Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8000F poligon sonrası
(27-02-2018, 01:32 PM)TTD demiş ki: Yalnız yıllar içerisinde Alüminyum üzeri boya kalitesi düzelmiş sanırım.
2012 model Stoeger sahibiyim ve benim silahım bu kadar atış görmemesine rağmen kabza tarafları oldukça beyazladı.
Hani bunlara takan birisi olsam fabrikaya götürüp boyatırdım ama Baby Browning hariç herşeyimi hor kullanırım Smile

Güle güle kullanınız.
Saygılar.

Teşekkürler Sn. TTD,

Eskilerde kapaktaki boya daha farklı sanki, birinci sayfadaki fotolardaki kapak boyası sanki metalin kendisi kararmış gibi, benim tabancam da bariz bir boya-kaplama gibi bir şey var. Ankara da satış ofisindeki Gazi Bey'in de boyası ilk tabanca da ki gibi, benim tabancamda kini ben sevmedim açıkçası. Gövde ile alakalı boya da alüminyum üzerinde çok da sağlıklı  sağlıklı kalmıyor, benim tabancamda da belli bir durum. 

Bende başka alternatif yok hor kullanmaya devam, fazlasıyla yoracağım arkadaşı  Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
TTD
Meraba bende bir aylık stouger 8000 f sahibiyim açıkcası çok kararlı bir şekilde satın aldım ama slimiyım karışım olduğunu orada öğrendim kafama takılmadı değil ama yinede aldım genel olarak umduğum gibi ama boya sorununu çözdüklerini duymuş olmama rağğmen bende yaklaşık 50 atımdan sonra silahın iç kısmında aşınma oluştuğunu gördüm bu bıya alınmasından çok kızağa dengesiz oturduğundan metal kaybı yaşamış müsait bi zamanda fotosunuda atabilirim fikri olan varmı

Alıntı

(Dün, 01:56 AM)alone__wolf__46 demiş ki: Meraba bende bir aylık stouger 8000 f sahibiyim açıkcası çok kararlı bir şekilde satın aldım ama slimiyım karışım olduğunu orada öğrendim kafama takılmadı değil ama yinede aldım genel olarak umduğum gibi ama boya sorununu çözdüklerini duymuş olmama rağğmen bende yaklaşık 50 atımdan sonra silahın iç kısmında aşınma oluştuğunu gördüm bu bıya alınmasından çok kızağa dengesiz oturduğundan metal kaybı yaşamış müsait bi zamanda fotosunuda atabilirim fikri olan varmı

İlk cümlenizin büyük harfle başlaması dışında hiçbir yazım kuralına uymamışsınız. Ne demek istediğiniz net anlaşılmıyor. Siz bu kadar özensiz olunca da kimse size özenip cevap vermek istemez emin olun. 

Saygılar,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yyildiz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi