Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırıkkale
Yarı otomatik tabancalar bölümünde Kırıkkale tabanca ile ilgili başlık oluştulmasını istiyorum.

Alıntı

kurmay demiş ki:Yarı otomatik tabancalar bölümünde Kırıkkale tabanca ile ilgili başlık oluştulmasını istiyorum.

Sn Kurmay,

"Öneriyorsunuz" sanırım...Smile

Eğer Kırıkkale ile ilgili bir paylaşımınız olacaksa, konuyu siz açıp; paylaşımınızı yollayabilirsiniz.

Sevgiler

Alıntı

Önermiyorum istiyorum. Çünkü imi için forum oluşturulup Kırıkkalenin atlanması şimdi düzeltilmesi gereken bir eksiklik.

Alıntı

kurmay demiş ki:Önermiyorum istiyorum. Çünkü imi için forum oluşturulup Kırıkkalenin atlanması şimdi düzeltilmesi gereken bir eksiklik.

İstiyorsanız, ve bunu "kendiniz yapmak da istemiyorsanız"; ben de size "isteğiniz Admin tarafından değerlendirmeye alınacaktır" diyorum.

Sevgiler

Alıntı

Konu açmak isteyen bunu hangi foruma açacak? Diğer silahlaramı? Yıllarca kullanılmış üzerinde çok söz söylemiş olan bu silaha forum açılmalıdır.Teşekkürler.

Alıntı

Sn Arkadaşlar,

Yasalara uygun olduğu sürece, tüm arkadaşlarımız "paylaşımlarına ait konuları açmakta özgürdür".
Tartışılmasına bile gerek yok...Smile

Sevgiler

Alıntı

Istediginiz bolum acildi ve bu konuyu Kirikkale altina tasidik. Ister burada devam edebilirsiniz isterseniz de yeni bolum acabilirsiniz...

Saygilar,

Alıntı

kırıkkale bende bir tane var herhalde ilk üretilenlerden 1949 yapmı bendeki tabanca hiç tutukluk yapmadı bazı yerlerde tutukluk yaptığı söyleniyor ama ben deki tabancada sorun yok tek sorunu yedek jarjör bulunamaması 1970 de mke jarjör tipini değiştirmiş

Alıntı

Sn.kurmayın vazifesi bitti herhalde.... Smile

Güzel silah... benden uzak durabilir.

Alıntı

'İstiyorum Yapıyorum Ediyorum Emrediyorum ' gibi emir kiplerinden daha önce Sn.Ekekeninde belirttiği gibi kaçınmakta ve üsluba dikkat etmekte fayda var,bu forum da kimse kimsenin üstü yada amiri değil Sn.Kurmay,bundan sonraki istek ve paylaşımlarda üslubunuzda daha dikkatli olmanız dilerim..Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi