Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırıkkale
[Resim: New_1_20150927_105443_zpsnebsrvom.jpg]

Alıntı

Günaydın.

Hep almak istediğim, ama bir türlü karar veremediğim tabancalardan birisidir.

Bir kaç sorum olacak;

-Bu bir Walther PP kopyası, gerçekten de bire bir kopyası mıdır? İşçilik ve malzeme kalitesi nasıldır?

-Atışı ve tetiği nasıldır?

-Fiyatı nedir? Stokta var mıdır?

Teşekkürler.

Alıntı

Sn. caniktp9,
Görüyorum ki yeni üyesiniz. Foruma hoş geldiniz demek istiyorum öncelikle.
Henüz daha 9 mesajınız olmuş fakat silahlarla bir hayli ilgili olduğunuz anlaşılıyor.
Bu sebeple forumda kalıcı olmak, faydalı bilgi alış verişinde bulunmak, kendiniz geliştirmek istediğinizi düşünüyorum.

Sadede gelirsek, lütfen forum kurallarını okuyunuz ve uyunuz. Özellikle yazım kurallarını sıklıkla ihlal ettiğinizi görüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

(24-03-2016, 12:49 PM)ErDiNi78 demiş ki: Sadede gelirsek, lütfen forum kurallarını okuyunuz ve uyunuz.

+1.

Ki, akibet Sn.dersanse gibi olmasın...

Alıntı

Selamlar,

Evet silahlar konusunda az biraz bilgim var. Lupusun dediği kişide benim.

Ego yarışına girmeden paylaşımlarda bulunmayı tercih eden bir insanımdır. Yabancı sitelerde sorun yaşamadım. Ama burda nedense kovuldum. Neden oldugunuda anlamadım, oysaki düzgünce bilgi veriyordum.

Bir forumu özellikli ve diğerlerinden sıyrılır kılan olgu, o forumdaki insanların bilgi ve paylaşım düzeyleridir. En ufak ve basit olayda insanları soğutursak diğer mesajlarda gördüğümüz gibi küfür baz insanlar gelir.

Neyse düzgün yazıcam tekrar atmayın. Özür dilemem gerekiyorsa dilerimde

Alıntı

Sn.caniktp9,

Hepimiz insanız. Hepimiz hata yaparız. Önemli olan hatalarımızı anlayıp, hatada ısrar etmemektir. Silahsever, özellikle de bilinçli silahsever camiası olarak zaten bir avuç insanız. Hepimiz hatalarımızda ısrar etmeden, karşılıklı anlayışla ve sabırla hareket ederek bu camianın sınırlarını genişletme gayretinde olmalıyız. Eski hesabınızı ve kısıtlanma sebebinizi bilmemize rağmen, yeni hesabınızla bir şansı daha hak eden bir kişi olduğunuza inandığımız için yeni hesabınıza herhangi bir kısıtlama ve yaptırım uygulamadık. En başta belirttiğimiz gibi, hepimiz insanız, hata yaparız. Umarım yeni hesabınızla çok daha uzun soluklu bir katılımcı olur, ortamdan keyif alır, faydalanır ve faydalı olursunuz.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi