Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infinity 1911 9x19 Parabellum
Bir Infinity'nin ülkede olması güzel Big Grin , iyi günlerde ; kazasız , belasız kullanmanız dileği ile.

Alıntı

Bu silahı özel kılan sıradışılıkları. Ben tüm ince detaylarına hayran olarak çok beğendiğimi belirtmek isterim. Güle güle kullanılsın.
Saygılar

Alıntı

Alıntı

(23-10-2015, 09:30 PM)cos30 demiş ki: Allah sahibine bağışlasın. Ama tabii zevkler ve renkler farklı oluyor, şu şekliyle bana bedavaya verseler almam. Smile

Ne yalan söyleyeyim ben de çok beğenemedim açıkçası ama bedava verseler alırımSmile Saygılar.

Alıntı

(03-11-2015, 12:58 PM)alpyesilay demiş ki:

Önce kırk sopa;

Ateşleme ve emniyet sisteminin özelikleri ne olursa olsun, varsa manuel emniyet manivelasının konumu ne olursa olsun, namlu fişek yatağına fişek sürülü bir tabanca asla hedef hattı dışına çevrilmemelidir!

Namlu fişek yatağına fişek sürülü olsun veya olmasın, her silah her zaman tam dolu ve atışa hazır kabul edilerek namlu disiplinine tam riayet edilmelidir!

Tetik disiplinine riayet etmek namlu disiplini ihlallerini kabul edilebilir kılmaz!

Açıkçası namlu fişek yatağına fişek sürülmüş, parçaları son derece hassas ve hafif bir tetik çekişi için ayarlanmış, otomatik iğne kilidi sistemi olmayan bir tabanca ile bu kadar vahim namlu disiplini ihlallerini sizin kültür, bilgi, tecrübenizdeki bir silahsever ve atıcıya hiç yakıştıramadığımı belirtmek isterim. Thumbs Down

Kırk alkış;

Vuruşların yeri ve yaptığı grup, bu mesafe ve atış hızında muhteşem! Thumbs Up

Alıntı

Değerli eleştrileriniz için çok sağolun üstadım. Videoda birkaç noktada makaslamalar var. Atış öncesi atım yatağını dolduruşum çıkmamış. Atım yatağı boş iken tanıtım süreci işlendi. Yine de atıştan bir kaç saniye önce hedef izahat kısmında namlu yaklaşık 20 derece hedef yukarısını gösteriyor bu konuda hatalı olduğumu kabullenmeliyim.
Sağ olun var olun.

Alıntı

Alp kardeşime bu imkanı sağladığı için teşekkürler.
Buyurun.

Alıntı

Kayıt sırasında yüzey kaplaması için titanyum diyeceğime sehven platin demişim.
Lütfen heyecanıma veriniz.

Alıntı

Adaş,bir infinity hayranı olarak teşekkür ederim.9mm infinity görmeye pek alışık olduğumuz bir kalibre değil keza infinity kalitesi yine baştan aşağı,buram buram,yaldır yaldır gözüküyor..

Lakin yeni farkettim 3 yıllık video imiş Smile sağlık olsun Smile ortaç bey'in incelemesinde görmüştüm,demek o infinity bu infinity Smile

Alıntı

Bu silahı biraz araştırdım sipariş üzerine yapılıyor bekleme süresi en az 12/15 ay , USA de bile nadir bulunuyormuş fiyatı dolayısıyla , el yapımı ben de olsa atış yapmaya kıyamazdım sanırım Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi