Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAVUNMA AMAÇLI YİVSİZ TÜFEK SEÇİMİ.
Sn Türkmenoğlu

Teşekkür ederim. Bu arada forumda paylaşmış olduğunuz bilgiler inanılmaz faydalıydı , benim için aydınlanma çağı oldu diyebilirim. Bunun için ayrıca teşekkür ederim. Forumda yeni olduğum için usul ve erkanı bilmiyorum , kimseye de saygısızlık etmek de istemem. Kendileriyle iletişim kurmanın en doğru yolu hangisidir.

Saygılarımla

Sn Harun

Kısmet diyelim o zaman Smile bende eğitimden zarar gelmez diye düşünüyorum, o tecrübeyi forumda paylaşmış olurum, bakalım faydası oluyor mu? Olmuyor mu? Smile

Saygılarımla

.....

Sayın Lupus,

SuperNova ve M4 kullanan birisi olarak özellikle bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek isterim. İkisini de severek ve güvenerek kullanıyorsunuz diye biliyorum. Bir yorumunuzda Supernova'ya mekanik olarak M4 den daha çok güvendiğinizi belirtmiştiniz.

Olası "kötü gün" durumunda, sadece tek bir tüfek seçmeniz gerekirse hangisini (supernova / M4) yanınıza alırdınız ?

Saygılar...

Ev savunması ile ilgili çok güzel bir video sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim,silah seçimi dışında olaya başka bir pencedende de bakılmış.

(14-07-2016, 11:28 AM)baofeng demiş ki: Sayın Lupus,

SuperNova ve M4 kullanan birisi olarak özellikle bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek isterim. İkisini de severek ve güvenerek kullanıyorsunuz diye biliyorum. Bir yorumunuzda Supernova'ya mekanik olarak M4 den daha çok güvendiğinizi belirtmiştiniz.

Olası "kötü gün" durumunda, sadece tek bir tüfek seçmeniz gerekirse hangisini (supernova / M4) yanınıza alırdınız ?

İki kolum sağlam olduğu müddetçe kesinlikle Super Nova' yı yanıma alırdım.

Saygılar.

M4 e bir dünya para vermiş biri olarak bende süpernovayı tercih etmek isteyeceğimi içtenlikle belirtirim. Birçokları ikili konuşmalarımızda bu cümleyi benden duydular zaten.

Ama o kadar deneyimim yok..

Son dönemde forumumuzda merakla takip ettiğim ve çok istifade ettiğim bu konu başlığı altında benimde bir sorum olacak.
Savunma amaçlı düşünülerek alınacak yarı otomatik tüfeklerde fişek değişimi (Cut Off Butonu) özelliği aranmalımıdır?
Bu amaçla alınacak bir tüfekte cut off un avantaj ve dezavantajları nedir?

Saygılarımla,
C.E

Mevcut konu, temel yaklaşım tarzı, prensiplerin ve tercih algoritmasının tartışıldığı mecradan çıkıp, marka ve modellerle ilgili kişisel tercihlerin tartışıldığı bir mecraya girdiği için kilitlenmiştir.

Marka ve modellerle ilgili kişisel sorularınızı ilgili konu başlıklarında sorunuz.

Saygılar.

1 üye teşekkür etti:
mfarukarikan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi