Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK17 ve CANİK TP9 KARŞILAŞTIRMASI
(10-11-2015, 12:19 PM)lupus demiş ki: Derin gizleme için bir G43...
Hafif kıyafetler için bir G26...
Günlük kıyafetler için bir G19...
Poligon için bir G34...
Ayu çıkabülmesüne gaşu bir G20...Smile

Glock 31 ne için lazım olur?

Alıntı

VW Passat varken VW CC neye lazımsa, G31 de aynı amaca hizmet eder.

Alıntı

Sert amortisörler, spor görünüm, üretildikleri fabrikalar farklı(Bana satarken öyle demişlerdi). Big Grin

Glock 31 ve Glock 20 sevdam devam ediyor. Gün olur nasip olursa envantere katmak istediğim modeller.

Alıntı

Konuyla ilgili, "Armi E Trio" dergisinde Glock 17 ve TP9SF kıyası için yayımlanan bir yazı:

http://www. Tabanca ve Tufek/HaberDetay/...ock-17-571

Demek ki, bu iki silahın kıyaslayabileceğini düşünen tek densiz ben değilmişim Smile

Dergideki yazıya bir düzeltme: Glock17'nin boyu 204mm değil, 186mm'dir. Bu arada Glock'un tetiğini çift ya da tek hareketli olarak tanımlamaya kalkmak ne kadar sağlıklıdır? Glock'un tetiği illa bu iki klasik tabirden birine uymak zorunda mıdır? Eğer kasıt, yarı kurulu iğne yayını, tetiği çekerek tam kurulu hale getirip akabinde iğneyi düşürmekse, Glock'un tetiğini tek veya çift hareketli yerine "Bir Buçuk Hareketli" olarak tanımlayamaz mıyız?...(Ortaya karışık 1,5 safe action)Smile

Saygılar

Alıntı

Sn. demirci57,
"Single action +" nasıl?

Saygılar.

Alıntı

Araya bir " ve " atılmış sayfa başlığı çok daha ilginç... Smile

Alıntı

Sayın lupus,

Öyle zannediyorum ki, forum'un karizmasından faydalanıp arama motorlarında sıçrama yapmak için öyle yapılmış Smile

Saygılarımla

Alıntı

Başlığı açan benim, 'ile' yazmıştım sanki. Arama motoru sıçraması amacım yoktu. Espri varsa da anlamadım.

Alıntı

(13-12-2015, 09:52 PM)Mirgun demiş ki: Başlığı açan benim, 'ile' yazmıştım sanki. Arama motoru sıçraması amacım yoktu. Espri varsa da anlamadım.

Tabancavetufek sitesinin ve -sinden bahsediliyor. Sizinle ilgisi yok Sn. Mirgun.

Alıntı

(13-12-2015, 06:40 PM)demirci57 demiş ki: http://www. Tabanca ve Tufek/HaberDetay/...ock-17-571

(13-12-2015, 08:02 PM)lupus demiş ki: Araya bir " ve " atılmış sayfa başlığı çok daha ilginç... Smile

(13-12-2015, 08:12 PM)demirci57 demiş ki: Öyle zannediyorum ki, forum'un karizmasından faydalanıp arama motorlarında sıçrama yapmak için öyle yapılmış Smile

Aynen öyle. Çalışıp, yıllarca emek verip, birşeyleri biryerlere getirmek herkesin harcı değildir. İşin acı tarafı, bu foruma emek veren üyeler tüm katkılarını hiçbir karşılık beklemeden, gönüllülük esasına göre yapmaktadır. Armi e Tiro ve ilgili sayfalardaki kişiler ise sektörün içerisinde yer alan, bu tür sayfa ve ortamları reklam ve ticari menfaatleri için kullanan kişilerdir. İşin asıl insanı üzen kısmı da budur.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi