Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
Audi
BMW
Chevrolet
Citroen
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Land Rover
Mercedes
Nissan
Opel
Renault
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Diger
Subaru
Hyundai
Jeep
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
Arkadaşlar, bazı konular fotoğrafsız hiç çekilmiyor. Bu da onlardan biri. Marka yanında mümkünse foto da alalım lütfen.

[Resim: 22775561591_4073a25f3d_c.jpg]

Bunlar benim düldüller. Arazi için 2009 Jeep, gündelik 2010 Ford Raptor ve kamp ve seyahatler için Roadtrek tarafından modifiye edilmiş, güneş enerjili, banyo/tuvalet mutfak vs içeren 2015 Mercedes Spriter Smile

Alıntı

Görüyorum ve arttırıyorum Blush olay amerikada Raptor'a binmek değil 89' Şahin'in 5 vitesini aramak olmalı ( yok )
Buda benimkisi efendim.
[Resim: LGpUZ3x.jpg?1]

Alıntı

Küçük Araçlarda kendimi rahat hissedemiyorum . Smile

Yeni gözdem " hızlı ve uzun " SmileSmile.

[Resim: image_zpsb1ay6g1k.jpg]

Çılgın partiler için . Smile

[Resim: image_zpswcaw57jm.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Kara45, alpago
10 yıl boyunca iki farklı kasa Opel Astra kullandıktan sonra, bir kaç ay önce aldığım Yeni Ford Mondeo efendim. Sn. ilksurfer, bu araç Amerika'da Ford Fusion adı ve hibrid motor opsiyonu ile sunuluyor Smile

[Resim: yfm1_zps5po8hgii.jpg]

Alıntı

(04-11-2015, 05:41 AM)P226 demiş ki: Görüyorum ve arttırıyorum Blush olay amerikada Raptor'a binmek değil 89' Şahin'in 5 vitesini aramak olmalı ( yok )
Buda benimkisi efendim.
[Resim: LGpUZ3x.jpg?1]

97 senesinde sahip olduğum ilk aracım. 89 model Şahin, göğüsten 4 vites Rolleyes , benimki bej rengi idi, Doğan görünümlü yapmak için az uğraşmamıştık. Hey gidi günler.

İyi günlerde kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

İngilizcedir, Hafif küfür ve güzel ders içerir.

indestructible jap-economy shitbox Big Grin

Suzuki swift 2014 1.2 benzinli

Selamlar
Heinz

Alıntı

1966 dan beri rahmetli babamın dolayısıyla aile fertlerinin 39 yıl boyunca bindiğimiz araç W110 190D.
Halen 17 yıldır kullandığımız araç W202 C200 Elegans ve 15 yıldır kullandığımız VW T4 2,5 tdı.
Arada 1-2 yıl kullandığımız araçlar W123, E28 525i, E39 520i. E28i bu yolların arabası değil. Orası Shy yere çok yakın.
Niyette olanlar W211, VW syncro.

Alıntı

Sn. Endulus az kalsın nazar deydirecektim size. Son cümlede "olanlar" ve "Vw syncro" birlikte görünce "niyette" kelimesini beyin idrak edemedi heyecandan.

Olur ya bir gün hayal ettiklerimizi gerçekleştirme fırsatımız olursa, liste başlarındadır kendisi.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736...22d42a.jpg

Şöyle bir T3 sahibi olmadan terki diyar etmeyiz inşallah.

Saygılarımla.

Alıntı

(04-11-2015, 04:31 AM)ilksurfer demiş ki: Arkadaşlar, bazı konular fotoğrafsız hiç çekilmiyor. Bu da onlardan biri. Marka yanında mümkünse foto da alalım lütfen.

[Resim: 22775561591_4073a25f3d_c.jpg]

Bunlar benim düldüller. Arazi için 2009 Jeep, gündelik 2010 Ford Raptor ve kamp ve seyahatler için Roadtrek tarafından modifiye edilmiş, güneş enerjili, banyo/tuvalet mutfak vs içeren 2015 Mercedes Spriter Smile

Sayın ilkersurfer , bu kadarcık mı? Olmadı ama Smile)))

Alıntı

Hyundai' ye binen sadece benmi varım. Ankette bile yok. Huh

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi