Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benelli M4; Görüş ve Değerlendirmeler-2
Dürtenyan... Smile

Alıntı

Penellu pıradırs..

Alıntı

Sn. lupus,

Öncelikle hayırlı olsun.
Bende iki adet ayarlanabilir dipçikli(taktiksel) M4 aldım. Satın alma belgem Cuma günü ulaşacak, bir aksilik olmazsa tüfekler Pazartesi elimizde olacak. Uzun zamandır tüfeklerin gümrükten girmesini bekliyordum. Fakat aklıma takılan ve direkt olarak kullanan kişileri bulamadığım için öğrenemediğim bir sorum var. İki modelde M4 fakat birisini "kompensatör" olarak aldım. Hakkında tek bildiğim tepmeyi azalttığı, fakat iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum. İnternette izlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla sökülebilir bir şey. Fakat bire bir olarak kullanan biriyle konuşma fırsatım olmadı.
Kompensatör model hakkında Sizin bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler.

Alıntı

Kullanım kılavuzu okunmakla kalmamış birçok yerinin de altı çizilmiş, üzerindeki kalemden anladığım kadarıyla.
Hayırlı olsun.

Alıntı

(23-12-2015, 11:46 PM)Barakuda demiş ki: Sn. lupus,

Öncelikle hayırlı olsun.

Kompensatör model hakkında Sizin bilginiz var mıdır ?

Maalesef bu modeller hakkında bilgim yok.

Alıntı

İlk fotoğrafların ofis ortamında olduğu nasıl da belli ,gayet rahat masanın üzerine konmuş . Smile

Evde yenge müdahalesi aşikar . Sarı temizlik bezleri kontrolünde söküm gerçekleşmiş . SmileSmile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
Bahsettiğiniz model bu veya buna benzer ise sonradan takılan , kompansitör görevi gören şok .

[Resim: image_zpsya2ekmue.jpeg]

Alıntı

(23-12-2015, 11:48 PM)abrek demiş ki: Kullanım kılavuzu okunmakla kalmamış birçok yerinin de altı çizilmiş, üzerindeki kalemden anladığım kadarıyla.

[Resim: teA0zs.jpg]
[Resim: SxHlF4.jpg]
[Resim: RgccWv.jpg]

Kullanma kılavuzunu aşağıdaki enstantane yaşanmadan okumak lazım;

Smile

Alıntı

(24-12-2015, 12:05 AM)Xlll demiş ki: Bahsettiğiniz model bu veya buna benzer ise sonradan takılan , kompansitör görevi gören şok .

[Resim: image_zpsya2ekmue.jpeg]

Sn. Xlll,

Evet tam olarak bu.
Hiç kullanan, tecrübe etmiş birisi var mıdır acaba aramızda.
Siz kullandınız mı ?

Alıntı

Almayı düşündüğüm bir şoktu . M4 ile seri atış yaptığımda " 8 fişek 1.78 Sn " tüfeğin şahlanmadığını gördüm .
350 TL gibi bir rakamı vermek gereksiz olduğu için almaktan vazgeçtim .

Not: Bu atış testini yaptığım tüfek değerli bir forumdaşımıza ayittir . Kendi tüfeğimi henüz teslim alamadım .

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi