Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
müzelikler
[Resim: krehirmzesioz9.jpg]
Yukarıdaki silahların fotoğrafını Kırşehir müzesinde çektim. Ortadaki modelin diğerlerinden daha gürültülü çalıştığından bir şüphem yok.

Alıntı

Ortadaki 45L long sanirim...

Alıntı

Ortadaki silah bir karadağ tabanca. Ancak çapı hakkında tam bilgi veremeyeceğim.

Alıntı

merhaba o ortadaki silahtan bendede var ama ne olduğunu bilmiyorum fakat bendekinin namlusu daha uzun birde kabzası aynı renk kemikten ama ortasında kasanın metali görünüyor ne olarak geçiyor beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Alıntı

Sn.Redroot,öncelikle foruma hoşgeldiniz.Lütfen forum kuralları kısmını okuyun ve mesaj yazarken imla kurallarına dikkat ediniz.

Alıntı

ceycey demiş ki:Sn.Redroot,öncelikle foruma hoşgeldiniz.Lütfen forum kuralları kısmını okuyun ve mesaj yazarken imla kurallarına dikkat ediniz.

Tekrar merhaba Sn. ceycey mesajınızdan forum kurallarını ihlal ettiğim hissine kapıldım ve forum kurallarınıda tekrar okudum, imla kurallarından kastınız ise kabze yerine kabza yazmış olmam sanırım? onun dışında bişey farkedemedim bir kusrumuz varsa af ola.kusrumu açıkça yazabilirsiniz ve engin bilgilerinizle sorumu cevaplarsanız sevinirim. iyi günler dilerim...

Alıntı

Sn.Redroot,temel imla kurallarına uyulmasını bekliyoruz.Cümleye büyük harfle başlamak,özel isimlerin baş harfini büyük yazmak, nokta, virgül, soru işareti gibi noktalama işaretlerini yerinde kullanmak gibi.
Ben Türkçe öğretmeni değilim.Bu yüzden yanlışlarınızı belirtmek istemiyorum.Ancak,siz ilk mesajınızdaki imla hatalarınızı göremiyorsanız, benim size bir diyeceğim olamaz.Saygılarımla.

Alıntı

Biraz paslı ama idare edin artık.
Yıllar önce film çekimi için gittiği Meksika da tanıştığı fakir adamın hediyesi. Ona fakir olduğu için değerli bir şeyler vermiş
O da babasına ait olan kendince değerli bunu verebilmiş.

[Resim: 24521399.jpg]
[Resim: 70060237.jpg]
[Resim: 14143056.jpg]
[Resim: 88840778.jpg]

Alıntı

Kim? Tamer´mi?

Alıntı

Altunhan demiş ki:Kim? Tamer´mi?

Değil. Abdullah bey.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi