Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk 44' lük tabancam: SMITH WESSON MOD 29-2, Pinned and Recessed!
Sn dr.kara

Lütfen yapmayın böyle, fena halde kışkırtıcı mesajlar gönderiyorsunuz. Kaptırmatör piyasasına yönelteceksiniz bizleri... Wink

Alıntı

Haftasonu köydeydim. Bayram için köyde bulunan eş-dost-akrabalarla atış yaptık. Atış öncesi güvenlikle ilgili bilgi vermeme, defalarca uyarmama rağmen kızlar atış yaptıktan sonra tabancayı bize doğru doğrultmayı yine başardılarSmile Allahtan güvenmediklerimin şarjörüne sadece tek mermi basmıştım. Köye götürdüğüm 9 mm kurşunların tamamını Browning'le tükettikten sonra top atışlarına geçtikSmile 25 mermi götürmeme rağmen sadece 6 atış yapıldıSmile 44 lükle atış yapan herkes kulağını tutup kenara çekildi. Tekrar atış yapmak isteyen olmadı. (Bizim oralarda kulaklık kullanana iyi gözle bakmazlar) Ben ise kulaklık ve eldiven kullandığımdan bu sefer atıştan zevk aldım. 44 lük daha pahalı bir kalibre ama (zorunlu olarak) daha az atıldığı için daha ekonomik oluyorSmile Bu arada en son atışları ısrarlar üzerine ben yaptım (hem millete öğretip hem kötü atıp maskara olma ihtimalinin yarattığı strese rağmen) Silverchorome 'la 20 metrelik bir mesafeden hedefi yaptığım iki atışta da tam ortasından vurmayı başardım. 44'lükle yaptığım atışlar ise hedefi bulmasına rağmen diğeri kadar başarılı değildi. Egzersiz yapılacak bir kalibre olmadığı için atışlarımın 44'lükte pek düzeleceği yok gibiSmile Selam ve saygılar.[Resim: IMG-20160706-WA0001_zpsnkogn62g.jpg]
[Resim: IMG-20160706-WA0002_zpsvhhed5mg.jpg]
[Resim: IMG-20160706-WA0007_zpswlg18pkm.jpg]

Alıntı

Kulaklık takmayana keşke silahı vermeseydiniz ..Ben sevdiğim insanlar bir kenara çocukların gençlerin işitmesine zarar gelir düşüncesiyle ,kulaklık kullanmadıkları sürece atış yapmalarına müsade etmem ..

Alıntı

Sayın mdr83, akranlarım ve küçüklere kulaklık taktırdım ancak büyüklere bunu zorunlu tutamadım malesef. Takmak istemeyince de size silah yok diyemedim. Saygılar.

Alıntı

Sayın mrt083, adınızı nasıl başradıysam bayağı yanlış yazmışım, farkettiğimde düzeltme süresi geçmişti, kusuruma bakmayın. Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi