Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
Audi
BMW
Chevrolet
Citroen
Dodge
Fiat
Ford
Honda
Land Rover
Mercedes
Nissan
Opel
Renault
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Diger
Subaru
Hyundai
Jeep
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Marka Otomobil kullaniyorsunuz ?
[Resim: DSC_0096.jpg]

Alıntı

VW Jetta 1.2 tsi kullanmaya başladım.

Alıntı

Ankette değişiklik yapamadım ama VV jetta kullanıyorum.

Alıntı

Ford Explorer

Alıntı

İlk kullandığım araba babamın Tofaş Serçe'siydi.Sol akslardan birinde sorun vardı,sola dönüşleri çok zor olurdu.Hidrolik direksiyon yoktu manuel 4 vitesti ama nedense çok severdim.Sonra bir gün babam trafikte sola U dönüşü yapmaya çalışırken trafiği tıkayınca sinirlenip satmıştı.2.arabamız Honda Jazz oldu halen severek kullanırız hızlanma ve motor olarak iyi olduğu kadar kaporta dayanıklılığı olarak kötüdür.Şimdi ise Allah nasip ederse hayalimde W140 kasa  Mercedes S serisi var.

Saygılarımla.

Alıntı

Şirket aracı Fiat Fiorino 1.3 var 350 bini geçti evlat.
Kendime şahsi bir tane alayım diyorum ama iyice abarttıkları vergilerden dolayı o teneke parçalarına o paraları vermek zoruma gidiyor. Kendimce protesto edip almamaya direniyorum.

Alıntı

Gündelik olarak üstteki bebeyi kullanıyorum. Kilometresi 100.000e yaklaştığında elden çıkartmaya kalktım, sonra pişman olup 5.000 lira zararına geri aldım. 

Ama onun altındaki koca oğlanı kullanmak çok daha keyifli. (Bazen de ikisini birlikte kullanıyorum. Aslında en zevklisi böyle... Smile)

[Resim: 20180120_231809.jpg]

[Resim: 20180120_231746.jpg]

[Resim: 20180121_003320.jpg]
Axor'un sesi meraklısına resital gibi gelir ve bu "alem"de, yıldıza rütbe sorulmaz derler Wink .

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, Yasin06, madenci08, kuzeybuzulu, sem, Sabri, ugurucar57, Surmene, taarruz, S@riyerli, Murata, blacksea, mimaslan, Gazanfer
[Resim: 20170707_095320.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ugurucar57, Rangeman, Sabri, Kıraç Ata, shelby, Murata
Sayın demirci57,
Üstteki bebeğin alt segmenti S40 var kapıda. Volvo'nun o rütbe sormadığımız ve tartışmadığımız yıldızın binek olanlarından çok da farklı olmadığını düşünüyorum. Ancak ağır vasıta denince yıldızın önüne geçecek olan işte o üstteki bebeğin büyükleridir. Tabi bu da şahsi görüşüm. Siz de bunu anlayanlardan olmasanız, sattığınız otomobili tekrar almazdınız.  Smile
Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
demirci57
Sayın shelby,

7 sene F12  (oldukça Smile) çekici kullanmış biri olarak, sizinle aynı fikirde olduğumu bilmenizi isterim. 

Ve fakat Türkiye'de Volvo'nun kamyon pazarında esamesi anılmazken Mercedes açık ara lider (bir araştırmaya göre %45 pazar payı ile) konumdadır. Bunun ana sebebi yerli üretimi ve yaygın bayi ve servis ağıdır.

Çekici ve Tır pazarında ise Volvo ve Scania adeta Korth ve Sip P210 gibi her yiğidin rüyalarını süslese de, yine yukarıda yazan sebepten ve fiyat avantajından ötürü 1840LS adeta Glock19 gibi vasıtanın önde gidenidir.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
taarruz, shelby

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi