Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ata Arms Yivli Av Tüfeği :TURQUA
(08-03-2016, 06:26 PM)xlcod3r demiş ki: Haklısınız. İkinizde de tetik disiplini yok maalesef.
İyi günler.

Tmm beni boşverin ama siz o tüfekte parmağın tetik korkuluğuna konamayacağını göremeyecek kadar kör ve cahilsiniz..
Size de iyi günler

Saygısız biri olmanın, kör ve cahil olmaktan daha vahim bir şey olduğunu anladığınızda banlanmaktan kurtulacaksınız kanımca. Sn.Xlcod3r bu yazdıklarımdan sizi tenzih ederim.

Sn. Oberon uyarının dozu ve adabı sizce bu mudur. Bu üslup saygı çerçevesinde mi. Mesela bunun yerine "hani tetik disiplini..Smile" şeklinde bir yazı daha kibar olmaz mı. Ama mesele bağcıyı dövmekse o başka.Kanımca Bunun tabanında tetik disiplininden daha başka tetikleyen şeyler var.

Sn.regnum, bu ifadede bozuk ya da alaycı bir üslup yok ki.

(08-03-2016, 06:26 PM)xlcod3r demiş ki: Haklısınız. İkinizde de tetik disiplini yok maalesef.
İyi günler.

İnanın bence o yazının sonunda ki " iyi günler" lafı bile çok şey ifade ediyor. Yazının altında ki ilk teşekkür eden bile aslında teşekkürden çok benim haklılığımı tasdik ediyor. Her neyse polemiğe girmek istemiyorum.
Saygılarımla

Maalesef normal değilsiniz. Bu forumda istenmiyorsunuz. Lütfen bizi rahat bırakın.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi