Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TT MOBİL UYGULAMA
Keşke forumumuzun mobil uygulaması olsa. Bu konuda bir çalışma yapılamaz mı acaba? Maddi külfetini bilmiyorum ama hayata geçirilebilirse forumun gelişmesine/kullanılmasına çok katkısı olur kanaatimce. Selam ve saygılar.

Alıntı

Sn. dr. kara;
Bu önerinizi şiddetli bir şekilde destekliyorum efendim. Belki yazılımcı üyelerimiz vardır ve bu işi gönüllü olarak üstlenirler. Böyle bir uygulama sayesinde fotoğraf yükleme, mesajları ve konuları anlık bildirimler ile takip etme ciddi manada kolaylaşır. Ben bu işlerden anlasam gözümü bile kırpmadan yapardım bu uygulamayı açıkçası.
Saygı ve muhabbetlerimle..

Alıntı

Sn.dr.kara

Aşağıdaki linkteki konu ile ilgili paylaşımları da incelemenizi rica ederim. Saygılarımla

http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=10040

Alıntı

Yazılım firmam var ama buna hiç değmez halihazırda Tapatalk ve ForumRunner uygulamaları var.
Tabancatüfek forumu seçip login bilgilerini girince çok memnun kalacağınıza eminim.

Alıntı

(06-11-2015, 02:11 AM)tekoglu demiş ki: Sn.dr.kara

Aşağıdaki linkteki konu ile ilgili paylaşımları da incelemenizi rica ederim. Saygılarımla

http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=10040

Amerika zaten keşfedilmişSmile) Farkedemedim, özür. Saygılar.

Alıntı

Sn. Forum Üyeleri,

Tapatalk uygulaması kullanıyorum ve genel olarak memnunum; ancak forumda yeni bir paylaşım olunca bildirim alamıyorum. "Feed ayarları"na girdiğimde şu not ile karşılaşıyorum: "Bu forum Tapatalk Plugin'in eski bir versiyonunu kullandığından yeni konu özelliği kullanılamamaktadır." Sıkıntı ben kaynaklı mı yoksa forumumuzla alakalı bir durum mudur?

Saygılar.

Alıntı

Ben hep tapatalktan giriyorum.. Sayın Dr. Kara bu uygulama sayesinde çok yakın takip ediyorum her yazdığınızı ve önem veriyorum.. Hemen açıp okuyorum.. Bu uygulama yüzünden Sizin , Sn. Osman Ortaç'ın ve Sn. Lupus'un fanatiği oldum.. Çok hem de .. Saygılarımla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

(08-01-2016, 08:51 PM)artlinemimar demiş ki: Ben hep tapatalktan giriyorum.. Sayın Dr. Kara bu uygulama sayesinde çok yakın takip ediyorum her yazdığınızı ve önem veriyorum.. Hemen açıp okuyorum.. Bu uygulama yüzünden Sizin , Sn. Osman Ortaç'ın ve Sn. Lupus'un fanatiği oldum.. Çok hem de .. Saygılarımla..

Sayın artlinemimar, öncelikle nazik iltifatınız için teşekkürler. Ancak adımı ve paylaşımlarımı Sayın Ortaç ve Sayın Lupus Üstad'la birlikte anmanız bir an için nefsimin hoşuna gitse de, aklıma pek yatmadı. Söylediklerinizin bu kısmı, hem iki Üstada, hem de diğer Üstadlara haksızlık olur. Fanatiklik yaratacak paylaşımlarda bulunmak isterdim o ayrıSmile) Saygı ve selamlar.

Alıntı

Olsun ben hepinizi çok seviyorum.. Ömrünüz ve hatrınız var olsun saygıdeğer büyüklerim..

Alıntı

Bu Tapatalk denen şey bana karışık ve yavaş geldi. (Biz mi yaşlanıyoruz acaba :-) ) Püf noktaları varsa paylaşalım lütfen.
Saygılar.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi