Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekrar merhaba
Değerli forumdaşlar,

Malumunuz avcılıkla ilgili bir tartışmada yaptığım bir örneklemenin kırıcı bulunması sebebiyle forumdan kısa bir süreliğine uzaklaştırıldım. Cezam doldu tekrar aranızdayım şükürler olsun.

Yasaklı iken (içerideyken Smile) geçen zamanda olayı merak edip arayan hal hatır soran,manevi destek olan herkese çok teşekkür ederim. İnanın daha önce konuşmuşluğumuz olmamasına rağmen telefonu bulup arayan oldu. Forum üyesi olarak böyle biri de vardı diye hatırlanmak gerçekten güzel,aidiyet hissini kuvvetlendiren mutlu edici bir durum.

Bizi kilitleyip unutan sayın ilksurfere Smile problemi halleden sayın lupus üstada da çok teşekkürler.

Sayın bigsword un da bir an önce dönmesini dilerim zira kendileri gayet uzun zamandır forum üyesi. Kendisinin yaşça kendimden bir hayli büyük olduğunu anladığımdan küçük olarak ben kendisinden kusura bakmamasını rica ederim. Eğer kendisi geri döner de bu yazdıklarımı okursa,kişisel tercihlerin çatıştığı bir konuda haklılık haksızlık çerçevesi dışında verdiğim örnekleri sürç-ü lisan olarak kabul ederse;tanıyan bilenler de bu özürümüzü iletirlerse sevinirim.

Moderasyondan ricam sayın bigswordun da benimki gibi verilen yasak süresi geçtiği halde hala hesabı kiltliyse açılmıyorsa olaya bir göz atmalarıdır.

Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun, Allah tekrar düşürmesin Smile
İç çamaşırı, Müslüm baba albümleri ve sigara yollayacaktık ama, neyse ki adalet tez tecelli etti.

Hoş geldiniz tekrar.

Alıntı

Sn cnrabt ile gerçek hayatta da tanışan biri olarak diğer forumdaşlarımız gibi foruma ve silah severlere değer katan biri olduğuna şahid oldum.

Bu vesile ile geçmiş olsun diyeyim ben de.

Alıntı

Hoşgeldiniz sn.cnrabt Bhp min şarjör emniyetini sökerken sizden sn.Üstad'dan ve sn.alpago'dan çok güzel bilgiler almıştım.Tekrar gelmenize çok sevindim.

Alıntı

Kendi mapusluk günlerimi hatırladım. Smile Geçmiş olsun. Smile

Alıntı

Sn Cnrabt,

Haberim olmadı, kusura bakmayın. Geçmiş olsun, Hoş geldiniz Smile

Saygılar

Alıntı

Hoşgeldiniz sayın cnrabt...

Alıntı

Sn; cnrabt tekrar aramıza hoş geldiniz.Bir kaç gün istirahat ettiniz diyelim Smile

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.cnrabt Allah bir daha düşürmesin.Tekrar hoş geldiniz.

Alıntı

Size yakıştıramamıştım sayın cnrabt, mapuslara düşecek forumdaş değilsiniz Sad
Son olsun, geçmiş olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi