Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8000 F Kutu Açılışı!
Sn. judasdsc, keyifle kullanın. Bu kılıfın çıtçıtı sürgüyü çiziyor biginize. En azından benimkini çizdi. Çıtçıtları çıkardım, cırt diktirmeyi düşünüyorum. Saygılarımla.

Alıntı

Sn. judasdsc hayırlı olsun iyi günlerde kulanın.

Alıntı

Sn. judasdsc,
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Alıntı

Sn. judasdsc hayırlı olsun ..

Alıntı

Sn. AdesSa
Çok teşekkürler. Gaziantep'de bildiğim kadarı ile sadece bir poligon var, daha önce sık gidiyordum, bir süredir gitmedim ama sanırım hala çalışıyor. Bulabildiğim her fırsatta gidip atış yapacağım. Umarım iyi sonuçlar olur.

Sn. Shooter25
Çok teşekkürler. Amin.

Sn. SertanY.
Sağolun, daha iyileri tüm arkadaşlarımızın olsun

Alıntı

Sn. cem321
Hem hayır dilekleriniz hemde uyardığınız için çok teşekkürler. Daha kılıfı hiç kullanmadım ama tavsiyenizi dinleyip akşam çıtçıtları sökeceğim.
Sn. OBERON01, Sn.Rangeman ve Sn. browning 61 çok teşekkürler. İyi dileklerde bulunan arkadaşlara tebrik işini sosyal medya ortamına çevirdiğimi farkettim ama ne yapayım, hayır dileklerini karşılıksız bırakmak içime sinmedi.

Alıntı

(08-10-2015, 11:51 AM)judasdsc demiş ki: Sn. AdesSa
Çok teşekkürler. Gaziantep'de bildiğim kadarı ile sadece bir poligon var, daha önce sık gidiyordum, bir süredir gitmedim ama sanırım hala çalışıyor. Bulabildiğim her fırsatta gidip atış yapacağım. Umarım iyi sonuçlar olur.

Sn. Shooter25
Çok teşekkürler. Amin.

Sn. SertanY.
Sağolun, daha iyileri tüm arkadaşlarımızın olsun

Sn. judasdsc
Poligonun kısa bir süre önce el değiştirdiğini duydum, ancak çalışmaya devam ediyor.

Alıntı

Sayın judasdsc,

Vahşi kediniz hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın...

Saygılarımla

Alıntı

SN.judasdsc,

Hayırlı olsun Allah utandırmasın

Saygılar

Alıntı

Sn. Pistov, teşekkürler hafta içi gidip kontrol edeceğim.

Sn. Demirci57 ve Sn. BATAR teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi