Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik TP9 V2 tanitim (Amerikan)
Bi şey sorucam Canik'in Amerika da fabrikası varmış Canik yabancı marka mı ki? Bir de Canik'in yabancı sitelerde Türkiye de olmayan modelleri var nedendir acaba saygı değer forum üyeleri.

Alıntı

(03-02-2016, 01:00 AM)ctykolik demiş ki: Bi şey sorucam Canik'in Amerika da fabrikası varmış Canik yabancı marka mı ki? Bir de Canik'in yabancı sitelerde Türkiye de olmayan modelleri var nedendir acaba saygı değer forum üyeleri.

Hangi modelleri mesela? Link atar mısınız?

Bir de yurt dışına giden her ürününde Made in Turkey (Turkey meselesi ayrı bir tartışma konusu) yazıyor.

Alıntı

(03-02-2016, 01:10 AM)cos30 demiş ki:
(03-02-2016, 01:00 AM)ctykolik demiş ki: Bi şey sorucam Canik'in Amerika da fabrikası varmış Canik yabancı marka mı ki? Bir de Canik'in yabancı sitelerde Türkiye de olmayan modelleri var nedendir acaba saygı değer forum üyeleri.

Hangi modelleri mesela? Link atar mısınız?

Bir de yurt dışına giden her ürününde Made in Turkey (Turkey meselesi ayrı bir tartışma konusu) yazıyor.

İşte link olarak http://www.armslist.com/posts/2173687/mi...--cz-clone-
Silahın özellikleri kısmında "Manufacturer (menşei) :CZ USA" yazıyor. Ayrıca bu link de bulunan stingray c modelinin rengi gümüş ancak ülkemizde bu şekil de gümüş renkte yok beyaz renkte var.

Turkey meselesi neden ayrı bir tartışma konusu acaba?

Saygılarımla

Alıntı

Sn. ctykolik;

*Silahlara sonradan kaplama yapmak zor bir işlem değildir.
*Silahın üzerinde Made in Turkey yazıyor.
*Başlıkta "CZ clone" diye belirtilmiş.
*Buna bağlı olarak da muhtemelen "manufacturer" bölümünde "Canik55" diye bir seçenek bulamadıklarından "CZ USA"i seçmiş olabilir ilan sahibi. Tabii oraların "captermator"ü değilse. Big Grin

Yerli üreticilerin ülkesinde sattığı tabancaların üzerinde "Made in Türkiye" yazarak pazarlayıp; iş ithal etmeye gelince çoğu Türk'ün, Türk milliyetçilerinin, sevmediği "hindi" anlamına gelen "Turkey" yazmaları tabii ki tartışma konusudur. Forumda da defaatle tartışılmıştır.

Saygılar.

Alıntı

Cevabınız için teşekkür ederim Sn. cos30. Yalnız kafama takılan bir soru daha var canik kazalarında bulunan ve sizin de profil fotonuz da bulunan logo ne anlama geliyor?

Saygılarımla

Alıntı

Selçuklu çift başlı kartalı o. Benim firmayla bir bağlantım da yok.

Alıntı

(03-02-2016, 02:45 PM)cos30 demiş ki: Selçuklu çift başlı kartalı o. Benim firmayla bir bağlantım da yok.

Sn. cos30 ;
İnkar etmediğinize göre Selçuklularla bir bağlantınız var Cool

Alıntı

(03-02-2016, 07:03 PM)S@riyerli demiş ki:
(03-02-2016, 02:45 PM)cos30 demiş ki: Selçuklu çift başlı kartalı o. Benim firmayla bir bağlantım da yok.

Sn. cos30 ;
İnkar etmediğinize göre Selçuklularla bir bağlantınız var Cool

Her Türk devleti gibi onunla da bir gönül bağımız olduğu doğrudur. Cool

Alıntı

Yerli sanayi de taşıma amaçlı önerebileceğiniz sağlam bir marka model var mıdır değerli forum üyeleri

Saygılarımla

Alıntı

(05-02-2016, 02:26 AM)ctykolik demiş ki: Yerli sanayi de taşıma amaçlı önerebileceğiniz sağlam bir marka model var mıdır değerli forum üyeleri

Saygılarımla

Forumdaki yerli silah konularını iyice bir okuyun, siz karar verin. Taşıma amaçlı tabanca seçmek zor bir iştir, bu modeli önermek daha da zordur.

Forumda kimsenin, birisinin canın emanet edeceği bir tabanca önerebileceğini tahmin etmiyorum. Hele bir de yerli olacaksa; kimse topa girmek istemez; Allah korusun, size bir şey olsa kimse onun vebalini alamaz.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi