Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benelli M4; Görüş ve Değerlendirmeler-2
onu temsili koymuştum desert camo rengi aldım.
Eski mesajlardan sevdiği muhimmatları okuyup bilgi ediniyorum. 30 gram uzerı ARGO mekanizma için dogru tercih olarak anladım.

[Resim: Whats-App-Image-2019-10-09-at-19-10-47.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Militia_747, sarp kılıç, MEHMETEMİN73, Rangeman, Mr.Wayne, T.T.BOY
Selamlar, bu hobiye yeni başlayan birisi olarak forumu 2 sene okuduktan ve sayısız video izledikten sonra ilk 2 tüfeğimden birisini (sanırım herkes satınalma belgesini minimum 2 tüfek olarak çıkartıyordur) Benelli m4 olarak seçtim. 2 gün sonra kavuşmayı iple çekiyorum. 47 cm namlu, teleskopik dipçik (yeni ithalatta standart dipçik yoktu, bulmuşken bunu alıyorum) model. Aylarca araştırıp ülke içinde bulamamıştım, istemediğim cerakote modeller kalmıştı sadece, coronavirüs dolayısıyla da uzun bir süre rafa kaldırmıştım ki stoeger'e attığım bir mail ile aynı hafta içinde ithalat haberini aldım şaka gibi. Bu hafta da bayram yasakları gelmeden kavuşmayı umut ediyorum cuma günü. 4-5 no choke ları da sipariş ettim beretta olarak, umarım onları da deneme şansım olur.

Foruma teşekkür etmek istiyorum henüz tüfeği elime almadan, öyle güzel bir kaynak var ki, okudukça aklınızda netleşiyor neyin ne olduğu... Sizin vasıtanızla nokta atışı yapmış olduğumu ümit ediyorum ve bundan neredeyse eminim. Hepinize saygılar...

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
demirci57, harun, Speed, Xlll, red, efe1753, Sabri, Hero17, m16a2, marlinspike, tirendaz, MEHMETEMİN73, 1905sss
Sn.Kaan79,ben de M4 almayı düşünüyorum.Hangi firmadan ve ne kadara fiyat aldınızı öğrenebilir miyim?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
(21-05-2020, 12:42 PM)m16a2 demiş ki: Sn.Kaan79,ben de M4 almayı düşünüyorum.Hangi firmadan ve ne  kadara fiyat aldınızı öğrenebilir miyim?

Sayın m16a2, Stoeger'a mail attım, İlknur isimli bir hanımefendi sağolsun arayıp yardımcı oldu, size yakın bir bayiye yönlendiriyor, oradan sipariş verip getirtebilirsiniz. 18 lira civarı bedeli var, fiyatlar uçmuş malesef.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
m16a2, MEHMETEMİN73, 1905sss

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi