Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
müzelikler
#1
[Resim: krehirmzesioz9.jpg]
Yukarıdaki silahların fotoğrafını Kırşehir müzesinde çektim. Ortadaki modelin diğerlerinden daha gürültülü çalıştığından bir şüphem yok.
 
Alıntı

#2
Ortadaki 45L long sanirim...
 
Alıntı

#3
Ortadaki silah bir karadağ tabanca. Ancak çapı hakkında tam bilgi veremeyeceğim.
 
Alıntı

#4
merhaba o ortadaki silahtan bendede var ama ne olduğunu bilmiyorum fakat bendekinin namlusu daha uzun birde kabzası aynı renk kemikten ama ortasında kasanın metali görünüyor ne olarak geçiyor beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
 
Alıntı

#5
Sn.Redroot,öncelikle foruma hoşgeldiniz.Lütfen forum kuralları kısmını okuyun ve mesaj yazarken imla kurallarına dikkat ediniz.
 
Alıntı

#6
ceycey demiş ki:Sn.Redroot,öncelikle foruma hoşgeldiniz.Lütfen forum kuralları kısmını okuyun ve mesaj yazarken imla kurallarına dikkat ediniz.

Tekrar merhaba Sn. ceycey mesajınızdan forum kurallarını ihlal ettiğim hissine kapıldım ve forum kurallarınıda tekrar okudum, imla kurallarından kastınız ise kabze yerine kabza yazmış olmam sanırım? onun dışında bişey farkedemedim bir kusrumuz varsa af ola.kusrumu açıkça yazabilirsiniz ve engin bilgilerinizle sorumu cevaplarsanız sevinirim. iyi günler dilerim...
 
Alıntı

#7
Sn.Redroot,temel imla kurallarına uyulmasını bekliyoruz.Cümleye büyük harfle başlamak,özel isimlerin baş harfini büyük yazmak, nokta, virgül, soru işareti gibi noktalama işaretlerini yerinde kullanmak gibi.
Ben Türkçe öğretmeni değilim.Bu yüzden yanlışlarınızı belirtmek istemiyorum.Ancak,siz ilk mesajınızdaki imla hatalarınızı göremiyorsanız, benim size bir diyeceğim olamaz.Saygılarımla.
 
Alıntı

#8
Biraz paslı ama idare edin artık.
Yıllar önce film çekimi için gittiği Meksika da tanıştığı fakir adamın hediyesi. Ona fakir olduğu için değerli bir şeyler vermiş
O da babasına ait olan kendince değerli bunu verebilmiş.

[Resim: 24521399.jpg]
[Resim: 70060237.jpg]
[Resim: 14143056.jpg]
[Resim: 88840778.jpg]
 
Alıntı

#9
Kim? Tamer´mi?
 
Alıntı

#10
Altunhan demiş ki:Kim? Tamer´mi?

Değil. Abdullah bey.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi