Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GUNVAULT
Merhaba,

Yeni ürün grubumuz var:
GunVault küçük boy silah kasaları.

Bir veya birkaç tabancanızı alabilecek, gerektiğinizde diğer değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz orta-küçük boy kasalardır.

[Resim: YAVUVv.png]

En önemli özellikleri kasa içine hızlı erişim sağlamasıdır. Özellikle parmak izi ile çalışan modellerde birkaç saniyede kasa içine ulaşılabilmektedir. Şifre sisteminin hızlı çalışmasının yanı sıra birçok modelde yaylı kapak sistemi kullanılmıştır.

[Resim: o0m0iR.png]

Masa üstü, çekmece içi veya dolap içine konulabilen, vida veya kablo ile sabitlenebilen, bir kısmında hareket sensörlü alarm sistemi bulunan kasalardır. Biometrik olarak parmak izi ile açılan modellerin yanı sıra, karanlıkta, görmeden kullanabileceğiniz ergonomik tuş takımlı modelleri vardır. Bazı modellerde tekrarlayan hatalı girişlerde elektronik bloklama, çoğu modelde klasik anahtarlı yedek açma sistemi bulunur.

[Resim: ickLax.png]

En ilgi çekici ürünlerden biri de metalden şifreli bir silah kılıfı şeklinde üretilmiş kasa. İster parmak izli ister kısa şifreli olarak silaha çok hızlı erişim sağlanabiliyor.

[Resim: xP7oXY.png]

[Resim: 0AbcTp.jpg]

Kasaların bir kısmı, küçük metal kutu şeklinde, anahtarlı ve şifreli olarak çalışır. Büyük boyda bir kasayı saklama imkanı olmayan yerlerde (örneğin araç içi) veya seyahatlerde, kablo ile sabitlenerek kullanılabilir.

[Resim: FD09GT.png]

GunVault ürünlerinde de, A.B.D. tavsiye edilen perakende satış fiyatı + KDV şeklindeki fiyatlandırmayı koruyabiliyoruz. Stoklarımızdaki tüm model ve ürünlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.tac87.com/GUNVAULT,LA_165-3.h...bels=165-3

Alıntı

Sn. Harun Bey,

Ürün çok güzel sitenizide yeni gördüm, yalnız söylemeden edemeyeceğim sitenin arama motoru optimizasyonu çok kötü.

Bilerek mi yaptınız? yoksa ürünü girerken uğraşmak mı istemiyorsunuz?

Eğer isterseniz yardım edebilirim.

İyi akşamlar.

Alıntı

Bu site altyapı olarak kiralık efendim. Ürün çeşitleri daha tamamlanmadı. Reklamlar, fuar katılımları başlamadı. Kısmetse yeni yıla kendi e-ticaret altyapımıza geçeceğiz. Şimdilik bu nedenle SEO ile uğraşmadık. Teklifiniz için teşekkürler.

Alıntı

Harun bey selam,

Nanolardan aldım bir tane. Yardımlarınız için teşekkürler.

Alıntı

(02-11-2015, 09:08 PM)harun demiş ki: Ürün çeşitleri daha tamamlanmadı.

Harun Bey,

Gelecek/gelmiş ne çeşit ürün ve markalar var? Kısa-orta vadede henüz elinizde bulunmayan ne tür ürün gruplarını getireceksiniz?

Alıntı

(03-11-2015, 10:03 AM)gaul demiş ki:
(02-11-2015, 09:08 PM)harun demiş ki: Ürün çeşitleri daha tamamlanmadı.
Gelecek/gelmiş ne çeşit ürün ve markalar var? Kısa-orta vadede henüz elinizde bulunmayan ne tür ürün gruplarını getireceksiniz?

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid305669

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi