Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GUNSLICK
DUYURU:

Gunslick markasının genel dağıtımcısı olan Vista Outdoor geçtiğimiz yıl bünyesine Bushnell grubu da katmıştı. Bu yıl başında da Bushnell grup Avrupa bölgesi dağıtımcısı olan Bushnell-Europe yerine tüm dağıtım Vista Outdoor tarafından yapılmaya başlandı. 

Bushnell grup içinde bulunan Hoppes marka silah bakım malzemeleri de böylece Vista Outdoor tarafından pazarlanmaya başladı. Vista'nın bu sınıftaki markası olan Gunslick-Outers markaları bulunmaktaydı. Üretici/dağıtımcı firma geçtiğimiz hafta Gunslick markasının söndürülmesine, ve Dünya'da daha fazla bilinirliği olan ve ürün çeşitliliği daha fazla olan Hoppes ve MPro7 markalarıyla devam etme kararı aldılar. 

Gunslick ile tamamen muadil ürünleri olduğundan, kullanıcı açısından sadece marka değişmiş olacaktır. Biz de elimizdeki Gunslick'lere ek olarak bundan Hoppes ve MPor7 markalarını ithal ederek devam edeceğiz. Hoppes, Gunslick eşi ürünler sunarken, MPro7 daha çok askeri kullanıcıların tercih ettiği, tac87 üzerinden satışta olan OTIS markasına benzer sınıfta ürünlere sahiptir.

"Forum"oyuna saygı ile duyururuz.

Alıntı
24 üye teşekkür etti:
yyildiz, topraxxx, tirendaz, eucar, heisenberg, Murphy, selcuk_01, mimaslan, Tonyukuk ÖTUKEN, Sabri, aseyhan, gunman, DaRkNeSs-, sem, al-me, hunter 12, jfmrk, xxglockxx, nsyuksel, Hero17, Mr.Wayne, Gazanfer, m16a2, ALPTUG
Gunslick gunfoam tarzı bir ürün Hoppes de var mı Sn. Harun?

Alıntı

(18-04-2018, 11:07 PM)tsuba demiş ki: Gunslick gunfoam tarzı bir ürün Hoppes de var mı Sn. Harun?

http://www.hoppes.com/traditional/foaming-bore-cleaner

Bu yıl Gunslick Foaming Bore Cleaner kutusu da değişmişti. Hoppes ile aynı kutuyu kullanıyor. İsmi de aynı. Sizin için sadece marka değişmiş olacak.

[Resim: Hoppes_FBR.jpg]

Alıntı

Sn Harun, ben temizleme amaçlı köpük yağ sormadım, koruma amaçlı köpük yağ gelecek mi Hoppe's da? Gunslick gunfoam yağlama-koruma amaçlı bir üründü ve uzun zamandır piyasada yoktu.

Alıntı

(19-04-2018, 11:46 PM)tsuba demiş ki: Sn Harun, ben temizleme amaçlı köpük yağ sormadım, koruma amaçlı köpük yağ gelecek mi Hoppe's da? Gunslick gunfoam yağlama-koruma amaçlı bir üründü ve uzun zamandır piyasada yoktu.

Kusura bakmayın yanlış anlamışım. 

Söz konusu ürünü biz hiç ithal etmedik, Gunslick ile çalıştığımız son 5 yıldır ürünleri arasında hiç görmedim. 

Hoppe's markasında da böyle bir ürün yok. Hoppe's ürünlerini tek tek inceledim, Köpük şeklinde sunulan tek ürün Foaming Bore Cleaner.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tsuba
http://www.gunslick.com/products/chemica...nfoam.aspx

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
Harun bey Gunslick harbilere uyumlu uçlar gelmeye devam edecek mi?

Alıntı

(20-04-2018, 01:39 PM)Pistov demiş ki: http://www.gunslick.com/products/chemica...nfoam.aspx

Ne yazık ki son 5 yıldır bizim distribütör listemizde hiç yer almadı. Siparişlerimizi bu fiyat listesinden vermek durumundayız. Neden yoktu bilmiyorum. Bazen üretimi duran malzemeler uzun zaman sitede kalmaya devam ediyor. Bazen de ürünü çeşitli nedenlerden dolayı ihraç etmiyorlar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Pistov
(20-04-2018, 02:29 PM)cemyl23 demiş ki: Harun bey Gunslick harbilere uyumlu uçlar gelmeye devam edecek mi?

Evet. Ürünleri paralel. Hatta Hoppe's aksesuarları arasında fırça ve harbileri değişik dişli fırça ve harbilere takmak için adaptörler de var.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tirendaz, Cem1964, cemyl23

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi