Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 7 Oy - 3.86 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Fotolarımız 5...
Sn. forum üyeleri
" Silah fotoları 4 " konusunda sayfa sayısı arttığından mesajlar görüntülenemiyor. Müsaadenizle yeni konu açıyorum.

Saygılar

Yeni KN kabze kapakları
[Resim: IMAG0664_zpsndp6war0.jpg]
[Resim: IMAG0661_zpsi3zwewtz.jpg]
[Resim: DSC_0910_zpsqdn0pcjh.jpg]
[Resim: DSC_0927_zpsyb13entk.jpg]
[Resim: DSC_0957_zpswg72tfso.jpg]
[Resim: DSC_0941_zpsxp1vs3rz.jpg]

14 üye teşekkür etti:
ilksurfer, ALPTUG, Sharp.Shooter, celik60, drmehmet, ckenarli, TuncayK, Ahmet Özalp, Gazanfer, egeli, alpago, blueokkes, coolermaster, ŞAHAN BIÇAKÇI
Sayın Sarıyerli,

Rica etsem açılışı sizin envanterin toplu bir aile fotoğrafıyla yapabilir misiniz?

Bizim gibi laylon, teneke toplayıcısı gurebanın şöööyle bir gözü gönlü açılsınCool

Saygılarımla

1 üye teşekkür etti:
baykaralper
Efendim yeni konu hayırlı olsun. Ben de silahımın değişik bir pozunu paylaşayım dedim. İnsanın ilk silahı ilk evladı gibi oluyor herhalde. Gündüz özlüyorum, akşam gelince adeta sever gibi kutusundan çıkarıp bakıyorum. Bakalım bu sevginin sonu ne olacak. Smile
Saygılar.

[Resim: f0176497eaf7e0cf28e743061774817e.jpg]

5 üye teşekkür etti:
ilksurfer, ALPTUG, ckenarli, TuncayK, alpago
(12-11-2015, 11:01 PM)demirci57 demiş ki: Sayın Sarıyerli,

Rica etsem açılışı sizin envanterin toplu bir aile fotoğrafıyla yapabilir misiniz?

Bizim gibi laylon, teneke toplayıcısı gurebanın şöööyle bir gözü gönlü açılsınCool

Saygılarımla

Sn. demirci57 ;
Estağfurullah efendim. Sizin gibi silah severlerin yanında ben dudak tiryakisi sayılırım. Her silah sahibi için güzeldir, evlat gibiSmile
Allah çok daha güzellerini sizlere nasip etsin. En kısa zamanda toplu foto çekerim

Saygılar

Bunlarda yenilenmiş eskiler.
[Resim: DSC_0842_zpsgtdfkrit.jpg]
[Resim: DSC_0850_zpsnhjzwwt9.jpg]
[Resim: DSC_0860_zpslghyouf3.jpg]
[Resim: DSC_0865_zpsrc8njied.jpg]
[Resim: DSC_0862_zpsmhcwsd7c.jpg]
[Resim: IMAG0698_zpsocdi5das.jpg]
[Resim: DSC_0874_zpsvpqzwpff.jpg]
[Resim: DSC_0894_zpsotgdbr7o.jpg]
[Resim: DSC_0897_zpsxe4quycw.jpg]
[Resim: DSC_0901_zpspbdqldfr.jpg]
[Resim: DSC_0896_zpsbpp1kjme.jpg]
[Resim: DSC_0874_zpsvpqzwpff.jpg]

5 üye teşekkür etti:
ilksurfer, pasa_7676, Sharp.Shooter, ckenarli, ŞAHAN BIÇAKÇI
Sn sarıyerli silahların krom işçilikleri çok güzel görünüyor , kazasız belasız kullanın. Saygılar.

1 üye teşekkür etti:
ALPTUG
(12-11-2015, 11:43 PM)absc42 demiş ki: Sn sarıyerli silahların krom işçilikleri çok güzel görünüyor , kazasız belasız kullanın. Saygılar.

Teşekkürler Sn.absc42
Krom değil titanyum kaplamadır.
Saygılar

Sayın Sarıyerli,

Yanlış hatırlamıyorsam, bundan 3-4 ay evvel silah ruhsatıyla ilgili bir konu başlığında, bir defasında 5 ruhsat müsadesini birden aldığınızla ilgili bir mesajınızı okumuştum; kendime "dur bakalım" dedim, "sayın Sarıyerli yakında bombayı patlatacak!"

Akrep hislerim beni yanıltmadı. Ne zaman ki siz forumda silah fotoğraflarınızı yayınlamaya başladınız, "budur" dedim. Efendim, hiç mübalasız harika bir koleksiyonunuz var, Allah nazarlardan saklasın! Ağız tadıyla keyfini sürmenizi dilerim.

Müsadenizle bir sorum olacak; dünkü paylaşımınızdan silah kasanızın maliyetini öğrenmiş olduk, çok teşekkürler. Eğer sizin için mahsuru yoksa, içini doldurmanın 3 aşağı, 5 yukarı maliyeti nedir acaba?

Saygılarımla

(13-11-2015, 12:18 AM)demirci57 demiş ki: Sayın Sarıyerli,

Yanlış hatırlamıyorsam, bundan 3-4 ay evvel silah ruhsatıyla ilgili bir konu başlığında, bir defasında 5 ruhsat müsadesini birden aldığınızla ilgili bir mesajınızı okumuştum; kendime "dur bakalım" dedim, "sayın Sarıyerli yakında bombayı patlatacak!"

Akrep hislerim beni yanıltmadı. Ne zaman ki siz forumda silah fotoğraflarınızı yayınlamaya başladınız, "budur" dedim. Efendim, hiç mübalasız harika bir koleksiyonunuz var, Allah nazarlardan saklasın! Ağız tadıyla keyfini sürmenizi dilerim.

Müsadenizle bir sorum olacak; dünkü paylaşımınızdan silah kasanızın maliyetini öğrenmiş olduk, çok teşekkürler. Eğer sizin için mahsuru yoksa, içini doldurmanın 3 aşağı, 5 yukarı maliyeti nedir acaba?

Saygılarımla

Sn.demirci57
Beğenmeniz beni memnun etti. Çok teşekkür ederim. Kasanın içi henüz tam dolu değil. Smile
Henüz ; PPK, P210 target 5" ve 6" , colt 1903, tuğralı polis ve Walther P38 'in işlemlerini bitiremedim.
Korth 6" de siparişte.
Envanter tamamlandığında epey bir ağırlık olacak kg ve USD olarak.
İnanın neyi kaça aldığımı karıştırıyorum. Geçen gün forumda bir üyemiz 6" SW 686 'nın fiyatını sordu , bende 4.500 USD yazdım sonradan kontrol ettim, HK USP 'nin dekontuna bakmışım meğer 6.000TL ödemişim toplu SW için . Tekrar düzeltmek istemedim çünkü bu aralar her yazılan mesaj polemiklere ve kırıcı konuşmalara sebep oluyor . Hatta küfüre yakın hakaretler edenler bile çıkıyor.
Bende tüm silahlara gün gün ne kadar ödediğimi arşivlerimden çıkarıp excell'de tablo hazırlamaya başladım. Henüz işlemleri bitmemiş olanlarıda ilave edip size mail ile istediğiniz bilgiyi verebilirim.

Saygılar

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi