Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 3.86 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarımız 5...
Sayın Sarıyerli,

Devamı da şahaneymiş! Merakla ekibinizin yeni üyelerini bekliyor olacağız. Hepsi birbirinden güzel ama, şimdilik benim favorim 7.62 Tokarev... Ama sadece şimdilikSmile

Paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler.

Saygılarımla

Sayın Sarıyerli;
Şapka çıkartılacak, nefis bir envanteriniz var. Dakikalardır uzaklaştırıp, yakınlaştırıp fotoğraflarınıza bakıyorum, keşke açılışı ufak dozlarla yapsaymışsınız. Smile

Hep iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımla,
C.E

Hepsi birbirinden güzel ALLAH nazarlardan korusun.(:

Sayın Sarıyerli,

Allah nazardan, kem gözden saklasın harika bir koleksiyon sahibisiniz, inşallah daha da güzellerine de sahip olursunuz. Ayrıca koleksiyonunuzu saklamayıp bizlerle paylaştığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
Benim size ufak bir sorum olacak: titanyum kaplamalar geçekten çok güzel olmuş, acaba hangi hünerli ustamız yaptı bu işlemi?

Saygılar

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Kaplamayı Muhammed usta yaptı ( VATAN SİLAH)

Saygılar

(13-11-2015, 12:36 AM)S@riyerli demiş ki: Kasanın içi henüz tam dolu değil. Smile

Thumbs Up Hiçbir zaman tam dolu hissedilmez.

Kaplama olayını sevmesemde bu işler güzel olmuş. Usta taşla değil elle zımparalamış. Zımpara yönünü tek yönde ve bir zımpara aparatıyla çekmiş. Böylelikle köşe- kenarları yuvarlatmamış. Keskinlikler korunmuş. Diğer ustalar bakıp ders alsın.

Sayın Sarıyerli, sakıncası yoksa bu kaplamaların maliyetini öğrenebilir miyim? Teşekkürler,saygılar.

(13-11-2015, 07:09 PM)dr.kara demiş ki: Sayın Sarıyerli, sakıncası yoksa bu kaplamaların maliyetini öğrenebilir miyim? Teşekkürler,saygılar.

Sn.dr.kara
Ben Muhammed Usta'dan 2 tane silah almıştım. 2-3 kişi de müşteri göndermiştim. Epey bir silah kabze , şarjör almışlar ondan. Bu nedenle kaplamayı bana hediye etti. Fakat bildiğim kadarı ile silahına göre işçiliği ve fiyatı değişiyor . Sağlıklı bilgiyi kendisinden öğrenebilirsiniz. Pek ucuzcu sayılmaz , siz fiyat alın bende iskonto için rica ederim.

Saygılar.

Sayın Sarıyerli,

Siz envanterinizi Titanyum kaplatmaya karar verene kadar Londra Metal Borsası'nda her şey yolundaydı...  Her yeni element gibi, yıllar içerisinde üretimi ve tüketimi arttıkça,  Titanyum'un da kilogram satış fiyatı düşüyordu, taa ki siz Tiitanyum tüketmeye başlayana kadar...

Sayenizde titanyumun yarım kilosu 9 dolara çakılmış vaziyette Smile

Saygılar

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi