Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLACKHAWK, A.R.C. IWB ( Pantolon İçi ) KILIF !
Sn. Ahmet efe,

Tulster dış kılıf üretmiyor. Sn. demirci57'nin incelemesini yaptığı kılıf, tac87.com'a yeni geldi. Ben Tulster iç kılıfa herşey dahil 91$ ödemiştim. Pişmanmıyım kesinlikle hayır. Ben kılıfı aldığımda bu kılıf satışta yoktu. Eğer satışta olsa, bu kılıfı incelemeden karar vermezdim. Sizde fayda/fiyat açısından, 96 TL.'lik fiyatını da gözardı etmeden, BH kılıfı incelemeden karar vermeyin bence.

Tac87.com'da, Ankara Showroom adresi yazmadığı için soracağınızı düşünerekten adres bilgisi de paylaşayım.

Ankara/Çankaya Holzmeister cd. (No: hatırlamıyorum) Ama caddeye girince bulursunuz.

Fobus dış kılıf ise pedli olup, kesinlikle elinize almadan, belinize takmadan karar verilmemesi gereken bir kılıf.

Tulster iç kılıfı incelemesini bu linkte bulabilirsiniz.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=13168

Saygılarımla.

Alıntı

(28-01-2016, 11:15 PM)harun demiş ki:
(28-01-2016, 05:13 PM)Yasin ALAN demiş ki: Ürün açıklamasında her iki el içinde, klips yönünün değiştirilip kullanılabileceği yazıyor.

Bu sağduyulu ithalatları, tüm tüketim mallarında görmek dileğiyle.

Ben de solak olduğumdan ithalatların "solduyulu" oluyor. Halden anlarım...

Sn. harun,
Ben değil ama, sanırım benim oğlan solak olacak. 26 aylık daha. O yüzden, Allah size de uzun ömürler versin diyorum Smile
Saygılarımla.

Alıntı

(29-01-2016, 04:56 PM)Ahmet Efe demiş ki: Sayın Harun, cevabınız için teşekkürler. Bahsettiğiniz dış kılıfın bir internet adresi var mıdır?

Kilitli kılıf tercih ederseniz SERPA CQC sivil kullanıma uygun, çok iyi bir dış kılıftır:
http://www.tac87.com/SERPA-CQC-TABANCA-K...R-298.html

Kilitsiz tercih ederseniz Sportster kılıf hem performansı ve aksesuarları, hem de fiyatıyla uygun:
http://www.tac87.com/SPORTSTER-STANDART-...R-316.html

Alıntı

(29-01-2016, 06:20 PM)Yasin ALAN demiş ki: Tac87.com'da, Ankara Showroom adresi yazmadığı için soracağınızı düşünerekten adres bilgisi de paylaşayım.

Ankara/Çankaya Holzmeister cd. (No: hatırlamıyorum) Ama caddeye girince bulursunuz.

e-ticaret sitemiz kiralık. Kendi alt yapımıza birkaç ay sonra geçebileceğiz. Bu süre zarfında sadece kiralık site alt yapısının izin verdiği kadar bilgiyi paylaşabiliyoruz.

Hilal Mahallesi, Holzmeister Caddesi 14/B, Çankaya, Ankara
Tel 0(532) 06 TAC 87 ya da bir başka deyişle 0(532) 06 822 87

Yeri firma sitemizdeki "iletişim" kısmında haritada işaretlidir:

http://www.ctm.com.tr

Alıntı

Yer Yıldız Liva Pastanesi'nin yaklaşık 15-20 metre aşağısında merkezi bir konumda bulunuyor. Ancak, bulmak için aramak gerekiyor. Zira kapıda herhangi bir tabela, işaret, logo vs bulunmuyor. Hele kepenkler de inik vaziyette ise, ki çok zaman böyle oluyor, özel olarak aramayan birinin böyle bir mağazanın orada bulunduğunu görmesi, bilmesi, anlaması mümkün değil. Anlayabildiğim kadariyle, satış mağazasından ziyade, irtibat bürosu olarak kullanılmak isteniyor.

Bununla birlikte engelleri aşıp dükkanı bulabilirseniz; içine girdiğinizde, kendinizi şekerci dükkanındaki çocuk gibi hissediyorsunuz.

Alıntı

(29-01-2016, 07:48 PM)ScuderiaFerrari demiş ki: Anlayabildiğim kadariyle, satış mağazasından ziyade, irtibat bürosu olarak kullanılmak isteniyor.

Bununla birlikte engelleri aşıp dükkanı bulabilirseniz; içine girdiğinizde, kendinizi şekerci dükkanındaki çocuk gibi hissediyorsunuz.

Yok efendim ondan değil. Eleman sayımız henüz yeterli değil, kalifiye eleman zaten bulamayız ama kalifiye olmaya aday bulmakta da zorlanıyoruz. Mağaza içi güvenlik önlemlerini de henüz gereken seviyeye çıkaramadık. Zaten bizim müşteri profilimiz sokaktan geçerken görüp gelenler değil. Hırsız, ipsiz-sapsız takımının uğrak yeri olmaması için bu aralar biraz düşük profil izliyoruz. Şimdilik bu konuda oldukça başarılıyız. Mesela üst katların birinde oturan silah meraklısı komşumuz bile bizi iki ay sonra keşfetti. Smile

Ayrıca kurumsal kimlik çalışmasını yeni yapıyoruz. Belki farkettiniz logo ve banner da yeni logoyla birlikte değişti. Bundan sonra tabelayı yapacağız kısmetse.

Alıntı

Noksanları en kısa süre içerisinde sorunsuzca ikmal etmenizi temenni ediyorum.
Mağazanız bu haliyle dahi alanında Türkiye standartlarının çok üzerinde. İşin başında meraklı, tutkulu ve işinin ehli bir kimse olduğu hemen anlaşılıyor.
İnşallah Ankara mağazanız üzerinden gerçekleşecek bol kazançlı hayırlı alışverişler ile hizmetleriniz genişleyerek devam eder.

Alıntı

Sn.harun ilerleyen dönemlerde aşağıda linkini verdiğim kılıftan ithal mümkün olurmu acaba?
http://www.ebay.com/itm/Glock-19-23-Kyde...1995849929

Alıntı

Cevaplarınız için teşekkürler, inşaallah MKEK ziyaretinden sonra verilen adrese uğrarım. MKEK'ye yakın bir konumda mısınız?

Alıntı

(30-01-2016, 12:53 PM)CANALAN0106 demiş ki: Sn.harun ilerleyen dönemlerde aşağıda linkini verdiğim kılıftan ithal mümkün olurmu acaba?

Çalışmadığımız bir firma, bize zor ve maliyetli oluyor. Bu tip özel ürün seçimlerinde bireysel yurt dışı alımlar daha hızlı ve hesaplı oluyor. Fiyatı ve mal niteliğiyle gümrükte sorun olmadan alabilirsiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi