Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsun Poligonu ...
Samsundaki kullandığım poligon ...

15-25 metre mesafe ...

[Resim: 42866281pk3.th.jpg]

[Resim: 18097019jh5.th.jpg]

Bekleme salonu ...

[Resim: 53849749nx9.th.jpg]

Poligon Müdürümüz Refik Keskinoğlu ... ( bir cz75 B sahibi Smile )

[Resim: 66974305jn9.th.jpg]

Ayhan bey ...

[Resim: 11481405kh7.th.jpg]

Poligondaki silahlar ...

[Resim: 92584855yw0.th.jpg]

Poligonda atış süresi için ücret yok ... Mermi başına sadece 2 tl ödüyorsunuz ... Silahı olmayanlarda gelip atış yapabiliyorlar ... Refik bey her konuda yardımcı oluyor ... MKE poligonları gibi kalabalık olmuyor Smile

Samsunda olan üyelerimiz varsa yada buraya iş-gezi için gelirlerse ve birlikte atış yapmadan giderlerse kırılırım Smile

Alıntı

sy cz 75.son resimdeki revolver galiba colt python.
aceba o silah envanterdemi yoksa resim icinmi kullanildi??

Alıntı

Altunhan demiş ki:sy cz 75.son resimdeki revolver galiba colt python.
aceba o silah envanterdemi yoksa resim icinmi kullanildi??

Evet sn. Altunhan envanterde - python ... Poligonda kullanılıyor ...

Alıntı

Merhabalar sayın üyeler.

Güncel durumu paylaşayım istedim.
Bu poligon kapanmış, artık yok.

Şu an koskoca Samsun'da yivli/yivsiz silah kullanımına yönelik, açık hava yahut kapalı poligon yoktur.

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün orada (stadyumun yanında) sporcular için havalı silah poligonu var. Bununla ilgili halen araştırmadayım ancak sonuç şimdilik belirsiz.

Yivsiz tüfeklerimle atış yapmak için yer arayışım devam ediyor. Ancak umutsuzum.

Sırf meskun mahaller dışında kullanabilmek için avcılık belgesi çıkartmayı falan düşünür oldum artık. Pek sıcak bakmıyorum bu olaya ancak tek çıkar yol bu gibi görünüyor şimdilik.

Jandarma ile polis farklı tavsiye veriyor. Sanki farklı kanunları uyguluyorlar. Bürokrasiden nefret ediyorum bu gibi durumlar yüzünden.

Velhasıl kelam Samsun'da atış yeri konusunda beni yönlendirebilecek birisi varsa çok makbule geçer.

Saygılar.

Alıntı

Doğru söylüyorsunuz, geçen haftalarda bir iş münasebetiyle
Samsun'da idim. Sora sora poligonu buldum ama kapanmış...

Alıntı

(12-12-2011, 10:51 PM)ALPTUĞ demiş ki: Doğru söylüyorsunuz, geçen haftalarda bir iş münasebetiyle
Samsun'da idim. Sora sora poligonu buldum ama kapanmış...

Doğuparkdaki Samsunspor tabanca atış poligonundanmı bahsediyoruz ?

Alıntı

Doğuparkdaki Samsunspor tabanca atış poligonundanmı bahsediyoruz ?

Evet...

Alıntı

Sayın Cz75;
Paylaşım için teşekkürler.
Yolumuz düştüğunde, ziyaret edilmesi gerek bir mekan, olduğunu
düşünüyorum.
Saygılarımla.

Sayın FeLis_Leo;
Mesajınızı, sonradan okudum.
Bilgi için teşekkürler.
Saygılarımla.

Alıntı

Evet Sn.anobias aynen orasıdır bahsi geçen yer.

Kime/nereye sorduysam ne ilde ne de ilçelerinde bilinen bir poligon yok. Şaka gibi ...

Alıntı

(13-12-2011, 12:51 AM)FeLis_Leo demiş ki: Evet Sn.anobias aynen orasıdır bahsi geçen yer.

Kime/nereye sorduysam ne ilde ne de ilçelerinde bilinen bir poligon yok. Şaka gibi ...

Benimde bildiğim tek poligon orasıydı kapatılmış olmasına üzüldüm.Açıkhava poligonunu görmek zaten nasip olmamıstı kapandı açılcak diyorlardı hala açılcak.

Canik 55 'e müracat etmeyi bir deneyin belki fabrika bünyesinde testler için kullandıkları biryer vardır . Yada birsürü güvenlik kursu var kursiyerlere illaki atış eğitimi veriyorlardır nerede eğitim yaptıkları sorulabilir.

Oda yoksa çeşmebaşı poligondan başka çare kalmıyor gibi =(

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi