Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum olarak bıçak yaptırma talebi-2
Sipariş edilmiş, ancak ödeme yapılmamış ve alınmamış bir adet varsa talibim.
Saygılar
Osman

Alıntı

(12-10-2015, 08:48 PM)ORTAÇ demiş ki: Sipariş edilmiş, ancak ödeme yapılmamış ve alınmamış bir adet varsa talibim.
Saygılar
Osman

Sn. Ortaç ustamız ile yaptığımız mütalaa sonucu 5 numaralı bıçağın ödemesi yapılmamış ve konu kapandığından beri ses çıkmamıştır. Bu bıçağı değerli büyüğümüz olan size tahsis edecegiz.

Saygılar.

Alıntı

Sayın ecorotti '

Bu konuda aylar önce mesaj yazmıştım . Kimsenin hakkını yemek derdinde değiliz ama eğer böyle bıçaklar varsa biz listede olmayan üyeler için kura seçimi olabilir . Malum o listede olmak istediği halde o zamanın şartlarında yazdırmayan , maddi manevi veya yenge engeline takılanlar olabiliyor. ????

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Tekrar merhaba,

Epeydr konu hakkında birşey yazamadım,kusura bakmayın.

Küçük bir sağlık sorunu (normalde miyop gözlerde yakın sıkıntısı olmaz ama sol gözümde son dönemde oluşan yakınını istediğim netlikte görememe derdi var,) ile uğraşıyorum,bir yandan da TT proje ve mecburi almak zorunda olduğum siparişlerle yoğun bir şekilde uğraşıyorum..

40'lı serimizimizin işleri devam ediyor,kullandığımız pelesenk kabzalar 40'lı seri öncesi bitmişti,ithalatçı firmanında stok sorunu olunca tekrar gelmesini bekledim,bu hafta sonuna kadar tekrar stoklarına girecek,gelir gelmez hızlı bir tempoyla kabza işlerini bitirip devam edeceğim..

Birde başka bir konu malum konu açılalı epey bir süre oldu,

Şu an listede sırası olan ama sahipsiz diyebileceğimiz bitmiş 3 adet bir tane de sırası gelmemiş olan 68 numara (henüz ödemesi gelmediği ve kendisinden bir haber almadığım için istemediğini düşünüyorum...) bıçağımız var,bunları henüz sahiplendirmedik;

05/69
06/69
17/69
68/69

Daha önceden belirttiğim gibi bu aile benim için çok kıymetli,dolayısıyla kimseyi kırmak istemem.

Kendi isteğim doğrultusun da ''ben bu üyemize verdim'' demem zaten çok doğru olmaz,bitmiş bıçaklar benim çekmecem de duruyor,

İnanın bana ziyarete gelen arkadaşlarımdan bile ''ben alayım'' diyen sayısı çok fazla,onlar bile alamadı..

Sadece Sn. ecorotti projeyi başlatan ve böyle bir etkinliğe vesile olan arkadaşımız olarak Sn.Ortaç için böyle bir ricada bulundu,

Bu camia için çok kıymetli bir üstadımız olduğu ve böyle bir projeye ait bir işin kendisinde olası gerektiği için 05/69 kendisine ayırdık,diğer 3 bıçağımız hala sahipsizdir..

Kalan 3 bıçak için nasıl adaletli bir paylaşım yapılması gerekiyorsa o şekilde davranabiliriz..

(12-10-2015, 11:45 AM)gaul demiş ki:
(11-10-2015, 11:32 PM)mhmty74 demiş ki: [Resim: bka600_zpsin9zvpgs.jpg]

(12-10-2015, 04:44 AM)ecorotti demiş ki: Multitoyo gördüm sanki.

250TL'ye alınan bıçağı (manevi değeri ayrı bir mevzudur), minimum 350TL modeline göre 1000TL'lik kumpas ile ölçmenin verdiği keyif, paha biçilemez Big Grin Big Grin Big Grin

Ayrıca ben TT seride yaptığım her iş için diğer yaptığım işlerden daha özensiz veya ilgisiz davranmıyorum,lütfen ödediğiniz bedelden böyle bir sonuç çıkarmayın,benim diğer işlerim neyse bu işlerde aynı statüdedir..

Yani bu işi daha ucuz yapan hiçbir şey yok,sadece benim TT ailesi toplu proje için özel daha az ticari düşüncem olan bir fiyatlandırması var..

Benim prensibim, ''önce iş bana aittir,beğenirsem yeni sahibine gider''

Selamlar,

Alıntı

31-40 arası seri acaba bitti mi?

Alıntı

(12-10-2015, 11:22 PM)ecorotti demiş ki:
(12-10-2015, 08:48 PM)ORTAÇ demiş ki: Sipariş edilmiş, ancak ödeme yapılmamış ve alınmamış bir adet varsa talibim.
Saygılar
Osman

Sn. Ortaç ustamız ile yaptığımız mütalaa sonucu 5 numaralı bıçağın ödemesi yapılmamış ve konu kapandığından beri ses çıkmamıştır. Bu bıçağı değerli büyüğümüz olan size tahsis edecegiz.

Saygılar.

Şeref duyarım, bu gün yurt dışına gidiyorum, doner dönmez bedelini transfer ederim.
Saygılar
Osman

Alıntı

(12-10-2015, 11:41 PM)asuspc demiş ki: Sayın ecorotti '

Bu konuda aylar önce mesaj yazmıştım . Kimsenin hakkını yemek derdinde değiliz ama eğer böyle bıçaklar varsa biz listede olmayan üyeler için kura seçimi olabilir . Malum o listede olmak istediği halde o zamanın şartlarında yazdırmayan , maddi manevi veya yenge engeline takılanlar olabiliyor. ????

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sn. Asuspc;

Adaletsizlikle itham edilmek ağır olmuş. Organizasyonu yapan kişilerin yönlendirmesiyle organizasyon olur. 2 yıllık bir konuda tek başıma bir şeylerin mücadelesini verdim. İsteyen konunun yıllar içerisinde nereden nerelere geldiğini okuyabilir.

Daha etkinlik için ustamızla görüşme aşamasındayken "ustam siz yapın elinizde kalan fazla bıçak olursa ben almaya hazırım" teyidini vermiştim. Çünkü bir kısım sahte hesapların listeye katılıp kalabalık yapacağını, böyle bir organizasyonu yıpratmaya çalışacaklarını tahmin ediyordum. Tabanca Tüfek Forum ailesi çok büyük bir camia sağ olsunlar bu organizasyonda beni yalnız bırakmadılar umduğumuzdan fazla bir destekle bu işi yoluna soktuk.

Konu katılıma kapandığından beri özel olarak telefonla ve yüzyüze şahsıma kalan bıçakları almak isteyen çok dostumuz oldu fakat Sn. Ortaç'ın forumdaki katkıları ve değerli bir büyüğümüz olduğu için araya girme ihtiyacı hissettim. Malumunuz TT ailesinde yaptıkları ortadadır. Organizasyona katılan arkadaşların da itiraz edeceğini zannetmiyorum.

Kura çekimi konusu olabilir. Listede tanışma şerefine nail olduğum bir dostumuz daha var onu da telefonla teyid edip bu konuyu netleştirip istekliler arasında bir liste yapabiliriz. Sizlerden ricam kura çekiminde de itirazlar olmaması yönündedir.

Saygılar.

Alıntı

Sayın ecorotti,

Özür dilerim mesajımda adaletsizlik le itham ettiğim bir durum yok.Öyle anlaşıldıysa özür dilerim.Sadece örneğin boştaki bıçağı ben alayım dersem belki haksızlık olur.Ama sahip olmak isteyen üyeler adını bir listeye yazdırır.Forumda bir kura ile sahiplendirilir.(Özel hediye veya değerli üstadlara hak önceliği ayrı itirazım yok.) Belirtmek istediğim buydu.

Alıntı

Sn. Black08,
e-posta adresinize bir mail gönderdim.
Kontrol etmenizi rica ediyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Değerli forum üyeleri;

06, 17 numaralı forum bıçakları sahipleri ödemelerini yapmadığı için boş durumdadır. Bu bıçakları almaya istekli üyelerin 29 Ekim 2015 saat 23:59 tarihine kadar liste olarak nicklerini yazmaları, yapılacak listeden ustamızın ya da forum üyesi bir büyüğümüzün yapacağı çekilişi kazanan arkadaşlar bıçakların sahibi olacaktır. Herhangi bir ödeme yapılmaması duruma karşılık bir de yedek kazanan olacaktır.

Çekiliş yapılmasına müteakip bir süre ödeme için hak tanınacak bu süre zarfında ödeme yapmayan üyenin hakkı yedek üyeye geçecektir.

Sıraya yazılıp ücretini yatıran arkadaşlara haksızlık yapılmaması adına bu iki bıçağın gönderimi 69 numaralı bıçağın gönderilmesinden sonra yapılacaktır.

Not: Talipli çıkmazsa bu bıçakları şahsi kolleksiyonuma alacağım. Her şeyi açık olarak yazdım. Herhangi bir ithamda bulunulmasını istemiyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi