Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOSSBERG YİVSİZ TÜFEKLERİ
(12-07-2017, 03:49 PM)harun demiş ki: 1.5 yıllık serüvenin sonunda nihayet Mossberg yivsizlerin siparişimiz olan tüm modelleri Ankara mağazamıza vardılar.  

Hiç satışa sunamadığımız Maverick modelleri 47 cm, 47 cm ısı kalkanlı, 51 cm ve 51 cm ısı kalkanlı, 4 model olarak envantere girdiler.

Mossberg 500, 590 ve 590A1 modellerinden eksiklerimiz de teşrif etti.

Sayın harun, 

İnternet sayfasına girdiğimde, "Dikkat! Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır." uyarısıyla karşılaşıyorum. Talep yüksek oldu da tüfek mi bitti yoksa sayfa mı güncel değil acaba? 

Saygılarımla 
karaca

Alıntı

(13-07-2017, 12:56 PM)grknkntr demiş ki: Sayın harun .. Ben daha önce mağaza ile iletişime geçtim ve işlemlerin tamamlanmasını bekliyordum .Satın alma kağıdının süresi neredeyse dolacak .Size bişey sormak istiyorum .  Öğrendiğim kadarıyla bu tüfeklerin çantası yokmuş .Sebebini öğrenebilir miyim? Sonuçta ucuz bir ürün değil ve amarika'da üretilmiş bir ürün . İlk tüfeğimi alacağım güzel bir çantası veya kılıfı vardır diye düşünmüştüm .

Sayın grknkntr,

Tüfeklerin hemen hemen hiçbiri çantasıyla satılmaz. Çok pahallı tüfeklerde uygun çanta verilir. Bir de yerli markalar bazan promosyon olarak çanta veriyor. 

Mossberg fiyatlarını en makul seviyede tutmaya çalıştık. Yüksek masraflara rağmen, son iki yıldaki fiyat artışlarını yansıtmadan perakende satış fiyatı belirledik. 2015 yılında açıkladığımız fiyatları koruyarak devam ediyoruz. Bu nedenle promosyon olarak düzgün bir çanta verecek marjımız yok. Dandik bir çanta vermek de bize yakışmaz.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
konskript, Kıraç Ata, mimaslan, Murphy, zarif_, blueokkes, sencerstm
(13-07-2017, 04:42 PM)karaca demiş ki: İnternet sayfasına girdiğimde, "Dikkat! Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır." uyarısıyla karşılaşıyorum. Talep yüksek oldu da tüfek mi bitti yoksa sayfa mı güncel değil acaba? 

Daha tüfek sayımlarını tamamlayamadığımız için rakamları gimedik. Bu akşam stok girişleri yapılacaktır.
Daha önceden gelmiş olan modelleriden 2'si bitti. Yeni gelenlerden, özellikle Maverick'ler öyle kolay bitecek adetlerde değil. Yarısı bu son partide toplam 600 üzeri tüfek ithal edildi.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Kara45, Sabri, karaca, LAMRETOEJ
http://www.mossbergturkiye.com  sitemizdeki tüm tüfek adetleri günceldir.

Ayrıca daha önce bir "şikayet" sonucu Türkiye'de erişimi engellenmiş olan http://www.mossberg.com sitesini, aylar önceki itirazımız sonucunda nihayet geçen haftadan itibaren erişime açılmıştır.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
BBNinca, BSS, ThePulchra, blueokkes, karaca, 1905sss
Sn. harun selamlar öncelikle,

Elinizdeki standart 500'lerde (47 cm namlu boyu olan, 50411 ürün koduyla sitenizde yer alıyor) gövde üzerinde aksesuar rayı takmak üzere vida delikleri aşağıdaki fotoğraftaki gibi hazır mıdır?

[Resim: DSC08726.jpg]

Alıntı

Sayın Murphy, Harun Bey daha net cevaplayacaktır ancak bildiğim kadarıyla 1997 sonrası üretilen bütün 500 serisinde delikler hazır gelmektedir.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Sn. Murphy,

Maverick88 serisi haricinde, mevcutta satışta olan tüm Mossberg serilerimizde pikatini ray bağlantı alt yapısı hazır bulunmaktadır.

İlgili modellerle uyumlu muhtelif markaların, Mossberg'in kendi orijinal bağlantı rayları da dahil olmak üzere, stoklarımızda ürünleri mevcuttur.

http://www.tac87.com/PICAINNY-KIZAK-MOSS...-1553.html
http://www.tac87.com/ALUMUNYUM-WEAVER-KI...-1628.html

Bilgilerinize, selamlar.
Tac87 Ekibi

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim Sn. husrev ve Sn. tac87.

Alıntı

Başta Harun Bey ve Koray Bey olmak üzere bütün TAC87 ailesine teşekkür ederim.

[Resim: mossberg.jpg]

Saygılar.

Alıntı
31 üye teşekkür etti:
OCEANBORN, hunter 12, Murphy, emre76, wildeagle, PersonalDefence, serdaraktas, pasa_7676, Gazanfer, harun, 1905sss, sem, Borz, zarif_, fsmy, heisenberg, hymer, Ruhsuz, Rangeman, alone61, tirendaz, demirci57, Karagoz, Yasin06, madenci08, Sabri, Tonyukuk ÖTUKEN, şekerlioğlu, ronin1907, ŞAHAN BIÇAKÇI, karaca

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi