Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED DOT ve Parallaks Arazı.
(03-12-2015, 11:09 AM)lupus demiş ki: Bu durumda bir sonraki sipariş listesine MOS modellerini eklemekte hiçbir mahsur yok demektir. Smile

Ben Leupold mikro reddotları sipariş ettim bile Cool
Hemi de Glock montaj aparatı ile birlikte. Siz MOS getirtmezseniz elimde patlayacak demektir. Big Grin

Alıntı

US Glock sitesinde MOS (modular optical system) özelliğine sahip sadece 4 modelden bahsediliyor: G34, G35, G41 ve G40 (Gen4)

Aşağıdaki linkte yer alan animasyonlar ve video oldukça faydalı, ayrıca 3MOA ve 7MOA red dot nişangahların sembolik görüntüsünü de vermişler;

https://us.glock.com/mos

Anlaşılan o ki, halihazırda mevcut G19 ve G17 kullanıcıları sürgüyü frezelemediği sürece arpacığın "White Dot"ıyla yoluna devam etmek durumunda. Smile

Saygılarımla

Alıntı

G 19 gen 4 tabancamı önce gez sökme aleti ile gezini söktüm. İnternet yolu ile Amerika'dan aldığım monte hamilini ve Burris Fastfire II red dot u gez yatağına taktım. Tabi ki monte hamilinin vida bağlantılarına Loctite 222 düşük mukavemetli vida yapıştırıcısı uyguladım. Sonra da bir güzel sıfırladım. Sonuç mükemmel kola kutuları 30- 40 metreden havada dans ediyorlar.

Alıntı

Sn. Onurerdag88,

Umarı bir güvenlik gücünde görevlisinizdir, eğer değilseniz kendi adınıza suç duyurusunda bulunuyorsunuz. Bilginize.

Alıntı

(03-12-2015, 09:05 PM)kut4 demiş ki: Sn. Onurerdag88,

Umarı bir güvenlik gücünde görevlisinizdir, eğer değilseniz kendi adınıza suç duyurusunda bulunuyorsunuz. Bilginize.

Şu halde (mini reddot ile) yönetmeliğe aykırı bir durum yok.

Alıntı

Bu konuda arkadaşların yorumu değil, mahkemenin bilirkişi olarak yorum aldığı kriminal dairenin yorumu önemlidir.
"Söz konusu silah, takılan aparat vasıtasıyla vahim silah olarak sınıflandırılabilir." raporu bizleri bitirmeye yeter.

Alıntı

Sabah birkaç custom silah videoları inceledim.Hadi orjinallerine bile ağzımızın suyu akarken , alamazken onu elde etmenin hayalini bile düşünürken , böyle MOS'lu ve değişik uygulamalarla, aksesuarlarla bir adım öteye gitmiş olan özel yapımlar için hayallerim bile devreye girmiyor .Smile))

Alıntı

Sayın SSSalih harika bir makale olmuş. Müsadenizle yakında çıkacak olan e-dergiye adınızla almak isteriz.

Asıl sorum Vortex nişangahı Türkiye'den mi aldınız? Uzun zamandır takip ettiğim ve fiyat fayda oranı mükemmel ürünler sunan bir marka. Hatta silah mağazası olup ithalat da yapan bir arkadaşıma ısrarla getirmesi konusunda baskı yapıyorum.

Alıntı

Sn Alperka, çok teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır, müsade sizindir.

Vortex'in bazı ürünlerini yurtdışından getirdim, iç piyasada maalesef yok. Vortex firması kalite bazında ürün çeşidi çok olan ve ürünlerini Çin, Filipinler ve Japonya'da üreten bir firma. Razor serisi ürün gamında başı çekiyor ve bu seri Japonya'da üretiliyor.

Alıntı

Sayın SSSalih incelemeniz oldukça güzel olmuş.
Ben Vortex Optics'i tedarik eden bir firma biliyorum. Fakat adetli almak şartı ile getiriyorlar. Tüfek dürbünleri oldukça kaliteli ama red dot modelleri bana kaliteli Çin malı gibi geldi.Bunun yanı sıra fiyat,performans olarak tartışmasız muhteşem bir ürün. Güle güle kullanın.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi