Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MESA TACTICAL
#1
En yüksek kalitede yivsiz tüfek aksesuarları üreten firmalardan biri Mesa Tactical stoklarımıza girmiş ve satışa sunulmuştur:

http://www.tac87.com/MESA-TACTICAL,LA_16...bels=167-3


Mesa Tactical popüler yivsiz tüfekler için dipçikler, optik kızaklar, fişek taşıyıcılar ve askı bağlantıları üretmektedir. Malzemelerin tamamı A.B.D. üretimidir.

Genel olarak, Remington, Mossberg, Benelli ve çok yeni Beretta yivsizleri için aksesuar üretmektedir. İlk parti olarak çoklukla Benelli M2, M4, SuperNova ve Rem 870 için aksesuarlar geldi. Bazı ürünler teslimat tarihinde Mesa stoklarında olmadığından 2016 başında gelecek.


Bu partide ithal edilen malları kısaca tanıtmak isterim:

Urbino Tactical tabanca kabzalı ve ayarlı yanak destekli dipçik:
Temelde Benelli dipçikleri örnek alınarak çalışılmış bir model. Tetik erişim mesafesi (LOP) biraz daha kısa tutulmuştur. Bunu yaparken özellikle üzerinde balistik yelek veya kalın giysi bulunan operatörlerin ihtiyaçları göz önünde tutulmuştur. Bence getireceği en önemli kolaylıklar ayarlı yanak desteği,


[Resim: hTfhEk.jpg]


ve de bu dipçiğin yanak desteğine takılabilen fişek taşıyıcısıdır. Fişek taşıyıcı sağ ve sol el kullanıcıları için ayrı üretilmektedir:


[Resim: Iyo90x.jpg]


Standart tipte bir teleskopik dipçik isterseniz LEO modeli uygun bir seçenek. Bu dipçik, (bizim tüm siparişlerimizde) ilgili model tüfek için adaptörü ve montaj kiti ile geliyor. Montaj için silahçı marifeti gerekmemektedir:


[Resim: aAk2A4.jpg]En üst model ise High-Tube dipçik seti, hem teleskopik dipçik (doğal olarak tabanca kabza), hem de üst optik ray, yine (bizim ithalatlarda) tüfek modeline özel adaptör ve montaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz tam kit olarak gelmektedir. Bu modelde dipçik özellikle taktik yüksek tutuş/atışa uygun olarak yerleşiktir:


[Resim: yuQw8X.jpg]


Aluminyum fişek taşıyıcılar:

[Resim: 0wrKrT.jpg]Aluminyum fişek taşıyıcı ile birlikte optik kızak takımı komplesi:

[Resim: jQRp0J.jpg]Optik kızaklar:

[Resim: 0C9Tv7.jpg]Mesa Tactical ürünlerinin bir kısmını bu partide getirtmedik. Eksiklerimiz birkaç ay sonra tamamlanacaktır. İkinci partiyi, kısmet olursa Mossber'ler ile aynı zaman aralığında ithalini planlıyoruz. Mesa'nın Mossberg için yapılmış modelleri ve askı takımı bağlantiları ikinci partide gelecektir.

Yüksek evsaflı Amerikan ürünü olan Mesa Tactical, pahallı ürünler olmasına karşın, fiyat/kalite oranı olarak baktığınızda pahallı değil. Örneğin kabzalar genelde Hogue.

Oldukça düşük bayi/dağıtımcı marjı bıraktığı için fiyatlarımız ABD perakende fiyatlarının biraz üstünde (+KDV) olmak durumunda. İthal edilmeyen ürünleri (örneğin Beretta 1301 aksesuarlarını) isteyen olursa, bizimli temas kurup istek yapması durumunda bir sonraki sevkiyata ekletebiliriz.

Esenlikler dileriz.

tac87@ctm.com.tr

0 (532) 06 TAC 87

 
Alıntı

#2
Sn. harun,

Hoş gerçi siparişi verdim ve ürün geldiğinde göreceğim ancak yine de önden sormak istedim. Urbino'nun kendi websitesinde standart dipçik pedli ve Limbsaver dipçik pedli seçenekleri var. Sizin getirdiğiniz modeller hangi dipçik pedini kullanıyor?
 
Alıntı

#3
Gelen tüm modellerde Mesa'nın kendi standart dipçik pedleri var. Limbsaver pedli olanların fiyatları belirgin derecede yüksek. Açıkçası, en azından ilk partide, fiyatların aşırı görünme endişesini taşıdığım için, ek maliyet getiren aksesuarları almadım. Teşekkürler.
 
Alıntı

#4
Harun Bey'e her zamanki gibi teşekkürler, uzun süredir bekliyorduk

[Resim: 21bsl7k.jpg]

[Resim: 2ytz9k0.jpg]

 
Alıntı

#5
Almayı düşünenler için ; Supernova üzerinde :
[Resim: 2i0tdmg.jpg]
[Resim: 2a6p1nd.jpg]
[Resim: 35c252h.jpg]
 
Alıntı

#6
2 sene kadar önce almıştım. Yüzlerce kez fişek takıldı çıkartıldı yuvalar halen sorunsuz.
Sadece montaj yapılırken vidalar loctite ile sabitlenmeli.
4'lü ve 6'lı ideal, 8'li ağır ve rahatsızlık verecek kadar rakılıyır sağa sola kıyafete.

[Resim: 10.JPG]

[Resim: 9.JPG]
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi