Hafta Sonu Sifter ve Atış
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hafta Sonu Sifter ve Atış
Olmamış Sayın Fuat_61, hiç 10'dan vuramamışsınız Smile

Şaka bir tarafa, IDPA veya IPSC ye ne zaman kısmet?

Saygılar

Alıntı

(18-11-2015, 01:32 PM)BekciHursit demiş ki: Olmamış Sayın Fuat_61, hiç 10'dan vuramamışsınız Smile

Şaka bir tarafa, IDPA veya IPSC ye ne zaman kısmet?

Saygılar

Bir an acaba nereden vurdum diye tekrar baktım. Smile

Dediğiniz gibi Sn.BekciHursit, ya kısmet.

Saygılar.

Alıntı

Değerli forum üyeleri,

Henüz kar düşmemişken ve güzel güzel bir hava yakalamışken bir hafta sonu etkinliği daha yapalım dedik.

SIG Sauer P 226, 10 metre, 10 atış;

[Resim: IMG_20151121_113146_zpswrmpe2du.jpg]

Gez ve arpacığın beyaz oluşu, güneş etkisi ve biraz da ayarsızlık olunca mermilerin sol da toplanması kaçınılmaz oldu.

İstikrarlı ve isabetli atışlar için gez ve arpacığın siyah olmasının ne denli önemli olduğunu bir kez daha öğrenmiş olduk.

Atış sonrası Kara tavuk istirahat ederken...

[Resim: IMG_20151121_145630_zpsczgle119.jpg]

Atış arası meyve keyfi...

[Resim: IMG_20151121_124157_zpsvdsbrler.jpg]

Sifter' den kareler...

[Resim: IMG_20151121_092753_zpsdj5jqvym.jpg]

[Resim: IMG_20151121_083956_zpsz8hpokzu.jpg]

[Resim: IMG_20151121_132050_zpsplnovs9j.jpg]

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blueokkes
Sn.fuat61,

Sifter' e hangi marka araçla çıkıyorsunuz?

Alıntı

(23-11-2015, 11:34 AM)lupus demiş ki: Sn.fuat61,

Burada bir kinaye sezmiş olsam da Big Grin, cevap verme gereği hasıl oldu. Tongue

El Paçero. Yanlışsam üstadlar düzeltsin. Rolleyes

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
blueokkes
(23-11-2015, 12:02 PM)Pinus demiş ki:
(23-11-2015, 11:34 AM)lupus demiş ki: Sn.fuat61,

El Paçero.

Candır. Smile)

Alıntı

Saygılar.

Alıntı
34 üye teşekkür etti:
heisenberg, blacksea, lenduha, Yasin06, Tongel, Sabri, Kıraç Ata, sem, sezgin63, Borz, Xlll, wildeagle, husrev, ilksurfer, rainman, tirendaz, wubıh, harun, S@riyerli, Kimble, lupus, ŞAHAN BIÇAKÇI, demirci57, Fruktoz23, Zemre10, Gazanfer, mimaslan, serdaraktas, ismicey, demasoni, DoganSW, karabasan, celik60, blueokkes
Yalnız atışlar kadar ortam da çok güzel Sn. fuat_61. Gıpta ile izledim, maşallah.

0:12'de arkadaşınız neyden sakınarak hedeften yüzünü çeviriyor? Seken, sıçrayan bir şey mi var, ya da ihtimali mi vardı?

1:54'de kaygan yamaç epey zorlamışa benziyor. Bu tür durumlar silah hakimiyeti zayıf biri için oldukça tehlikeli olabilir sanırım. Videonun bir köşesine "amatörler bu kısmı denemesin" gibi bir uyarı bile konabilir.

Saygılarımla.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
sezgin63, fuat_61, lupus, Fruktoz23
(17-08-2017, 01:24 PM)lenduha demiş ki: Yalnız atışlar kadar ortam da çok güzel Sn. fuat_61. Gıpta ile izledim, maşallah.

0:12'de arkadaşınız neyden sakınarak hedeften yüzünü çeviriyor? Seken, sıçrayan bir şey mi var, ya da ihtimali mi vardı?

1:54'de kaygan yamaç epey zorlamışa benziyor. Bu tür durumlar silah hakimiyeti zayıf biri için oldukça tehlikeli olabilir sanırım. Videonun bir köşesine "amatörler bu kısmı denemesin" gibi bir uyarı bile konabilir.

Saygılarımla.

O arkadaşı Sn karadenizarif'e benzettim sanki, boş kovandan sakınıyor gibi. On numero olmuş taktik çalışma, hedefler gerçekten "öeldi" galiba. Smile

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
fuat_61, lenduha, tirendaz, Fruktoz23, Gazanfer
(17-08-2017, 02:07 PM)sem demiş ki:
(17-08-2017, 01:24 PM)lenduha demiş ki: Yalnız atışlar kadar ortam da çok güzel Sn. fuat_61. Gıpta ile izledim, maşallah.

Saygılarımla.

O arkadaşı Sn karadenizarif'e benzettim sanki, boş kovandan sakınıyor gibi. On numero olmuş taktik çalışma, hedefler gerçekten "öeldi" galiba. Smile

Öncelikle teşekkür ederim. Sn.Sem' in belirttigi gibi, boş kovan ve anlık reaksiyon. Senaryo başkaydı aslında, lakin ayağım kayınca her şey yeniden ve doğaçlama gelişti. Kendi adıma çok da iyi oldu aslında. İşler aleyhimize döndüğünde durumu kurtarmak için fazla zaman kaybetmeden beklemeden hayatta kalmak için yeni kararlar ve taktikler üretmemiz gerekebilir. 

Sn.Sem, sağolsun bu etkinlikte Sn.Karadenizarif bizleri yanlız bırakmadı. Hedefler sise özel tasarlandı. Smile

Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lenduha, tirendaz, Fruktoz23, blueokkes

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi