Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekrar merhaba
(22-10-2015, 12:03 PM)cnrabt demiş ki: ...

Bizi kilitleyip unutan sayın ilksurfere Smile problemi halleden sayın lupus üstada da çok teşekkürler.

....

Moderasyondan ricam sayın bigswordun da benimki gibi verilen yasak süresi geçtiği halde hala hesabı kiltliyse açılmıyorsa olaya bir göz atmalarıdır.

Saygılar.

Sn cnrabt,

Mesajiniz icin cok tesekkurler. Sayenizde cezasini cekmis ancak mapus koselerinde unutulan 4 arkadasi daha kurtardik. Programdan kaynaklanan hata icin ozur dilerim.

Selamlar,

Alıntı

Sayın İlksurfer, ben forumdan ercan 45 adlı üyeyim, eski hesabımın şifresini unutuğum ve o zamanlar kullandığım e-posta hesabımın iptal olması sebebiyle bu adla tekar üye oldum.
Sayın Lupus, ercan 45 hesabımın fişresini 2 sefer yenileyip bana bildirmesine rahmen ercan 45 olarak giriş yapamadım. O günden beri bu hesaptan formu takip ediyorum.
Eğer mümkünse bana da bir cözüm bulunabilir mi ?
Yardımlarınız icin teşşekkürler, saygılar.

Alıntı

Sn. ercan 45 veya 45ercan, eski hesabınıza son girişin 04.10.2015 tarihinde yapıldığı yazıyor. Benim tahminim, uyanığın birisi burada belirtilen şifreyle sizin hesabınıza girip hesabı aktivite etmiş olmasıdır.

Sn. lupus eğer yine şifreyi buradan yani herkese açık bir yerden belirtirse, siz görmeden başkaları görüp yine benzer bir olay yaşanabilir. Bana göre en çıkar yol sizin kendi e-postanızı belirterek (tabi onun da şifresini sizden başka kimse bilmemeli Smile ) şifreyi oraya istemeniz olacaktır.

Saygılarımla.

Alıntı

(24-10-2015, 02:00 AM)cos30 demiş ki: Sn. ercan 45 veya 45ercan, eski hesabınıza son girişin 04.10.2015 tarihinde yapıldığı yazıyor. Benim tahminim, uyanığın birisi burada belirtilen şifreyle sizin hesabınıza girip hesabı aktivite etmiş olmasıdır.

Sn. lupus eğer yine şifreyi buradan yani herkese açık bir yerden belirtirse, siz görmeden başkaları görüp yine benzer bir olay yaşanabilir. Bana göre en çıkar yol sizin kendi e-postanızı belirterek (tabi onun da şifresini sizden başka kimse bilmemeli Smile ) şifreyi oraya istemeniz olacaktır.

Saygılarımla.

Sayın Cos30, öneriniz için teşekkürler, malesef ercan 45 adıyla üye olurken kullandıgım e-posta sık kullanmadıgım için ona da giriş yapamıyorum( belki de iptal olmuştur bilemiyorum ).
Sayın Lupus elinden geleni yaptı, birde sayın İlksurfer' e şansımı denemek istedim bir ümit cözüm bulunabilir diye. Son çare ercan 45 degil de 45ercan olarak yola devam edicem Smile

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi