Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK, A.R.C. IWB ( Pantolon İçi ) KILIF !
(30-01-2016, 02:06 PM)Ahmet Efe demiş ki: MKEK'ye yakın bir konumda mısınız?

MKEK Tandoğan'da, biz Çankaya'dayız. MKEK tam merkezde dersek, biz şehir merkezinin kenarındayız diyelim. Eğer trafik yoksa otomobil ile 15 dk sürer.

Alıntı

(29-01-2016, 08:53 PM)harun demiş ki:
(29-01-2016, 07:48 PM)ScuderiaFerrari demiş ki: Anlayabildiğim kadariyle, satış mağazasından ziyade, irtibat bürosu olarak kullanılmak isteniyor.

Bununla birlikte engelleri aşıp dükkanı bulabilirseniz; içine girdiğinizde, kendinizi şekerci dükkanındaki çocuk gibi hissediyorsunuz.

Yok efendim ondan değil. Eleman sayımız henüz yeterli değil, kalifiye eleman zaten bulamayız ama kalifiye olmaya aday bulmakta da zorlanıyoruz. Mağaza içi güvenlik önlemlerini de henüz gereken seviyeye çıkaramadık. Zaten bizim müşteri profilimiz sokaktan geçerken görüp gelenler değil. Hırsız, ipsiz-sapsız takımının uğrak yeri olmaması için bu aralar biraz düşük profil izliyoruz. Şimdilik bu konuda oldukça başarılıyız. Mesela üst katların birinde oturan silah meraklısı komşumuz bile bizi iki ay sonra keşfetti. Smile

Ayrıca kurumsal kimlik çalışmasını yeni yapıyoruz. Belki farkettiniz logo ve banner da yeni logoyla birlikte değişti. Bundan sonra tabelayı yapacağız kısmetse.

Sn. harun, hangi işlerle ilgili çalışacak elemana ihtiyacınız var? Bilgili yada en azından ilgili olabilecek tanıdığımız olabilir. Hatta duruma göre kendim için bile düşünebilirim. İhtiyacınız olan personelin genel iş tanımını öğrenebilirmiyim?

Alıntı

(31-01-2016, 04:16 PM)CANALAN0106 demiş ki: Sn. harun, hangi işlerle ilgili çalışacak elemana ihtiyacınız var? Bilgili yada en azından ilgili olabilecek tanıdığımız olabilir. Hatta duruma göre kendim için bile düşünebilirim. İhtiyacınız olan personelin genel iş tanımını öğrenebilir miyim?

Konu çok farklı yerlere dağılıyor, genel sayfada cevapladım:

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid311667

Alıntı

Tüm forum üyelerine hayırlı bir hafta dilerim, ve de bütün Türk Milleti'nin başı sağolsun.

Sayın Demirci57'ye konu hakkında bir sorum olacak;

Bu kılıfa hevesim var ama ter kalkanı olmaması düşündürüyor beni, siz bu kılıfı incelemeden 4-5 ay önce Galco Triton Kydex aldığınızı belirtmişsiniz ilgili başlıkta.

Bu iki kılıf arasından hangisini sürekli kullanıyorsunuz? İkisi arasında artı eksi yönlerini değerlendirebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

Sayın Ahmet Efe,

Terden korumak üzere bir Glock alacaksanız Galco derim, Allah gecinden versin, gerektiğinde sizi korumasını umduğunuz bir Glock alacaksanız kesinlikle Blackhawk.

Saygılarımla

Alıntı

Çok teşekkür ederim Sayın Demirci57,

Demek ki BlackHawk Galco'ya göre daha iyi kavrama ve hızlı çekiş imkanı sağlıyor, mesaj alınmıştır Smile

Alıntı

Ben de bahsedilen Blackhawk iç kılıftan Glock 19'um için edindim. Saat 1-2 yönünde taşımayı tercih ediyorum. 
Kılıf oldukça ince ve belde tabancaya pek bir kalınlık katmıyor.

[Resim: DSCN1046_zps1swmkca9.jpg]

Yükseklik ayarı için önce yüksek pozisyonda sonra alçak pozisyonda denedim. Vidalar arası fark 1-2 cm olsa bile silahın belli olmaması anlamında çok fark etti diyebilirim. Kılıfta beğenmediğim tek bir şey oldu. Bele takılan kemer klipsinin vidası gevşek olunca silah belinizde oturup kalkarken arka yada öne doğru dönebiliyor. Klipsin vidasını iyice sıkınca bu sorun ortadan kalktı. En beğendiğim özellikleri ise kemeri çıkarmadan kılıfı çıkarabilmek ve arpacık için genişletilmiş kısmı oldu. Tetik korkuluğunun önündeki vida ile kılıf sıkılığı ayarlanabiliyor ancak geldiği hali ile memnun kaldım ve değiştirmedim.

Saygılarımla.

[Resim: DSCN1043_zpsg3jlkbgw.jpg]
[Resim: DSCN1044_zps61cnd9gu.jpg]

[Resim: DSCN1042_zpserngceou.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, cnrabt, fbalun, alone61, demirci57, Yasin06, S@riyerli, harun, lupus, XXAHMETXX, PersonalDefence

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi