Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GUNSLICK
Merhaba,

Geçen yıl sitemizde Gunslick silah temizlik malzemelerinin satışına başlamıştık. Geçtiğimiz ay içerisinde ilk parti ithalatı sırasında üretici stoklarında bulunmayan bazı ürünler geldi.

Bunların içinde Gunslick'in meşhur köpüklü namlu temizleyicisi Foaming Bore Cleaner:

[Resim: zzGoKx.jpg]

ve yine tanınmış, Gunslick kitlerinde kullanılan temel temizleyici/koruyucu özellikli Ultra-Klenz 140g sprey ve 110g şişe olarak geldi:

[Resim: EDtzJz.jpg]

[Resim: VwsaOn.jpg]

Ek olarak Türkiye'de yaygın olan tüm tüfek ve tabancalar için Gunslick stoklarında bulunan çeşitli tipte fırça, mop ve jag ithalatı da yapıldı.

Bronz fırça:

[Resim: lQCE11.jpg]

Spiral fırça:

[Resim: d5aduH.jpg]

Jag (temizlik bezlerini namlu içinde sürer) :

[Resim: tztUSu.jpg]

Mop (paspas Smile) :

[Resim: x5N802.jpg]

Tümü 8-32'lik diş ölçüsüne sahiptir. Diğer birçok marka ve model harbi, ip harbi, elastik kablo harbi ile uyumludur. Örneğin yine sitemizde satılan OTIS markalı kitlerdeki MemoryFlex harbi kabloları ile kullanılabilir.

Alıntı

Sayın harun,

"GUNSLICK ULTRABOX TABANCA TEMİZLEME KİTİ" ithal edilen ürünler arasında yok mu?

Silah sever dostlara hediye etmek için uygun bir set, umarım temin etme imkânımız olur.

Saygılarımla.

Alıntı

Siparişim sevk edildiği zamana kadar üreticinin stoklarında olmayan ürünlerdendi, bu nedenle bir sonraki partiye gelecek inşallah. Takip eden Gunslick ithalatı da gelecek yıla olur.

Ultrabox kitler kadar gösterişli durmasa da, benzer ürün olarak OTIS Mikro Kit mevcut.

Alıntı

Bakır telli fırça ithaliniz olacak mı Sn. Harun ?

Alıntı

(02-09-2015, 05:04 PM)Endulus demiş ki: Bakır telli fırça ithaliniz olacak mı Sn. Harun ?

Bronz fırça var, paslanmaz çelik var, naylon var.
Bakır yok. Bakır fırça Gunslick'ten başka OTIS ve Hoppe's'ta da yok.
Bakır fırçayı Sn Lupus yazdığı için arıyorsunuz ama bu benim ticari ilişkide olduğum ve Dünya'nın en tanınmışları arasındaki 3 firmanın üretim listesinde yok. Sanırım Sn Lupus'un anlatmak istediği, namluyu çizmeyecek yumuşaklıkta metal fırça kullanılmasının temizlikte iyi sonuç verdiğiydi. Namlular genellikte paslanmaz veya Krom kaplı sertleştirilmiş çelikten imal edilir. Bronz fırçaların sertlikleri namludan çok daha düşüktür, namluyu çizemez. Hatta paslanmaz çelik fırçalar da yumuşak çelikten olup, sert namlu çeliğini çizmez. Bu anlamda baktığınızda, tanınmış firmaların metal fırçalarına güvenebilirsiniz. Namlusuna ziyadesiyle nazik davranıp, daha uzun süre ovalamayı kabul edenler için sertleştirilmiş Nylon fırçalar da mevcut.

Alıntı

Sn:harun merhaba

2-3 gün önce mail atmıştım site mailine,dönüş olmadı şahsi mailinizi alma şansım olabilirmi.

Alıntı

(10-10-2015, 02:06 PM)browning 61 demiş ki: 2-3 gün önce mail atmıştım site mailine,dönüş olmadı şahsi mailinizi alma şansım olabilir mi?

E-posta adresim: harun@ctm.com.tr

tac87@ctm.com.tr adresinde mail alma konusunda sıkıntı olduğunu arkadaşlar bugün farketmişler, önlem alındı.

Aksaklık için kusura bakmayın.

Alıntı

Harun Bey teşekkür ederim, telefonla arkadaşlarla görüştüm ilgilendiler sağolsunlar.

Siparişlerimi bugün isteyeceğim.

İyi çalışmalar dilerim, selamlar..

Alıntı

Sayın harun,

GUNSLICK GRAPHITE LUBE MEKANİK YAĞLAYICI Kleen-Bore TW 25 in muadili midir? Saygılarımla.

Alıntı

Kleen Bore TW25 de silah gresi. Gunslick ürünü silikon bazlı ama TW25 bileşiminde ne var bilemiyorum. Bir sitede gördüğüm kadarıyla TW25 artık üretilmiyormuş.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi