Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz SR 38 ( 357 Magnum )
Değerli Forum üyeleri;

Yaklaşık iki aydır düşündüğüm Sarsılmaz SR 38 Paslanmaz parlak çelik toplu tabanca alımım ile ilgili ön görüşlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Akıllara gelen ilk soru elbette şu olacaktır;

Neden Smith Wesson,Colt vs. almıyorsun olacaktır.Malumunuz ülkemizde 6 inch namluya sahip olmak ve belirttiğim markaları bulmak samanlıkta iğne aramak gibi,bulsanız dahi istenilen fiyatlar ortada ....Evet beklersem çıkabilir mi ? evet çıkabilir ama ben taşın altıma elimi koyarak,bu silahı alıp denemek ve yine burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sayın; ORTAÇ'ın öncülüğü ve yardımları ile Sarsılmaz ile görüşmeler yapıldı.Bir hafta önce çıkan,satın alma belgemi kendilerine ulaştıracağız.Forum sayfasında bu konu ile alakalı bir çok konu açıldı yorumlar yapıldı,ama kullanan olmadı.Hatta nette dahi çok nadir resimleri mevcut......

Ben Ülkemizde üretilen bir Türk tabancasını kullanmak ve sonuçlarına maddi manevi katlanmayı göze alıyorum.Teslim aldıktan sonra en ufak detayları,artıları ve eksilerini Sayın; ORTAÇ kadar olmasa da sizlerle paylaşacağım.Hakkımızda hayırlısı olsun.Selamlar Sevgiler

Dipnot : Değerli üstadlarım bana lütfen kızmasın Undecided

[Resim: vRA8NA.png]

Alıntı

Madem göze almışsınız şimdiden hayırlısı olsun. Kendi adıma değerlendirmeler için şimdiden teşekkürler. Revolver hiç düşündüğüm bir platform olmamasına ve bazı öngörülerime , tahminlerime rağmen yorumlarınızı bekleyeceğim.

Saygılar.

Alıntı

SN; cnrabt iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.artık bekleyip göreceğiz.Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
zack
Sn. voguefalcon,

Bahsettiğiniz tabancayı bende almaya niyetlenmiştim. MKEK' de incelemiş, birçok defa gelgit yaşamış, ancak pek de olumlu yorum bulamayınca, alım planlarımı rafa kaldırmıştım.

Tecrübelerinizi merakla bekleyeceğiz...
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın voguefalcon,
Keşki adımı belirtip, resmimi koymasa idiniz.
Şimdi yine bazı müfritler benim reklam yaptığımı idda edecek . Smile
Saygılar.
Osman

Alıntı

Şimdiden hayırlı olsun, merakla bekliyorum yorumlarınızı .
Sayın Osman ortaç bence kimseye kulak asmayın benim gibi silah konusunda zır cahiller( bu sizin videolarını küçümsemek manasına gelmiyor sadece kendim hakkımda bir yorumum ) sizin videolarınızı severek zevkle izliyor. Ayrıca ben ortada herhangi bir reklam olayını da bu güne kadar görmedim.

Alıntı

"Müfrit" aşırıya kaçan demek, dolayısıyla yanlış kullanmışsınız.

Siz "müfteri", "karalayanlar" demek istiyorsunuz.

Konuyu kişisel sataşmalarla sulandırmayın Sn Ortaç.

Mümkünse yazınızdaki bazı hatalarınızı düzeltiniz. Başlığın amacı kişisel sataşmalar değil, bir üye para verip alacağı silaha ilişkin ciddi paylaşımlar yapacağını söyledi, emek sarfedecek, para verecek, ben de bilgi sahibi olacağım. Şimdiden teşekkür ederim. İzin verin başlığı takip edeyim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Bu arada, etik ve reklam konusunda verdiğiniz sözü tuttuğunuzu görüyorum, bunun için de teşekkür ederim. İyi günler. Selamlar.

Alıntı

Sn. voguefalcon,

Bende pek çok kişi gibi acaba alınır mı diye düşünüp cesaret edememiştim. Benim beğendiğim 2,5" olan modeldi. Smile İncelemiştim, elime oturmuştu vs. Hala da acaba alsamıydım diye ara ara aklımdan geçiyor. Silahı beğenmeyen çok ama deneyen kullanan ve yorum yapan çok azdı. Ama sarsılmaz marka olarak çok eleştirildiğinden gözüm yemedi riske girmeyi.

Siz benden daha cesur çıktınız. Umarım verdiğiniz paranın karşılığını alır ve mutlu olursunuz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın. Yapacağınız inceleme ve paylaşımları ilgi ile takip edeceğim. Şimdiden elinize emeğinize sağlık.

Sadece hoş görünüze sığınarak yazınızdaki tek birşeye katılmadığımı belirteceğim. Demişsiniz ki ;

"Teslim aldıktan sonra en ufak detayları,artıları ve eksilerini Sayın; ORTAÇ kadar olmasa da sizlerle paylaşacağım.Hakkımızda hayırlısı olsun.Selamlar Sevgiler"

Sn. ortaç incelediği silahların eksilerini, kusurlarını, beğenmediklerini paylaşmaz. Sadece silahı tanıtır olumlu şeyler söyler. Firma ile olan ilişkisinin zadelenmemesi için herhalde. Forumdaki bazı tartışmalar alevlendikten sonra bende bunu anladım yoksa bilmem etmem bu tür işleri. Hatta ben belki sadece sosyal ortamda açıklamıyordur diye kendisine bu tabanca ile ilgili soru sorup imail atmıştım. Cevap vermemişti tabanca ile ilgili kısıma. Firmalara olan sadakati sanırım çok kuvvetli üstadın.

Siz bir forum dostumuz olarak dediğiniz gibi beğendiğiniz beğenmediğiniz, eleştirdiğiniz, eksik kötü gördüğünüz herşeyi yazarsanız müthiş bir iş yapmış olacaksınız. İnanın silah severler için en değerli paylaşımlar böyle samimi olanlar.

Sizin yazılarınız hep ilgi ile takip ettim. Bu yapacağınız içinde tekrar teşekkür ederim kendi adıma.

Alıntı

Sayın voguefalcon,

Öncelikle hayırlı olsun. Kullanıcı gözünden hiçbir incelemesine rastlayamadığımız bir tabanca. Umuyor ve ümit ediyorum ki önyargıların ötesinde bir silah olur.
Ben MKEK de silaha bakmaya gittiğimde görevli arkadaş parlak çelik modelin sipariş ardından 1 hafta içinde temin edilebileceğinden bahsetmişti, umarım daha kısa sürede elinizde olur.

Saygılarımla.

Alıntı

(02-11-2015, 11:38 AM)1905sss demiş ki: Sn. voguefalcon,

Bende pek çok kişi gibi acaba alınır mı diye düşünüp cesaret edememiştim. Benim beğendiğim 2,5" olan modeldi. Smile İncelemiştim, elime oturmuştu vs. Hala da acaba alsamıydım diye ara ara aklımdan geçiyor. Silahı beğenmeyen çok ama deneyen kullanan ve yorum yapan çok azdı. Ama sarsılmaz marka olarak çok eleştirildiğinden gözüm yemedi riske girmeyi.

Siz benden daha cesur çıktınız. Umarım verdiğiniz paranın karşılığını alır ve mutlu olursunuz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın. Yapacağınız inceleme ve paylaşımları ilgi ile takip edeceğim. Şimdiden elinize emeğinize sağlık.

Sadece hoş görünüze sığınarak yazınızdaki tek birşeye katılmadığımı belirteceğim. Demişsiniz ki ;

"Teslim aldıktan sonra en ufak detayları,artıları ve eksilerini Sayın; ORTAÇ kadar olmasa da sizlerle paylaşacağım.Hakkımızda hayırlısı olsun.Selamlar Sevgiler"

Sn. ortaç incelediği silahların eksilerini, kusurlarını, beğenmediklerini paylaşmaz. Sadece silahı tanıtır olumlu şeyler söyler. Firma ile olan ilişkisinin zadelenmemesi için herhalde. Forumdaki bazı tartışmalar alevlendikten sonra bende bunu anladım yoksa bilmem etmem bu tür işleri. Hatta ben belki sadece sosyal ortamda açıklamıyordur diye kendisine bu tabanca ile ilgili soru sorup imail atmıştım. Cevap vermemişti tabanca ile ilgili kısıma. Firmalara olan sadakati sanırım çok kuvvetli üstadın.

Siz bir forum dostumuz olarak dediğiniz gibi beğendiğiniz beğenmediğiniz, eleştirdiğiniz, eksik kötü gördüğünüz herşeyi yazarsanız müthiş bir iş yapmış olacaksınız. İnanın silah severler için en değerli paylaşımlar böyle samimi olanlar.

Sizin yazılarınız hep ilgi ile takip ettim. Bu yapacağınız içinde tekrar teşekkür ederim kendi adıma.

Sayın Bayım,
Sadece sosyal ortamda değil, hiç bir ortamda marka önerisi yapmadığım, ayrıca hiç bir ürünün kötü yönlerini paylaşmadığım tespitiniz doğrudur.
Ancak takdir edersiniz ki türlü kanallardan gelen yüzlerce soruyu kimlerin ve ne amaçla sorduğunu bilmek imkansız. Dolayısıyla ne kanalla gelirse gelsin kesinlikle hiç kimseye marka önerisinde bulunmuyorum, yakın arkadaşlarıma bile.
Her ay yüzbinlerce defa izlenen paylaşımlarımda bazı prensiplerimin olmasını da doğal karşılayacağınızı umarım.
Sadakat konusununa gelince evet firmaların benimle paylaştıkları ticari ve teknik sırlarına sadıkım, onun haricinde hiç kimse ile bir özel bir gönül bağım yok.
Bu arada lütfen müsterih olunuz, görebildiğim va bana iletilen her türlü sorunu ve kusuru ilgili üreticiye bildiriyorum ve konuyu objektif olarak tartışıyoruz.
Benim amacım hiç kimseyi karalamak, kusurlarını ifşa etmek değil, tüm Türk silah üreticilerinin kendilerini düzeltip milli ekonomiye daha faydalı olabilmeleri için elimden geldiğince ve genelde amatörce destek vermektir.
Saygılarımla.
Osman

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Theguardian

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi