Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 22 VICTORY Yeni Müsabaka Silahı
Merhabalar,

.22 kalibre Smith&Wesson VICTORY model müsabaka silahının videosu:

Daha önce hiç kullanmadığım bir kalibre olduğundan mıdır, yoksa bu silahın sürgü mekanizmasına münhasır bir özelliği midir bilemedim, ama bana çok sarsıntısız çalışan bir silah gibi geldi.

Saygılarımla

Alıntı

Sn. demirci57 ;

Müsabaka silahı olarak kullanılan .22 kalibre silahlarda tepme ve şahlanma o kadar az ki , hedef noktasını üst üste ve hiç hedeften ayrılmadan vurabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. .22LR çok ince ve basıncı düşük bir kalibre , fakat yakın mesafelerde iğne gibi delici ve öldürücü oluyor. Ajanların suikastlarda sıklıkla bu silahı kullanmalarınında sebebi bu ; sessiz , delici , isabetli .
Bir ay kadar beklerseniz .22 kalibre S&W 22A nill griffe kabzeleri ile yolda . İlk istihkakı birlikte eritebiliriz.Smile
[Resim: 3464_12_47-smith-wesson-handguns_zpsqoasvlt1.jpg]
Saygılar

Alıntı

Bu silahta bir Türk tasarımcının parmağı olabilir mi diye aklımdan geçiriyorum.

Alıntı

Sayın Sarıyerli,

Daha önce hiç atış deneyimi yaşamadığım bir kalibredeki böyle nadide bir silahla atış yapmaktan onur duyarım efendim. Böylelikle sizin derya deniz envanteri görme şansını da yakalamış olurum. Özellikle de Tokarev'i Smile Malumunuz, sizin envanterde benim favorim bu beyfendidir Smile

Sayın Alperka,
Silahın üzerinde rengini belirten "siyah" veya "beyaz" gibi ibareler yazılı olmadığından, ayrıca "Amerigan Simitveson" damgası da olmadığından size katılmıyorum Smile

Saygılarımla

Alıntı

.22lr ye Türkiye'de bir düzenleme yapılması şart. Yivsiz kategorisinde değerlendirseler, o bile yeter.

Alıntı

.22 kalibre bir havalı tüfeğim olmuştu.Çok eğlenceli ve oldukça eğitici olmuştu.Eminim ki bu tür tabancalar da , atış hassasiyetinden dolayı çok zevkli ve eğitici olur.

Alıntı

(09-01-2016, 09:30 PM)demirci57 demiş ki: Sayın Alperka,
Silahın üzerinde rengini belirten "siyah" veya "beyaz" gibi ibareler yazılı olmadığından, ayrıca "Amerigan Simitveson" damgası da olmadığından size katılmıyorum Smile

Saygılarımla

Ben espiri yapmamıştım gayet de ciddiyim.
Geçtiğimiz senelerde S&W belki de bir çoğumuzun bilip farkında olmadığı, forumumuzda eskiden kısa süre ziyaret etmiş bir üstadın tasarımını almıştı. Kendisi uygun görüp isterse açıklar detay verir bu yüzden benden daha fazlası çıkmaz. Bilginize.

Ben bu işte onun emeğinin geçtiğini ummak istiyorum.

Alıntı

Genel görüntüsü makaralı parabellum'a benzediğinden midir nedir, göze oldukça şık görünüyor:

Saygılarımla

Alıntı

Emice de Victory'e el atmış. Smile

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi