Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOSSBERG YİVSİZ TÜFEKLERİ
Merhaba Harun Bey,

Magpul serisi pompalı tüfekler tükenmiş olarak gözüküyor Mossberg Türkiye sitesinde; doğru mudur ?

Alıntı

(20-06-2018, 09:11 AM)mehmetstar demiş ki: Merhaba Harun Bey,

Magpul serisi pompalı tüfekler tükenmiş olarak gözüküyor Mossberg Türkiye sitesinde;  doğru mudur  ?

Doğrudur.  

51 cm namlulu olan modelinden getirttik, antrepoda. TSE hazretlerinin test prosedürünü takiben ithalatı tamamlayıp satışa sunacağız.

47 cm namlulu olan üretim durdurulmuş, artık gelmeyecek.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
mehmetstar, Tam 35 gozgoz
(20-06-2018, 10:00 AM)harun demiş ki:
(20-06-2018, 09:11 AM)mehmetstar demiş ki: Merhaba Harun Bey,

Magpul serisi pompalı tüfekler tükenmiş olarak gözüküyor Mossberg Türkiye sitesinde;  doğru mudur  ?

Doğrudur.  

51 cm namlulu olan modelinden getirttik, antrepoda. TSE hazretlerinin test prosedürünü takiben ithalatı tamamlayıp satışa sunacağız.

47 cm namlulu olan üretim durdurulmuş, artık gelmeyecek.

Bölelikle tüm silahlarım discontinued olmuş oluyor :Smile

Cz 550 fs
Browning hp mk3
Mossberg 590 a1 magpul edition 47 cm  

Güzel bir modeldi bu mossberg almayanlara geçmiş olsun.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
alone61, harun, jfmrk, Tam 35 gozgoz, pasa_7676
Allahtan ben alabildim şansıma, Mossberg'in bütün serileri  güzel ama 590 A1 bambaşka standart ordu tüfeği olarak kullanılan kendini kanıtlamış model.
47 cm üretimden kalkması  biz son kullanıcıları yedek parça açısından sıkıntıya sokma riski varmıdır.

Alıntı

(21-06-2018, 06:26 PM)Tam 35 gozgoz demiş ki: Allahtan ben alabildim şansıma, Mossberg'in bütün serileri  güzel ama 590 A1 bambaşka standart ordu tüfeği olarak kullanılan kendini kanıtlamış model.
47 cm üretimden kalkması  biz son kullanıcıları yedek parça açısından sıkıntıya sokma riski varmıdır.

Sadece namlu kısa, diğer parçalar aynı, şarjör tüpü yayındada diğelimki ihtiyaç oldu her halükarda çözülür neticede 5+1 kapasiteli başka modeller devam ediyor.

Aldığınız tüfeğin namlu boyunu fişek yatağından metreyle bir ölçün :Smile tam bir dar alan tüfeği

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, Tam 35 gozgoz
(21-06-2018, 06:26 PM)Tam 35 gozgoz demiş ki: Allahtan ben alabildim şansıma, Mossberg'in bütün serileri  güzel ama 590 A1 bambaşka standart ordu tüfeği olarak kullanılan kendini kanıtlamış model.

Mossberg M88, 500, 590, 590A1, 930 serilerinde üretim ve parça tedariki aksaksız devam ediyor. Hatta yedek parçalarımız bu hafta çektik. 

Sizin tüfeğinizin namlusu farklı (kalın ve kanallı), ek olarak Magpul dipçik ve el kundağı ile, Magpul'un konfigürasyon için uygun gördüğü aksesuarlar kullanılmış. Yani tüfek aynı, aksesuarlar farklı. Aksesuarların tümü üretimde ve kullanılan parçalar. Aslında, şu an satıştaki bir 590A1'i alıp, (47 cm kanallı ağır namlu hariç) sizdeki tüfeği yeniden yaratabilirsiniz.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, mehmetstar, Guven Guven, Tam 35 gozgoz
Sn. Harun, yaklaşık 1 yıl önce bu konuda 590A1 51773 Magpul modeline talip oluğumu belirtmiştim. Bazı durumlar sonucu baya bir gecikme yaşadım. Birkaç aya kalmaz bir adet edinmek niyetindeyim.

Merak ettiğim ABD'de üretilen arabalar için %60 kadar bir gümrük zammı söz konusu. Ürün stokta görünmüyor. Yeni geleceklerde bir zam söz konusu olabilir mi?

Son olarak, diğer 590A1 modellerini getirmeyi düşünüyor musunuz?

Yakın zamanda görüşmek umuduyla, saygılar...

Alıntı

(27-06-2018, 08:51 PM)Red Skull demiş ki: Sn. Harun, yaklaşık 1 yıl önce bu konuda 590A1 51773 Magpul modeline talip oluğumu belirtmiştim. Bazı durumlar sonucu baya bir gecikme yaşadım. Birkaç aya kalmaz bir adet edinmek niyetindeyim.

Merak ettiğim ABD'de üretilen arabalar için %60 kadar bir gümrük zammı söz konusu. Ürün stokta görünmüyor. Yeni geleceklerde bir zam söz konusu olabilir mi?

Son olarak, diğer 590A1 modellerini getirmeyi düşünüyor musunuz?

İstediğiniz ürün şu an stokta yok ancak Türkiye'ye geldi. TSE testlerini bekliyor. Bir aksaklık yaşanmazsa Temmuz ayında satışta olur.

http://www.mossbergturkiye.com/m590a1-51...odel-51773

Fiyatı linkte görüldüğü üzere 1.560$ karşılığıdır. ABD mallarına gelen ilave vergiden bu ürünler etkilenmedi. 

Bu partide 590A1 olarak en çok talep gören ve stokta biten 51773 Magpul modeli geldi. Satış ve talep durumuna göre gelecek siparişlerimiz şekillendireceğiz.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
yyildiz, Red Skull, Carbon12, Alphawolf, Ahmet Özalp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi