Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırıkkale
Moderatörler, çok ayıp hemen satın silahlarınızı teşhir etmeyin çok ayıp, alın birertane kaptırmaz, girsan, tisaş bilmem ne, sonra söyleyin iki şarjör attım banamısın demedi deyin. Moderatör olabilirsiniz ama siz ne anlarsınız teknik konudan yukarıdaki numarayı arayın da biraz teknik bilgi edinin...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

(18-10-2011, 12:08 PM)ALBATROSS demiş ki: SAYIN C45,
Eğer Konya'ya gelme imkanınız varsa beni 0554 570 52 83 numaralı telefondan ararsanız, özellikle kırıkkale marka silahınızın tüm sorunlarını çözebilirsiniz. Dayımın yıllır önce aldığı kısa dokuz kırıkkalesini şakır şakır işler durumda. Kısa süre önce tanıştığım ve dededen beri silah tamircisi olan meslekte 40 yılını devirmiş ustamla sizi tanıştırmaktan memnun olurum. Kendi browning silahımla ilgili soronumu forumda paylaştığımda, sayın kozluoğlu nun tüccarvari yaklaşımı sonucu yaptığım araştırmada tanıdığım usta her türlü lisans ve belge sahibi biridir. (akılda soru işareti kalmasın). Ayrıca bu forumda sayın modaratörlerin bilmem kaç bin dolarlık silahlarını teşhir ettiklerini görmekten fazlasını bulamadığımı samimiyetle söylemek istiyorum.
SAYIN C45,
Eğer Konya'ya gelme imkanınız varsa beni 0554 570 52 83 numaralı telefondan ararsanız, özellikle kırıkkale marka silahınızın tüm sorunlarını çözebilirsiniz. Dayımın yıllır önce aldığı kısa dokuz kırıkkalesini şakır şakır işler durumda. Kısa süre önce tanıştığım ve dededen beri silah tamircisi olan meslekte 40 yılını devirmiş ustamla sizi tanıştırmaktan memnun olurum. Kendi browning silahımla ilgili soronumu forumda paylaştığımda, sayın kozluoğlu nun tüccarvari yaklaşımı sonucu yaptığım araştırmada tanıdığım usta her türlü lisans ve belge sahibi biridir. (akılda soru işareti kalmasın). Ayrıca bu forumda sayın modaratörlerin bilmem kaç bin dolarlık silahlarını teşhir ettiklerini görmekten fazlasını bulamadığımı samimiyetle söylemek istiyorum.

Hem insafsızca hem de vefasızca bir mesaj olmuş.

Alıntı

Bu tas banaydi sanirim. Smile

Alıntı

(18-10-2011, 01:37 PM)ilksurfer demiş ki: Bu tas banaydi sanirim. Smile

Sn. İlksurfer size ve forumumuzun tüm üstad ve üyelerine " taş " değil teşekkür mesajı atmamız gerekir.
Ben bu foruma üye olmadan en iyi yerli olarak Zigana sport u almayı hayal ederdim. Şimdi Zigana f alıcamBig Grin Şaka şaka
Hakikaten market de çalıştığım için bazen polis müşteriler ile sohbet ediyorum. Kendi söylediklerimi duyunca şaşırıyorum. Bu bilgilerin kaynağı olan siz değerli silah severlere teşekkür ederim.
Saygılarımla

Alıntı

(18-10-2011, 12:08 PM)ALBATROSS demiş ki: Ayrıca bu forumda sayın modaratörlerin bilmem kaç bin dolarlık silahlarını teşhir ettiklerini görmekten fazlasını bulamadığımı samimiyetle söylemek istiyorum.

El insaf-ül kebiiiir!

Alıntı

(18-10-2011, 02:30 PM)Pinus demiş ki: El insaf-ül kebiiiir!

Sn. Pinus, rep vererek il plaka kodunuzu bozdum Smile

Alıntı

(18-10-2011, 01:37 PM)ilksurfer demiş ki: Bu tas banaydi sanirim. Smile

Bence değil Sn.İlksurfer. Arama motoru takılı kaldıysa ekranda; sadece sizin açmış olduğunuz bir konu başlığını görebiliyordur. Yoksa;6210 konu başlığı içerisinde 138.653 mesaj olan, 5683 üyesi olan bir forumda; sadece bir üyenin fotoğraftan başka birşey yok deyip, aradığını bulamaması pek normal görünmüyor. Teknik bir problem olsa gerek...

Alıntı

(18-10-2011, 02:30 PM)Pinus demiş ki:
(18-10-2011, 12:08 PM)ALBATROSS demiş ki: Ayrıca bu forumda sayın modaratörlerin bilmem kaç bin dolarlık silahlarını teşhir ettiklerini görmekten
fazlasını bulamadığımı samimiyetle söylemek istiyorum.
El insaf-ül kebiiiir!

Nerede bulduğunuzu söylesenizde yararlansak Sn.ALBATROSS.

Alıntı

Arkadaşlar çok yakında 7 ay önce kaybettiğim dedemim 7.65 Kırıkkalesini üzerime alıcam. Bu benim için tarif edilmez bir mutluluk ve maneviyatı çok yüksek. Emekli Gümrük müdürlüğü yaparken beylik tabancasıydı ve benimle meslektaştı. Ayrıca hayatımda ilk defa yakından gördüğüm ve dokunduğum tek tabancadır bu silah.
Sizlere danışmak istediğim konuya gelince: Ben bu silaha rahmetli dedemin adını yazdırmak, ve silahı Sayın Gunman'nın değindiği konularda modifiye yaptırmak istiyorum. Bu mümkün müdür ve böyle bir ustayı nerede bulabilirim? (Mersin veya Mersin'e yakın yerler önceliğim.)
Ayıca Sayın İlksurfer'in binlerce dolarlık silahına gelirsek: Yanılıyorsunuz Sn ALBATROSS; çünkü Amerikada bin doların üzerinde pek silah yok Smile

Alıntı

Sitede bulunan tüm ustalara kardeşlerime ve abilerime selamlar. Benim de rahmetli babamdan kalan kısa 9 bir Kırıkkalem var. 1960 senesinde Hava Harp Okulu' ndan mezun olduğunda almış. Yani yaklaşık 55 senelik bir silah. Bulundurma ruhsatıyla beraber duruyor. Baba yadigarı olduğu içinde elden çıkarmayı düşünmüyorum. Bu silahla yüzlerce mermi yakmama rağmen inanın bir kere bile tutukluk yapmadı, mermi dikmedi. Ama sesi inanılmaz kötü. Bir de bazen yarı otomatik olduğunu unutup kafasına göre seriye geçiyor...Smile).Bir de PZ serisi 1981 yapımı çok temiz bir Browningim var.

[Resim: p5020110.jpg]

[Resim: p5020109p.jpg]

[Resim: p5020112dh.jpg]

[Resim: p5020114.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi