İlk yivsiz tüfeğim; Benelli Super Nova ComforTech Slug...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk yivsiz tüfeğim; Benelli Super Nova ComforTech Slug...
Sevgili forumdaşlar,

Öncelikle, forumumuzda bizlerle bilgisini tecrübesini paylaşan, amacımıza uygun tüfekleri tek seferde ve kazık yemeden seçebilmemizi sağlayan, zamanından ve maddiyatından feragat edip üşenmeyen, ''Amaan, banane.'' felsefesinden soyunmuş, bizlere yardımcı olamayı görev addetmiş tüm forumdaşlarıma teşekkür ederim.

''Pompalı mı, yarı otomatik mi, gazlı mı, kinetik mi, yerli mi, yabancı mı?'' derken ilk tüfeğimi almış bulunuyorum.

7/24 yaverim de yanımda olduğu için, %80 oranında hedef atıcılığı, %20 oranında savunma amaçlı kullanmayı planladığım tüfek seçimimi Benelli Supernova Comfortech Slug' dan yana kullandım.

Tüfeği çok zor buldum. Her aradığım bayi fiyat veriyor ancak tamam alalım dediğimde, '' Biz size döneriz... '' diyor ve sonuç yok. Bazısı '' Parayı çıkartın, haftaya göndeririz...'' diyor. Bir arkadaşımız ise '' Abi 76 yatak mı istiyorsun?.'' diye sorunca, üç kağıtçılığın bu meslek dalında da kol gezdiğini anladım.

Gözlerim yolda kaldı.

[Resim: 1_zps8bb1wukb.jpg]

Kargocu kardeşimiz elinde Benelli ile,

[Resim: 2_zpsf8klhaol.jpg]

[Resim: 3_zpskkordgsa.jpg]

Taşıma çantası hediye. Pek de bi sağlam görünüyor.

[Resim: 5_zpsetxtjdvk.jpg]

[Resim: 6_zpslzlhvug4.jpg]

Ahşap saplı harbi seti İtalyan malı imiş...O da hediye.

[Resim: 7_zpsbgjh87zy.jpg]

[Resim: 8_zpscypllhju.jpg]

Adrenalin seviyesi yükseliyor.

[Resim: 9_zpsnnozreof.jpg]

[Resim: 10_zpspqzbgbc2.jpg]

[Resim: 12_zpsxtnzflcu.jpg]

[Resim: 11_zpszr3dk8zo.jpg]

25 m ve 50 m atışları en kısa zamanda paylaşacağım.

Bütün forumdaşlarıma, gönlünde yatan tabanca ve tüfekleri, en kısa sürede alabilmeleri dileklerimle saygılarımı sunarım.

Alıntı

Sayın Yasin ALAN,

Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun.Paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz.

Saygılar.

Alıntı

Sayın Yasin ALAN ! Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. (Buraya yazdığım yazı başka sayfada çıktı. Belkide benden kaynaklanmıştır.) Saygılar

Alıntı

(25-01-2016, 09:59 PM)Yasin ALAN demiş ki: Tüfeği çok zor buldum. Her aradığım bayi fiyat veriyor ancak tamam alalım dediğimde, ''Biz size döneriz.'' diyorlar ve sonuç yok. Bazısı parayı çıkartın haftaya göndeririz diyorlar. Bir arkadaşımız ise ''Abi 76 yatak mı istiyorsun.'' diye sorunca, 3 kağıtçılığın bu meslek dalında da kol gezdiğini anladım.

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Keşke doğrudan Komando Av ile irtibata geçseydiniz, Türkiye dağıtıcısı onlar. Ne yazık ki av bayileri arasında "küçük esnaf" kurnazlığını sevenler sevmeyenlerden fazla, alışverişte dikkatli olmak şart...

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun Sn. Yasin Alan. Karardıkça kararıyorsunuz ... Smile Allah kazasız belasız, keyifle kullanmayı nasib etsin.

Saygılar

Alıntı

Sayın Yasin ALAN

Uzman değilim ama bana göre en güzel ve kaliteli pompalı tüfeğe sahip oluşsunuz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Yasin Alan

Yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun. Konu başından sonuna giriş, gelişme ve sonuç bölümleri harika olmuş Smile Hele ki kargocu arkadaşı elinde tüfeğinizle görüntülemeniz..

Saygılar.

Bilgi sahibi olmadan fikri sahibi olmamak arzusunda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sn. Yasin Alan,
Yeni tüfeğinizi iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.
Benelli Ankara bayisi Mega Grup Av bayii. Orada bulamadınız mı, ya da sormadınız mı acaba?
Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı, uğurlu olsun. İyi günlerde kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle.

Hediye gelen harbi takımından bende de var. Memnun kalacağınızı tahmin ediyorum.

Alıntı

(26-01-2016, 12:25 AM)ErDiNi78 demiş ki: Sn. Yasin Alan,
Yeni tüfeğinizi iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.
Benelli Ankara bayisi Mega Grup Av bayii. Orada bulamadınız mı, ya da sormadınız mı acaba?
Saygılarımla.

Sn. ErDiNi78,

Mega grup av bayiini yaklaşık 3 hafta önce aramıştım. Ellerinde sadece telescopic dipçikli model olduğunu söylemişlerdi. Daha sonra tekrar aramadım.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi