Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeşitli ateş yakma yöntemleri...
Ateş pistonu, kömürleşmiş kumaş ve magnezyum çubuğu ile ateş yakma...

Alıntı

Elinize sağlık Sayın Zucchero;
3. videoyu Sayın Kaan han arkadaşımız görmesin.. Biraz ağaç yongası ve bir parça ateş başlatıcı çubuk kullanarak yerli Dragons Breath imalatı yapar sonra Smile
Saygılar.

Alıntı

Dragons Breath, evde ilkel yöntemlerle yapılmasını önermeyeceğim bir fişek türü, en iyi ihtimalle bir kaç deneme sonunda namluya vereceği zarar ile namluyu haşat etmeye başlamış oluruz.

Arazide ise yabgın çıkarmak işten bile değil..

Elinize sağlık Sn Zuchero.

Saygılarımla

Alıntı

Ateş pistonunu nereden temin ettiniz sayın zucchero, mahsuru yoksa paylaşır mısınız?
Saygılarımla

Alıntı

Sn Tirendaz,

Ateş pistonu kendi imalatımdır. Kabul ederseniz hediye etmek isterim. Adresinizi göndermeniz yeterli...

Saygılar.

Alıntı

Sağolun efendim, rahatsız edeceğim.

Alıntı

Sn. Zucchero,

Çok güzel videolar , teşekkür ederim. 3. Videoyu başlatmadan önce (önce o linke tıklamışım) dizinizi göbeğiniz sandım Smile Amma göbek varmış derken videoyu başlatınca diz olduğunu anladım Smile Gereksiz bir yorum oldu ama affınıza sığınarak paylaşmak istedim.

Saygılarımla.

Alıntı

(07-09-2015, 09:42 AM)zucchero demiş ki: Sn Tirendaz,

Ateş pistonu kendi imalatımdır. Kabul ederseniz hediye etmek isterim. Adresinizi göndermeniz yeterli...

Saygılar.

Çok sevdim. İlk fırsatta bana da yapalım. Smile

Alıntı

Sn Ecorotti,

Atölyenizdeki alet edevat ile 5 dakikada hazır... Big Grin

Saygılar

Alıntı

(07-09-2015, 01:22 PM)TheNightHawk demiş ki: Sn. Zucchero,

Çok güzel videolar , teşekkür ederim. 3. Videoyu başlatmadan önce (önce o linke tıklamışım) dizinizi göbeğiniz sandım Smile Amma göbek varmış derken videoyu başlatınca diz olduğunu anladım Smile Gereksiz bir yorum oldu ama affınıza sığınarak paylaşmak istedim.

Saygılarımla.

+1

Big Grin Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi