Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
Audi
BMW
Chevrolet
Citroen
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Land Rover
Mercedes
Nissan
Opel
Renault
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Diger
Subaru
Hyundai
Jeep
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
Bay Byz10
Dert etmeyin Subaru'da yok Smile
Saygılarımla

Not: Subaru zaten diğer sınıfına girmez. Lsd diferansiyelisi için de herhalde ayrı sınıf açılır.

Alıntı

"Hyundai' ye binen sadece benmi varım. Ankette bile yok."
Benim 2 nci aracım hyundai sn.byz10 (forumda hyundai araca binen sadece siz değilsiniz)
Bence şehir içi trafiği için gayet uygun bir araç, hyundai.

Alıntı

(04-11-2015, 12:49 AM)evrenay demiş ki: Audi sonradan "premium" olma iddiasında olan ve de Ferdinand Piech'in tekrardan VW (fave) Grup için "premium" temsilcisi olması için canlandırdığı bir markadır. Ya, Ferdinand Emüce bir platformdan 13 farklı otomobil üretilir mi? Deden (Ferdinand Porsche) böyle mi öğretti sana?

Anavatanında "beyaz yakalı" veya politically correct olmaya çalışan poltikacı aracıdır.

Parası olan Mercedes'e biner, parası olup da agresif kullanım seven BMW ye biner.

İkinci, üçüncü aracı olanlar, yukarıda ismi zikredilen iki markadan sonra kendisine belki bir Porsche alır, belki de bir klasik.

Ülkemizdede VW ve Audi araba diye fahiş fiyatlara satılır, ama gerçek premiumların altında bir fiyata satılır, vatandaş da kendisini Alman şöyle demiş, Alman böyle demiş diye avutur.

Benim Alman'dan duyduğum tek deyiş; Mercedes "E" ile başlardır.

Moral bozduysam üzgünüm.

Ha, sen neye biniyorsun derseniz; Mercedes S450 4Matic'ten sonra 2013 GL350 (halen) ve de 2013 BMW 525xd (halen) den sonra Toyota Land Cruiser yolunda emin adımlarla ilerliyorum Big Grin Big Grin
Bıktım kırılan otmobillerden, indestructible forever!

Not: Ferdinand Piech'in Autobiography isimli otobiyografisini tavsiye ederim.

Not2: Ferdinand Piech'de Avusturyalı'dır, Glocker'lerin sempati duyması boşuna değildir.

Not3: Ya acep bir Nissan GT-R mi alsam dediğimde, Alman'nın cevabı: In Deutschland faehrt man deutsches Auto! (Punkt!). Meali: Almanya'da Alman otomobiline binilir!
Ulaaan, yerli otomobil üretilir üretilmez bir tane alıp da kapımın önüne çekmezsem...

Allah daha cok versin Sn Evrenay ,
Almanya biliyorsunuz büyük bir ülke , bölgelere göre deyisler farkliliklar gösteriyor demekki Smile sizde Mercedes bizde Audi Smile

Ha illada laf kalabaligi istemiyorsaniz acin You tube 'u üst Segmentlerin kiyaslamasini ben deyil isin ehilleri yapiyor zaten .....

Son 15 yilini BMW üretim (Werk 2.4 Dingolfing) + BMW Dünya capindaki Merkez yedek parca deposu (Werk 2.7 Dingolfing) da calisinca , BMW nin pek albenisi kalmiyor ....

eger Audi A3 veya A4 kullanicisiysaniz VW nin Passatindan farksiz bir arac kullanmiyorsunuz demek , üst segmet icin ayni seyleri söyleyemeyecegim , Mercedese ragmen Smile Kendim 2012 A6 3.0 TDI Quattro Avant kullanicisiyim .... Bana Elin Almaninin ne dedigi deyil o Almanin ne sundugu önemli .....

Auf wiedersehen ......

Alıntı

[Resim: E5C1D7A9-50BF-4BDC-83DD-1F5CF7332904_zpsxqtcp0w0.jpg]

Not : Araç benim değildir müzede gördüğüm bir araçtır konuyu çeşitlendirmek için yükledim.

Bizde 2015 Doblo premio 105 hp , ve 2005 Caddy 1.9 tdı var.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
[Resim: aae01e540ebdadc3c92b9083615ba047.jpg]

22 yaşında toy bir silahsever öğrenciyim, Smile , kendi bindiğim araç budur. Bir de E320 CDI ve SsangYong Kyron aracımız var .)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

(04-11-2015, 12:49 AM)evrenay demiş ki: Ülkemizdede VW ve Audi araba diye fahiş fiyatlara satılır, ama gerçek premiumların altında bir fiyata satılır, vatandaş da kendisini Alman şöyle demiş, Alman böyle demiş diye avutur.

Diğer markalar da son bir kaç yıldır fahiş fiyatlara satıldığı için pek farkları kalmadı.

Kore malına bineceğime diye Alman malına biniyorum diyor insanlar artık.

Alıntı

[Resim: image.jpg1_zpsmaxvdhfw.jpg]

2008 Kia Sportage....

Alıntı

Bu da bizim VW Tiguan. Fotoğraf yağmurlu bir atış gününden.

[Resim: tigu.jpg]

Alıntı

Otomobil yönünden en gariban benim heralde.

Alıntı

İlk arabam ve aradan gelip geçen zamana ve diğer araçlara inat evi terk etmeyen Smile 2006 model Fiat Palio 1,2 16v

Not: Klimalı ;-)

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi