Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 3.86 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarımız 5...
S&W Model 622

[Resim: S_W.jpg]

photo upload

Alıntı
37 üye teşekkür etti:
sem, ŞAMAN, ugurucar57, lupus, heisenberg, S@riyerli, mlm, Karacula, ckenarli, ilksurfer, pasa_7676, Gavurdağlı27, batuhanvurall, taarruz, browning 61, demirci57, Fruktoz23, ismicey, karabasan, derinoz, tekoglu, Gazanfer, shelby, DoganSW, alpago, Gravis_Pro, Surmene, 1905sss, al-me, Vefasiz, tirendaz, şekerlioğlu, Dr.Oz, XXAHMETXX, iso, Simurg, Tongel
Glock 35

[Resim: fotograf_2.jpg]

[Resim: fotograf.jpg]

image uploader

Alıntı
33 üye teşekkür etti:
asuspc, sem, ŞAMAN, ugurucar57, lupus, heisenberg, S@riyerli, mlm, Karacula, ckenarli, ilksurfer, Gavurdağlı27, batuhanvurall, taarruz, demirci57, Fruktoz23, ismicey, karabasan, tekoglu, Gazanfer, shelby, DoganSW, alpago, Gravis_Pro, Surmene, fuat_61, 1905sss, Sabri, Vefasiz, tirendaz, şekerlioğlu, XXAHMETXX, iso
Yeni mühimmat kutlarım ve kadro tabancam
[Resim: 20170317_155152.jpg]

Alıntı
29 üye teşekkür etti:
sem, S@riyerli, heisenberg, batuhanvurall, taarruz, ckenarli, madenci08, demirci57, Fruktoz23, ismicey, karabasan, efe1753, fbalun, tekoglu, Karacula, musti267, ilksurfer, shelby, DoganSW, ayasli, gokhankartal08, alpago, Gravis_Pro, iso, 1905sss, lenduha, tirendaz, şekerlioğlu, XXAHMETXX
Yol arkadaşım...Smile
[Resim: 33559332175_6f8121db50_b.jpg]

Alıntı
50 üye teşekkür etti:
alpago, Rangeman, Ercan 45, batuhanvurall, Gravis_Pro, m16a2, fbalun, sagmalı, lupus, S@riyerli, sem, kuzeybuzulu, wubıh, fuat_61, wildeagle, serdaraktas, Murphy, al-me, iso, xeorx, alone61, hotelmike, Gazanfer, pasa_7676, heisenberg, demasoni, hunter 12, blacksea, browning 61, Yasin ALAN, madenci08, 1905sss, demirci57, tekoglu, Surmene, Murata, Tongel, ckenarli, Fruktoz23, Karacula, eucar, zarif_, Sabri, Cem1964, sbaslar, tirendaz, şekerlioğlu, ismicey, XXAHMETXX, Simurg
(17-03-2017, 03:58 PM)Gavurdağlı27 demiş ki: Yeni mühimmat kutlarım ve kadro tabancam
[resim]

Allah hayırla kullandırsın... 
Bu arada görünüş aynı olsa da içinde bir zamanlar .50 BMG yemi bulunan mühimmat kutularınız etkileyici Smile

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gavurdağlı27
Sayın Üstadlarım, yeri burası değil biliyorum ama henüz yeterli mesaj sayım olmadığı için konu açamıyorum. Burada daha önce resmini paylaştığım NT serisi Browning HP MK III silahımı ruhsatını yenileyemediğimden elden çıkartmak zorundayım. Satış ilanı açabilmek için tarafıma bir ayrıcalık tanınması mümkün olabilir mi acaba? Moderatörlerimizden bu konuda istirhamda bulunmak istiyorum. Silahım şu anda Emniyette emanette bulunuyor ve Devir için iki aydan az zamanım kaldı. Satmak istemesem de taşıma ruhsatı şartlarını şu anda yeniden sağlayabilmem mümkün değil. Ancak 3000 küsür TL lik bir cezayı ödemem halinde bu tabancaya yeniden ruhsat almam mümkün ve bulundurma ruhsatı için bu gereksiz bir masraf olacak benim açımdan. Şartlarımı yeniden oluşturduğumda daha hafif ve çift hareketli tetik sistemine sahip bir tabanca alabilmeyi umuyorum. Bu mesajım eğer uygunsuz bulunduysa silinsin lütfen. Hatalı bir yol izlediğimi biliyorum ve forumdan tekrar özür diliyorum. Saygılarımla...

Alıntı

[Resim: 17310230_1929455463943366_4569843279415054304_o.jpg]

Alıntı
25 üye teşekkür etti:
hunter 12, Cem1964, asuspc, taarruz, wildeagle, sem, eraonk, şekerlioğlu, heisenberg, batuhanvurall, ismicey, Kirac Ata, tekoglu, Tonyukuk ÖTUKEN, alone61, Sabri, fuat_61, Karacula, lupus, wubıh, iso, mckn, Simurg, DoganSW, xeorx

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi