Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Silahım Beretta 84 F ve Kabza Kapakları...
Sn.Kilimvesaire

Yeni silahınız çok güzel, Allah kazasız belasız taşımayı nasip etsin.

Alıntı

Sn. Kilimvesaire; silahınızdan ziyade kabza kapaklarınızın harikulade göründüğünü söylemeliyim. Hayırlı günlerde kazasız belasız kullanmanız dileği ile.. Bu kapakların üzerindeki kakma desenlerinin özel bir adı varmıdır acaba? Teşekkürler.

Bilgi sahibi olmadan fikri sahibi olmamak arzusunda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sn. Kilimvesaire hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanımlar nasip etsin.

Benimde sahip olmak istediğim silahlar arasında kutusu ve kitapçıklarına kadar eksiksiz almışsınız iyi durumda görünüyor.

Saygılar.

Alıntı

(24-01-2016, 12:02 AM)baykaralper demiş ki: Sn. Kilimvesaire; silahınızdan ziyade kabza kapaklarınızın harikulade göründüğünü söylemeliyim. Hayırlı günlerde kazasız belasız kullanmanız dileği ile.. Bu kapakların üzerindeki kakma desenlerinin özel bir adı varmıdır acaba? Teşekkürler.

Teşekkür ederim efendim , kabza kapaklarının desenlerinin özel bir adı yok. Yapan firmanın sitesinden seçtim ,tabancamın modeline göre yapıp gönderdiler sağolsunlar.
Saygılar

Alıntı

(24-01-2016, 11:37 PM)kilimvesaire demiş ki:
(24-01-2016, 12:02 AM)baykaralper demiş ki: Sn. Kilimvesaire; silahınızdan ziyade kabza kapaklarınızın harikulade göründüğünü söylemeliyim. Hayırlı günlerde kazasız belasız kullanmanız dileği ile.. Bu kapakların üzerindeki kakma desenlerinin özel bir adı varmıdır acaba? Teşekkürler.

Teşekkür ederim efendim , kabza kapaklarının desenlerinin özel bir adı yok. Yapan firmanın sitesinden seçtim ,tabancamın modeline göre yapıp gönderdiler sağolsunlar.
Saygılar

Çok teşekkürler cevap için; tekrar Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi