Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk 44' lük tabancam: SMITH WESSON MOD 29-2, Pinned and Recessed!
Hayırlı olsun.
Dayak hasarını paylaşırsanız sevinirim.
Saygılarımla

Alıntı

Sn dr.kara yeni tüfenginiz hayırlı olsun.Big Grin

Alıntı

Sayın Dr. Kara,

Efendim asıl o sizin nazikliğiniz. Tabancanın beni mahçup etmemesinden özellikle de sizin beğenmiş olmanızdan inanın çok mutlu oldum, ayrıca şahsıma duyduğunuz güven beni gururlandırdı. Sadece iyi günlerde keyifle kullanmanızı dilerim.

Saygılarımla

Alıntı

Hayırlı olsun. Keyifle kullanırsınız inşallah

Alıntı

(20-01-2016, 09:15 PM)dr.kara demiş ki: Tek korkum atışta beni dövme ihtimaliSmile

Er kişi dayak yiyecekse böyle bir şeyden yesin... Smile

Nuri Paşa der ki '' SW revolverinin rengi kara olacak, kabzası da ahşap olacak! '' . Nokta! Smile

Bu hem kara, hem ahşap kabzalı...Üstüne bir de hem pimli, hem kovan dip tabla yuvalı...Yetmezmiş gibi bir de klasik N gövdeli .44 magnum kalibre, tam Dirty Harry kalemi bir tabanca. Bir SW sevdalısı daha başka ne ister ki... Smile

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Saygılar.

Alıntı

Sayın Dr.Kara

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, sıkıntısız, güzel atışlarda kullanın inşallah.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn Dr. Kara, ahşap kabzesi ile muhteşem bir revolver.
Emin olun birçok silahsever böyle bir silaha sahip olmak ister.Atış tecrübelerinden sonra, kabzeyi yumuşak bir kabze ile değiştirebilirsiniz.

Alıntı

(21-01-2016, 11:46 PM)Turgut101 demiş ki: Hayırlı olsun Sn Dr. Kara, ahşap kabzesi ile muhteşem bir revolver.
Emin olun birçok silahsever böyle bir silaha sahip olmak ister.Atış tecrübelerinden sonra, kabzeyi yumuşak bir kabze ile değiştirebilirsiniz.

Sayın Turgut101, atıştan sonra bunu istememeyi ümit ediyorum, çünkü bu kabzesi çok yakışıyor. Selam ve saygılar

Alıntı

Kendim almış gibi sevindim Big Grin
Biraz idmanla siz onu döversiniz sayın dr. kara Smile

Alıntı

Bulunduğum yerde 44 magnum kalibre mermi bulamadığım için atış yapmam sanırım 15-20 günü bulacak. Sayın Osman Ortaç, bu tabancayla bir tanıtım videosu çekmişti. İnşallah bu günlerde yayınlar. Üstad'ın değerlendirmelerini çok merak ediyorum. Selam ve saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi