Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM9-GEN 2
http://www.sarsilmaz.com.tr/tr-TR/cm9/1190/Page.aspx

"Gen 2" adı hiç yabancı gelmedi, acaba nereden hatırlıyorum...!Smile

Alıntı

St10 ve st9 da aradığını bulamayan firma başka arayışlara girmek istemiş belli ki, baktı ki özgünlük safsatalarını dinleyen yok elin de olanı değerlendirmeye çalışıyor, ama ne yalan söyleyeyim tipte bu ikinci gen daha iyi olmuş sanki.

Alıntı

Estetik konusunda çalışacakları Italya veya Fransa ya 3 5 yıllığına gönderip, gözlerinin açılmasını sağlamak lazım. Rus malları bile daha estetik Smile

Alıntı

Şahsi fikrimdir, Sn. turkmenoglu' na katılıyorum. Piyasadaki kuru sıkı tabancalar ne kadar estetiğe sahip ise bu model de o kadar estetiğe sahip. Tabii bu sadece görünüşü hakkındaki fikrim, diğer konular da zamanla ortaya çıkar.
Saygılar.

Alıntı

Firmanın ileriye gideceğine geriye gitmesi ilginç.

Alıntı

İlginçtir ki bu silahı bir arkadaşımda tesadüfen gördüm, elime mükemmel oturdu 5-15-25 metre ve sürpriz görev atışında çok iyi grupmanlar yakaladım.
Not: Daha önce aynı hedeflere yavuz 16, Breretta fs92 ve glock 19 ile atış yaptım ama aynı grupmanı yakalayamadım, silahın tek eksi yönü atış sonrası bakım istasyonunda tabancayı sökmek için iki kişi uğraştık, silah yeni olduğu için mi yoksa dizayn hatası mı bilemedim.

Alıntı

Bu tabancayı deneyen, kullanan üyelerimizin yaşadığı olumlu ve olumsuz yönleri hakkındaki yorumlarını merak etmekteyim. Bilgilendirebilecek varsa memnun olurum. Saygılarımla..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi