Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz SR 38 ( 357 Magnum )
Sayın vougefalcon kararınızı tebrik ediyorum. Forumda çok az olan yerli silah tanıtımlarına hatta resimlerine hasretiz. Her türlü yerli silah tanıtımda pozitif ayrımcılık yapılması taraftarıyım. Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

Sayın Vougefalcon, hayırlı olsun. Olsun da bu .357 kıtlığında aman diyeyim mühimmatınızı tüketmeyin inceleme yazacağım diye. Biz bekleriz, siz kıta yükünü eksiltmeyin..
Saygılarımla.

Alıntı

Sn; yalvali Sn; Alperka iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Efendim malumunuz şuan Mkek'da 357 magnum yok,mecburen bu yıl 38 Sp. ile idare edeceğim.

Bütün samimiyetimle söylüyorum,bu silahı alıp denemek istiyorum bir Türk vatandaşı olarak ülkemizde üretilen bir silahı alıp artılarını ve eksilerini görerek paylaşmak,varsa eksiklerini yine buradan duyurmak istiyorum.Selam ve Saygılarımla

Alıntı

Sayın vougefalcon, hayırlı olsun.Güle,güle kullanınız.

Alıntı

İşi düştükçe forumda arzı endam eden karabataklar gibi üye olmadığınızı biliyorum, ama yine de düzenli, devamlı, ayrıntılı bir yol hikayesi yazmanız kaydı şartı ile hayırlı uğurlu olsun diyorum Sn.voguefalcon. Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
zack
Sn. Voguefalcon elinizi taşın altına koymanızı takdir ediyorum konunun merakla takipçisi olacağım. Allah kaza bela göstermesin. Bilinçli silah severlerin geri dönüşleri ve firmaların bunları iyi irdelemesi çok önemli. Yerli üreticiler için bulunmaz bir fırsat.

Alıntı

Sn. Voguefalcon tüm beklentilerinizi karşılayan güzel bir silah olmasını dilerim. Yapacağınız inceleme ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Sağlık ve hUurla kalın. Saygılarımla.

Alıntı

Söylediğim ve yazdığım herşeyin arkasındayım. Ama kalp kırmak, insanları üzmek farklı bir konu. Kendi adıma hatalı yazmış, hatalı ifade etmişsem herkesten özür dilerim.

Şimdi gerçekten anlayamadığım bir husus var. Bunu da sorayım sonra herkes kendi yoluna gider, daha fazla karışıklık yaratmam. Ama bunu anlamak zorundayım bu forumun bir üyesi, bir silah sever olarak.

Ben Sn. ortaç hakkında düşündüklerimi yazdım. Kendiside cevap verdi. Diyor ki "evet silahların kusurlarını, kötü yanlarını paylaşmam. Benim amacım hiç kimseyi karalamak, kusurlarını ifşa etmek değil, tüm Türk silah üreticilerinin kendilerini düzeltip milli ekonomiye daha faydalı olabilmeleri için elimden geldiğince ve genelde amatörce destek vermektir.

Şimdi Sn. voguefalcon siz de Sn. ortaç a olan sevginizi saygınızı yazdınız. Hatta Sn. ortaç ın bana verdiği cevaba, açıklamalara teşekkür ettiniz. Yani kendisini haklı ve doğru buluyorsunuz. Saygı duyarım.

Kendisini çok yakın hatta bir amca olarak gördüğünüzü ifade ettiniz. Onun öncülüğünde ve yardımları ile bu silahı almanız için firma ile girişimlerde bulunduğunuzu anlattınız. Konunun ilk mesajına kendisinin kocaman bir resmini koydunuz vs. vs. Tamam efendim herşey çok güzel. Benimde size olan teşekkürlerimi, iyi dileklerimi o sayfada görebilirsiniz.

Şimdi siz bu silahı aldınız. Ve denemeye başladınız. Baktınız ki silah gerçekten kötü. Beğendiğiniz memnun kaldığınız bir yanı yok. Bunları aynen buraya yazacaksınız ve haklı olarak silahı yerden yere vuracaksanız.

Peki siz Türk silah üreticilerinden birine zarar vermeyecek misiniz? Sarsılmaz firmasına ağır bir darbe vurmayacak mısınız? Sn. ortaç ın bütün bu açıklamalarına karşı olmayacak mı yapacağınız? Kendisi söylemem, ifşa etmem diyor kötü yanlarını diyor ve siz onu haklı buluyorsunuz.

Lütfen son kez siz veya biri bana açıklasın. Ben daha gevezelik yapmayayım, konuyu kirletmeyeyim. İşin içinden çıkabilsem ben haklı mıyım haksız mıyım diye rahatlayacağım. Kafam allak bullak oldu.

Alıntı

Sn Voguefalcon.
Şimdiden bende bu tabanca ile olan izlenimlerinizi merak ediyorum. kıyaslama konusunu insanlar elbette ki merak ederler.Sonuç olarak sizin değerlendirmelerinizi yaparken ölçülü ve dürüst bir çizgide olacağınızı biliyorum.
Bu yüzden merakla incelemenizi bekliyorum.
Saygılar.

Alıntı

Sn voguefalcon;
İncelemenizi bekleyenler arasındayım. Sr38 bizim gibi s&w fakiri revolver hastaları için ciğer niteliğinde. Lakin konu biraz hedefinden sapmış ama, ortada bir yanlış olmamasına rağmen herkez haklı gibi bir durum oluşmuş. Herkez iyi niyetli olduktan sonra halledilemeyecek sorun yok bence. Ha bu arada benim fikrime göre yerli silah alarak kendinizi bilinmezliğe atmanızı taktir ediyorum. Burda sevgili büyüyümüz sn ortac abimizin kendi şirket "ilişkilerinin" sizin deneyimlerinizin önüne geçmiyeceğini umuyorum, yoksa zaten bukadar emek, zaman, paranın bir anlamı kalmaz dimi. Yerli silah üreticiletimize gelince onların büyümesi gelişmesi benim gibi milliyetçi görüşe sahip bireylerin en tabi istek ve arzusudur, ama bu üreticilerin büyümesi dünya markası olabilmesi için kişiye özel güzel silah üretmek yerine herkeze özel güzel silah üretmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi