Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Before-after; Sn. Lupus ve Sn.Evrenay' a saygılarımla!
Shy 
Before... Smile

[Resim: IMG-20150828-WA0006.jpg]

[Resim: IMG-20150828-WA0005.jpg]

After. Smile

[Resim: IMG_20150928_171131.jpg]

[Resim: IMG_20151001_121436.jpg]

[Resim: IMG_20150930_121219.jpg]

[Resim: IMG_20151001_121518.jpg]

Affterdan da after... Smile

[Resim: IMG_20150930_121600.jpg]

[Resim: IMG_20151001_022343.jpg]

[Resim: IMG_20151001_121357.jpg]

[Resim: IMG_20150930_134624.jpg]

Alıntı

[Resim: IMG_20151001_122517.jpg]

Alıntı

Sn.Ronin ;
Kahvenin yanındaki hali mükemmel görünüyor. Diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Güle güle kullanın.
Saygılar

Alıntı

Sayın Ronin,
Sayın S@riyerliye katılıyorum, laylon gömlek eğreti durmuş biraz, colt çelik yeleğiyle daha mutlu gibi sanki...ama sizin memnun olmanız daha önemli güle güle kullanın.
Saygılarımla.

Alıntı

Valla bırakın dağınık kalsın diyecektim ama, sizin gibi rafine silah kültürü ve bilgisi olan forumdaşlarımızın bu tür paylaşımlarında yorumdan kaçınıyorum. Siz nasıl beğeniyorsanız öyle kalsın, güle güle keyifle kullanın.

Müsade ederseniz fikrimi paylaşayım, 1911 gibi problemsiz olmayan bir platformu taktik hale çevirmekten ve bu şekilde kullanmaktansa, klasik olarak saklamayı yeğlerdim.

Ancak daha dün bir forumdaşımız ile kompansatörü konuştum bhp için, maliyet - bulunabilite - işlemler konusunda bilgi verebilir misiniz? Bhp yi daha az şahlanır hale getirmek istiyorum mümkünse orjinalini pek bozmadan. Kafamda bir kaç hayal var, belki ayakları yere basar.

Saygılarımla

Alıntı

Bıyık kesmek gibi bence, "nasıl olsa kökü bende" derler ya... Bu hali de gayet güzel olmuş. Eski hali zaten kendi başına harikaydı.

Alıntı

(05-10-2015, 11:08 AM)turkmenoglu demiş ki: Ancak daha dün bir forumdaşımız ile kompansatörü konuştum bhp için, maliyet - bulunabilite - işlemler konusunda bilgi verebilir misiniz? Bhp yi daha az şahlanır hale getirmek istiyorum mümkünse orjinalini pek bozmadan.

Kıpraşmayın!.. Smile

Yukarıdaki namlu freni ( kompansatör ve namlu freni birbirlerinin yerine sıkça kullanılan ve karıştırılan tanımlar, tabancada yiv set devam ederken klima açarsanız kompansatör, yiv set bittikten sonra açarsanız namlu freni tanımını kullanmak daha doğrudur. ) orijinalinde seyyar olan namlu yüksüğü tadil edilerek üretilmiştir, yapmanız gereken tek şey orijinal namlu yüksüğü yerine bunu takmaktır.

BHP ' de ise namlu yüksüğü puntolanmış olarak sabitlenmiştir. Sökülmesi, yerine yenisinin takılması maharet ve tecrübe ister. Mevzuat hazretleri ayrı bir namlu ve buna adapte edilmiş namlu frenine izin verseydi, silahın orijinalliği bozulmadan BHP' nin Competition modelindeki gibi bir namlu önü ağırlığı veya namlu freni uygulaması yapılabilirdi.

Hasılı tekrar ediyorum; KIP-RAŞ-MA-YIN! Smile

Alıntı

(04-10-2015, 08:14 PM)Ronin demiş ki: [Resim: IMG_20150930_134624.jpg]

Sn.Ronin,

Namlu freninin üst sınır hattı bile tabancanın sürgüsünün üst sınır hattına uymuyor...

'' Tacticool '' zımbırtı için zaten söylenecek söz yok.

Bence safkan ve asil bir at, sütçü beygirine dönüşmüş. Smile

Alıntı

Sn. S@riyerli , Sn fsmy , Sn turkmenoglu , ve Sn baristan2001 yorumlarınız ve değerlendirmeniz için çok teşekkür edrim.

Sn Lupus, içimdeki 1911 sevgisini en iyi bilen insanlardan birisiniz. Bu tabancaya yaptığım tüm eklentiler, ilerde sahip olmayı hayal ettiğim 1911 45 ACP için.
Aldığım tüm bu taktikıl malzemeleri deneme amaçlı olarak taktım ve fotoğrafladım. Fotoğrafları burada paylaşmadan önce , Sn evrenay ile yaptığımız görüşme de, tamamen sizin sinirlerinizi ne kadar bozabileceğimiz ile alakalıydı. Smile

Sn baristan2001 nın dediği gibi tekrar bıyıkları uzatacağım Smile

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi