor onun da nedenini anlamadım...

M1014, Benelli M4'ün askeri tanımlamasıdır.
Literatürde baştaki "X" deneysel (experimental) kısaltmasıdır ama sanırım bu X oyun kurucular tarafından eklenmiş.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
sem, Cem1964, şekerlioğlu, 1905sss, tsuba, 12gauge, ismicey, Fruktoz23
Tüfeğim için dıştan şok takılabilen namlulara uygun olan, Benelli M4 stili bir alev gizleyen aldım. Ama namlu ucunda bulunan kapağı bir türlü sökemiyorum, yarın silahçıya götürüp onlara çıkarttırmayı deneyeceğim.

[Resim: 20170502_222639.jpg]

Bu arada tüfeğimi tanıtmak, üstadlardan tüfeğim hakkında bilgi alabilmek için konu açmak istiyordum ama konu açma yetkim yok galiba.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
kaan han, Mehmet Emin, heisenberg, Mutluay, Gravis_Pro, Fruktoz23, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi