Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOSSBERG YİVSİZ TÜFEKLERİ
Sn. harun, ayrıca 20 gauge tüfekte siparişler arasında olacak mı?.

Alıntı

Sayın orpeus,

İlk partide 20 Ga planlamadık, testler de 12 Ga 500, 930 ve Maverick ile yapılıyor. Takip eden partilerde, müşteri istekleri doğrultusunda siparişlerimiz şekillenecektir.

Alıntı

Sn Harun, konunuzu dağıtmayacaksa, tüfek testlerinin parametreleri neler? Kağıt üzerinden mi yoksa canlı test mi yapılıyor?

Alıntı

(20-10-2015, 01:59 PM)Mirgun demiş ki: Sn Harun, konunuzu dağıtmayacaksa, tüfek testlerinin parametreleri neler? Kağıt üzerinden mi yoksa canlı test mi yapılıyor?

Kağıt üzerinden bazı özelliklerini inceliyorlar, takiben malzeme testleri yapıyorlar. Bu testlerde en az bir, gerekirse iki tüfek kullanılmaz hale geliyor.

Biz testler için 3 modelden 5'er tüfek getirtiyoruz. Diledikleri 2 tanesini teste alacaklar.

Alıntı

Sayın Harun;
Ön sipariş için Tac87 yada forum bünyesinde bir liste oluşturacakımsınız? Forumdaşlarımız satın almayı düşündükleri tüfek modellerini Mossberg bağlantılı mesajlarda telaffuz ediyorlar, acaba liste
oluşturulmaya başlandıda kaçırdım mı diye düşünerek sorma ihtiyacı hisettim.

Saygılarımla;

C.E

Alıntı

(20-10-2015, 07:24 PM)Cem1964 demiş ki: Ön sipariş için Tac87 yada forum bünyesinde bir liste oluşturacakımsınız? Forumdaşlarımız satın almayı düşündükleri tüfek modellerini Mossberg bağlantılı mesajlarda telaffuz ediyorlar, acaba liste
oluşturulmaya başlandıda kaçırdım mı diye düşünerek sorma ihtiyacı hissettim.

Kaçırdığınız bir şey yok Smile
İsimle liste oluşturmuyoruz. İlgilenen arkadaşlar, almayı düşündükleri modeli yazıyorlar. Bizim şu anda hazırladığımız listenin dışındaki modellerden birkaç tane istek olursa, o modeli de ithal edebiliriz.

Alıntı

Sayın Harun;
Mossberg linkinden 500 ve 930 modelleri içinden bir favori listesi oluşturdum. Vermiş olduğunuz adresinize mail olarak gönderdim.
İthalatınını planlamadığınız, size külfet getirecek modeller varsa eler. Kalan seçenekler içinden kararımı vermek istiyorum.

Saygılarımla,
C.E

Alıntı

Sn Harun ;

Mossbergin ismini ilk çıtlatdığınız andan itibaren 930 serisi tüfekler aklıma geldi.Sn Firestorm tan rengi olanını paylaşmıştı.930 serisi 8 atış modellerin mat menevişli olarak geçen 85370 sipariş kodlu olanı da siparişinize dahil edecekmisiniz.

Bu arada girişiminiz için sizi tebrik ederim.

Alıntı

(27-10-2015, 02:16 PM)Cem1964 demiş ki: Mossberg linkinden 500 ve 930 modelleri içinden bir favori listesi oluşturdum. Vermiş olduğunuz adresinize mail olarak gönderdim.
İthalatınını planlamadığınız, size külfet getirecek modeller varsa eler. Kalan seçenekler içinden kararımı vermek istiyorum.

İletinizi yanıtladım. İstediğiniz modellerin çoğu listemde mevcut. XS modelleri ben de listeye katacaktım ancak üretimde değil.

Alıntı

(27-10-2015, 02:46 PM)madenci08 demiş ki: Mossbergin ismini ilk çıtlatdığınız andan itibaren 930 serisi tüfekler aklıma geldi.Sn Firestorm tan rengi olanını paylaşmıştı.930 serisi 8 atış modellerin mat menevişli olarak geçen 85370 sipariş kodlu olanı da siparişinize dahil edecek misiniz?

930 SPX mat menevişli (85370) tüfek sipariş listemde mevcut. Ancak CT (coyote tan) modelini bu partide düşünmedim. CT rengini Sayın Cem1964 de düşünmüş. Eğer bu renkten 3-4 kişi isterse eklerim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi