Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOSSBERG YİVSİZ TÜFEKLERİ
(16-01-2018, 07:29 PM)OCEANBORN demiş ki: Eğer tahmin ettiğim yere sorduysanız , diğer malzemeler için de fiyat almanızı tavsiye ederim zira oldukça fahiş saçma sapan fiyatlar duyacaksınız   Wink

Sorduğum bayinin adına tam olarak dikkat etmedim ama maverick'in fiyatını duyunca raftaki winchester 1300'ün fiyatını sormaya yüreğim elvermedi açıkcası  Smile sorduğum başka bir av bayi ise maverick'in Türkiye'ye gelmiş en kötü pompalı olduğunu herhangi bir hatsan'ın çok daha kaliteli olduğu konusunda ısrar etti, tabi ki kendisi de bir hatsan bayisiydi  Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OCEANBORN
(16-01-2018, 06:34 PM)nrllhdgrmnc demiş ki: sn. harun çoktandır aklımda bir tane maverick m88 almak vardı, bugün hazır yolum düşmüşken kemeraltındaki av bayilerini gezdim (bu arada İzmir'de ikamet etmekteyim) sadece bir tanesinde maverick m88 buldum o da sıfırına 6000 ikinci eline 2500 fiyat çekti. Bu fiyatın Mosseberg'in kendi sitesindeki fiyattın iki katından bile fazla olduğunu söylediğimde ise ''Onlar İspanya üretimi olabilir Amerikan malı o paraya gelmez dedi'' artık beni acemi gördüğü için mi bu fiyatı çekti veya elindeki tüfekler çok eskiden kalma da güncel fiyatından haberi mi yok anlamadım bu konuda aydınlatabilir misiniz bizi ?

Biz, ithal ettiğimiz tüfeklerin tamamı A.B.D.'nden alıyoruz. Mossberg'in Türkiye dahil Amerika ülkelerde üretilen modelleri var. Fakat bizim ithalat listemizde sadece Amerikan üretimi olanlar var. Mossberg bildiğim kadarıyla İspanya'dan tüfek almıyor. 

M88 Maverick, M500, M590, M590A1, M930 modellerinin tümü, tip ve aksesuar ayrımı olmaksınız Amerikan üretimidir, başka ülkede fason olarak üretilmez. Ancak Maverick M88'in bazı parçaları Meksika'da üretilmektedir.

Amerikan üretimi Maverick tüfeklerimiz Ankara mağazamızda bugünkü kurla 2.071 TL ile 2.184 TL arasında fiyatla
satılmaktadır. Yani size verilen sıfır fiyatın üçte birine; 1990 model 25 yıllık ikinci el tüfek fiyatından da ucuza satıyoruz.

http://www.mossbergturkiye.com  sitesinde bağlantı kurarak veya mağazamızı arayarak, bizden alabilirsiniz. Eğer görüp, dokunup, koklayıp almayı tercih ederseniz, İzmir Çankaya'da İşgörev Av bayimizdir, oradan da alabilirsiniz. Daha geçen hafta birkaç Maverick aldılar. Satıldıysa da bizden isterler, ertesi güne ellerinde olur.

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
tirendaz, madenci08, nrllhdgrmnc, Karagoz, 1905sss, Sabri, husrev, sem, OCEANBORN, Gazanfer, lenduha
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim sn. harun, satın alma belgemin çıkmasını bekliyorum, nasip olursa önümüzdeki iki hafta içinde İzmir bayinize uğrayıp satın almayı düşünüyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
harun bey bugün itibariyle maverick 88 'imi almış bulunuyorum ama yanında takozunun çıkmadığını farkettim, sistemi farklı olduğu için standart av tüfeği takozları bunlara olmuyor. Maverickler için takoz temini mümkün mü ya da takozsuz bir biçimde emniyete ruhsata işletmek için gitsem bir sıkıntı yaşar mıyım.?

Alıntı

(02-02-2018, 07:17 PM)nrllhdgrmnc demiş ki: Harun Bey bugün itibariyle Maverick 88'imi almış bulunuyorum ama yanında takozunun çıkmadığını farkettim, sistemi farklı olduğu için standart av tüfeği takozları bunlara olmuyor. Maverick'ler için takoz temini mümkün mü, ya da takozsuz bir biçimde emniyete ruhsata işletmek için gitsem bir sıkıntı yaşar mıyım?

Normalde, ruhsata işletirken seri numaralarını kontrol ederler, dış görünüş olarak bakarlar. Tüfeği söküp takoz kontrölü veya fişek basıp kapasite kontrol uygulaması hiç görmedim, duymadım; ama belli de olmaz. Av sırasındaki kontrollerde kapasite/takoz kontrolü yapılabilir. Fakat sizin her halde tüfeğinizin takozu olmalı.

Normalde ABD'den hepsi takozlu olarak geliyor. Bazı takozu unutulmuş tüfekler olabiliyor. Mossberg takoz olarak ince bir ahşap çubuk kullanıyor. Eksik gelenler için biz aynısından takoz yaptırmıştık. Mağaza ile temas kurarsanız, size bir takoz çubuğu göndersinler. Şarjör tüpünü söküp, şarjör yayının içine atmanız yeterli oluyor. 

Mağaza tel: 0(312) 441 0 777
GSM/WhatsApp: 0(532) 06 TAC 87 / 06 822 87

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Kara45, nrllhdgrmnc, 1905sss, tirendaz, Gazanfer
(02-02-2018, 08:28 PM)harun demiş ki:
(02-02-2018, 07:17 PM)nrllhdgrmnc demiş ki: Harun Bey bugün itibariyle Maverick 88'imi almış bulunuyorum ama yanında takozunun çıkmadığını farkettim, sistemi farklı olduğu için standart av tüfeği takozları bunlara olmuyor. Maverick'ler için takoz temini mümkün mü, ya da takozsuz bir biçimde emniyete ruhsata işletmek için gitsem bir sıkıntı yaşar mıyım?

Normalde, ruhsata işletirken seri numaralarını kontrol ederler, dış görünüş olarak bakarlar. Tüfeği söküp takoz kontrölü veya fişek basıp kapasite kontrol uygulaması hiç görmedim, duymadım; ama belli de olmaz. Av sırasındaki kontrollerde kapasite/takoz kontrolü yapılabilir. Fakat sizin her halde tüfeğinizin takozu olmalı.

Normalde ABD'den hepsi takozlu olarak geliyor. Bazı takozu unutulmuş tüfekler olabiliyor. Mossberg takoz olarak ince bir ahşap çubuk kullanıyor. Eksik gelenler için biz aynısından takoz yaptırmıştık. Mağaza ile temas kurarsanız, size bir takoz çubuğu göndersinler. Şarjör tüpünü söküp, şarjör yayının içine atmanız yeterli oluyor. 

Mağaza tel: 0(312) 441 0 777
GSM/WhatsApp: 0(532) 06 TAC 87 / 06 822 87

Teşekkür ederim harun bey WhatsApp'tan iletişim kurarım yarın

Alıntı

Sayın Harun;
500 modeli ile nikahı kıydık, sırada 590A1 Magpul modeli kaldı. Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(02-02-2018, 09:19 PM)Kara45 demiş ki: 500 modeli ile nikahı kıydık, sırada 590A1 Magpul modeli kaldı. Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.

Siparişimiz Amerika'da hazır ama bir türlü yola çıkamadı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Kara45
(03-02-2018, 12:23 AM)harun demiş ki: Siparişimiz Amerika'da hazır ama bir türlü yola çıkamadı.

Geçen bir ayın ardından bir gelişme oldu mu Harun bey?

Alıntı

(04-03-2018, 01:17 PM)precaution demiş ki:
(03-02-2018, 12:23 AM)harun demiş ki: Siparişimiz Amerika'da hazır ama bir türlü yola çıkamadı.

Geçen bir ayın ardından bir gelişme oldu mu Harun bey?

Gelişme şöyle:

Bugüne kadar sadece 12 Ga model ithal etmiştik. Bu partide de M500 ATı, M500 Thunder Ranch ve M590A1 Magpul modelleri geliyordu.

Ani bir kararla, siparişe 20 Ga ve .410 modeller de ekledim. Bu nedenle bir miktar gecikme oldu. Şu günlerde markalamaları tamamlanıyor, Türkçe kullanma kılavuzları kutuya ekleniyor. Bu hafta (5-9 Mart) ABD'den yola çıkması planlanıyor. Testlerin ne kadar süreceği konusunda bir bilgi veremiyorum ama tahmini olarak 2 ay içinde satışta olacağını değerlendiriyorum.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
precaution, turion64, Ruhsuz, Kara45, Gazanfer

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi